Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Guest Administrator

Meni će iskreno biti draža pobeda nad Španijom nego pobeda nad Hrvatskom jer nas jebu i godinama ih nismo pobedili. Taj Navaro me jako jako nervira. Biće veoma teško .....

Edited by Administrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

мени једна ствар није јасна: где нестадоше Италијани са кошаркашке мапе света?!?!?!?! већ годинама их нигде нема...

 

igrali su kvalifikacije sad za EP sa nama(Crnom Gorom),izraelom i jos nekim kurtonima,bili su ocaj,cini mi se kao treci zavrsise,prosli mi kao prvi i izrael kao drugi (mislim da kao najbolji drugi,ali nisam siguran).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno ne bi imalo smisla da ispadnemo sutra , ako dobro otvorimo utakmicu nasi su . Plase nas se . Ja se plasim sudjenja koje nam je bilo ocajno do sada . Mi , Argentina , Spanija i mozda Ameri ostalo je kurcina . Turci da ne igraju kuci verovatno bi vec izduvali karu , ovako su zajebani . Steta sto nije barem u polufinalu sa furijom , mada ako se setimo Indijanopolisa ...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Скола хтео да промаши слободна бацање да би Бразилци имали шансу да за 1.2 секунде тројком изборе продужетке. Ипак, није успео да промаши, а клупа ће и даље тако ретардирано да рачуна :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...