Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

trenje, smiri se, popices ban na 7 dana ko i ja. :haha:

 

Popio sam na 3 dana. :haha: Sve mentoli na onom forumu.

 

Inače, drkali smo se celu utakmicu, boli ih kurac, dovoljno pokazuje da se Duda nije bunio što na kraju nisu faul pravili, mislim da je poraz u pravo vreme došao, doduše bolje da je to juče bilo protiv Slovenije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, опуштено. Боље је сада да губе него на првенству. Види се да су преморени...

 

U poslednjoj četvrtini su naši pokazali pravu snagu, samo što je razlika bila prevelika za stizanje. Pa i mogli su da stignu, da je samo šut za tri bio malo bolji. I ova utakmica je definitivno doprinela uigravanju tima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas igramo sa Grcima i to ce biti najveci test na ovim pripremama.

Kvota na nas u Mocartu je neverovatnih 7,7 i mislim da vredi pokusati. Ako odigramo maximalno mozemo da pobedimo, iako se igra kod njih i mi smo mrtvi umorni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krstić bezveze roknuo stolicom Burisisa. Sramota. Ima FIBA da mu zabrani da igra na prvenstvu sigurno...

 

Focis kretenčina pljunuo Teodosića i započeo frku, Kešelj roknuo Carcarisa pesnajom.

 

Inače, SUDIJE SU STVORILE OVU ATMOSFERU MAJKU IM JEBEM. Bezveze su isključili Dudu. Samo da nas ne suspenduju nešto mnogo, uf...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo sam nervozan, jebem mater debeloj crnčugi, našao Bjelicu da bije koji je pao, a nikoga nije dirao i Krstić popizdeo i krenuo da nabada crnčugu, onda se okrenuo, i Burisis razdvajao, Krle krenuod a gađa stolicom Sofoa i pogodio Burusisa slučajno, uffff, samo da ne kazne nikoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...