Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Јебем му матер, хоће ли једном отворити утакмицу како ваља...

 

Izgleda da ne mogu, serem se u ekipu i trenera kad protiv svakog prosecnog tima moraju da jure razliku...

Sa ovakvom igram, nema sanse da dobijemo, ne zna se ko je gori...sramota...

Nem atsa tu da se mudruje, Kecmana stigle godine, duplo losije igra nego prosle godine, Bozic je uzasan ove godine, zreo za penziju, Dzavai tezak promasaj, Milosavljevic isto los, ne zna se da li je losiji u odbrani ili napadu...i onda se dobije ovakva uzasna igra...

 

Ima Covic da cveta kad uzmu kup...bolje da je Radnicki uzeo nego sugavi Covic...

A kako je Covicev sin mala pickica, sutnuo Katica pa se rpavi lud, na tatu je debil ocigledno...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi se da je Partizan ipak bolja i iskusnija ekipa, da su igrali malo ozbiljnije odavno bi resili pitanje pobednika, ovaj FMP u zadnjoj cetvrtini nije mogao da da jedan posten kos iz igre, pitam se kakva je ova nasa srpska liga kad oni dominiraju, a onaj Vuk Radivojevic, zali boze sto ga majka rodila, jedva sam docekao da ode iz Zvezde, ja bi mu zabranio da igra kosarku majke mi...ja da se sad skinem igrao bih bolje od njega iako nisam igrao posteno basket vec 10 godina :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na puno mesta skripi i to se vidi. Ali, rezultati, tj trofeji su bitni, a evo ga prvi. Ni Vujosevic prvih sezona nije osvajao sve trofeje, jedino prvenstvo je bilo redovno. Neki sistem vec postoji i tu je Vlada upao, vidi se da nema dovoljno iskustva za prvog trenera, ali treba imati strpljenja, ne moze sve preko noci da bude. Ali kad se pogleda da smo opet u Top 16, uzeli smo kup, prvi u nlb ligi, rezultati su tu, igra nije zadovoljavajuca, meni zivce pokidase ovih dana, ali sta ces. Prelazni rok nije dobro odradjen, nemamo pravog pleja, centri su prosecni. Plasi me na kraju sezone, tim ce se mnogo promeniti. Bozic i Kecman vise ne mogu da igraju na nivou, Veseli sigurno ide, verovatno i ostali stranci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da FK Real ima ovoliko strpljenja za trenere kao sa Mesinom mozda bi i uradili nesto , svu svoju igru u napadu ide preko Tomica , Velickovic i Begic mu sede na klupi non stop , rotira malo igraca , Barsa je to rutinski iskoristila .

Barem je Kosta uzeo trofej ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/kosarka/covic-jaci-smo-od-svih-bandi-i-razbojnika-koje-predvodi-bubalo-37208.html

 

Како волим ове моралне победнике. :haha:

За месец дана нико неће знати да су играли финале.

Ко о чему, курва о поштењу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna igra Barse danas, razbili su Real, jedino je Tomic koliko toliko odigrao, ali su ga brzo zatvorili. Mirotic nista, Ljulj se nije video. Odlicna odbrana, perfektno. Jedino mi zao sto Kosta nije se bas naigrao :(

 

A ona picka Mesina drzi Novicu na klupi ... pizda jebem ga u nos .... treba Novica da bezi odatle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...