Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Штимац је дрво, ал' се бори, промашиће пет зицера али ће сваки пут скочити по лопту. Ова пичка се увек укења на дербију, прошле године сам изашао из хале кад је у последњем минуту промашио закуцавање. Боље да је отишао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Штимац је дрво, ал' се бори, промашиће пет зицера али ће сваки пут скочити по лопту. Ова пичка се увек укења на дербију, прошле године сам изашао из хале кад је у последњем минуту промашио закуцавање. Боље да је отишао.

 

tad si jos bio cigan, ili?

 

inace, ode i cmarinovic. http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=142995

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нервирам се због Звезде (ал' не толико као раније) - не волим Делије

Ценим Гробаре - боли ме курац за Партизан

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaramaz bese kum jednog clana foruma, je l?

 

;)

 

Svaka momcima cast, odgledah lecka finale koliko sam stigao, ona oduzeta lopta Nemanjina pred kraj je bila pro :rockdevil:

 

Pesic ga iskulirao za onaj FIBA kamp, ali nadam se da ce Partizan uskoro ugovor da mu ponudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pešić odbio Zvezdu

 

Trofejni stručnjak neće ostati na Malom Kalmegdanu. Ponuda je stigla prekasno, teneutak za dogovor je prošao i Zvezda će morati da potraži novog trenera. Nezvaničene informacije govore da je rukovodstvo Zvezde ponudilo Pešiću 300.000 eura za jednogodišnju saradnju.

 

pesicPredsedništo KK Crvena zvezda u utorak je odlučilo da pošalje zvaničnu ponudu Svetislav Pešiću za nastavak saradnje, ali čini se da je takav potez došao prekasno. Iskusni stručnjak već je doneo odluku i mesta za nove pregovore nema.

 

“Završio sam posao u Zvezdi. Nema govora o bilo kakvoj ponudi, ne zbog toga što me ne interesuje. Naprotiv, zanima me sve što je u vezi sa Zvezdom, ali trenutak za dogovor je prošao. Nisam ljut i nikoga ne osuđujem, samo mi je malo zasmetalo što se sve desilo suviše kasno”,kaže Pešić.

 

Pešić je i intrevjuu za Novosti još jedanput ponovio da je već obavestio čelnike kluba o svojoj odluci, kao i da je spreman da pomogne Zvezdi.

 

“Odavno sam obavestio ljude iz kluba da je trenutak za dogovor prošao i da je za Zvezdu najbolje da što pre nađe novog trenera. Poručio sam i da sam na raspolaganju da pomognem koliko je moguće, ili koliko bi budući trener želeo da pomognem“, ponavlja Svetislav Pešić.

 

Odlazak Vučićevića bio je ključni faktor u Pešićevoj odluci da napusti crveno-bele, pa sad Zvezdi ne preostaje ništa drugo nego da se okrene traženju novog rešenja.

 

Prema nezavničnim informacijama ponuda za novi jednogodišnji ugovor Svetislavu Pešiću bila je “teška 300.000 evra, a sadržala je i dodatni bonusi u slučaju osvajanja trofeja u narednoj sezoni.

Edited by Srbija Srbima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, jedu govna...to je zavrsena prica.

--------------------------------------------

Petrović naslednik Pešića?

 

Iskusni trener, koji je u poslednje vreme radio u Uniksu iz Kazanja i Rostovu, kandidat za naslednika Svetislava Pešića. Aco Petrović trenutno Ivkovićev asistent u reprezentaciji. Nije stigla ponuda, ako je bude, razmisliće. Zvezda mora da dela brzo.

Aca PetrovicDanašnji „Sportski žurnal“ piše da će Zvezda ponuditi upražnjenu klupu Acu Petroviću, poznatom treneru koji je, nakon avanture u Rusiji u Kazanju i ranije u Rostovu slobodan.

 

On se trenutno nalazi na pripremama reprezentacije gde asistira Dušanu Ivkoviću. Navikao je na tu ulogu, jer je pomagao Svetislavu Pešiću u dva navrata, pred Prvenstvo Evrope u Turskoj, i godinu dana kasnije u Indijanapolisu.

 

Aco Petrović je jedan od najcenjenijih srpskih trenera srednje generacije, samostalno je vodio FMP, Radnički i Hemofarm, a već je bio u Zvezdi, pre više od deset godina, kada je asistirao nekolicini trenera.

 

On za sada nema komentar.

 

„Niko me nije kontaktirao, ne mogu da pričam o tome dok ne stigne ponuda. Možda su to glasine inicirane time što sam trenutno bez angažmana u klubu“, rekao je Petrović.

 

On je dodao, da, u slučaju da ga Zvezda zaista želi, svakako može da razmotri ponudu, jer je profesionalac.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Памтим тог Петровића из ФМП-а. Давно је то било...

 

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=143190

No me gusta nada. Por favor, senor Pesic, por favor!

 

U četvrtak, oko 15.30,

Opačiću se na telefon javio Kapikjoni i prvi operativac Zvezde od njega je zatražio odgovor: "DA" ili "NE

 

Матичар је прислушкивао. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...