Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Uh, to sam zaboravio :(

 

Ko nam onda ostaje .... Obradovica vise u zivotu ne bih voleo da vidim na mestu selektora, obrukao se propisno. A mislim da ni on ne bi zeleo. Tanjevic je prodao bulju turcima, zato je valjda i dobio rak cmara, govnar. Trifa je premlad i nema jos autoritet, a likove poput Slavnica ne volim da vidim ni na tribinama.

 

 

Nesto sve imam utisak da ce Dule da se uglavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

које срање :no: а могли смо да циљамо злато на ЕП. ех, кад би нас Обрадовић узео...

 

Zbogom Dudo :(

 

Na zalost, Maljkovic je vec u SLO, Vujosevic u MNE, preostaje nam Kari Pesic, ako bi ikako hteo i mogao.

 

A sta reci o KSS, tuga, uzas, jad i cemer! Uvek sam se pitao kako je Duda uopste imao zivce da saradjuje sa tim likovima

 

ја мислим да би Обрадовић био ок решење. а Вујошевић је само саветник Црногорцима, тако да није немогуће да нас преузме.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Uh, to sam zaboravio :(

 

Ko nam onda ostaje .... Obradovica vise u zivotu ne bih voleo da vidim na mestu selektora, obrukao se propisno.

 

Brate , mislis da su treneri uvek krivi ?

 

Obradovic cini sjajne rezultate kao klupski trener i ne krivim njega za neuspeh , nego kosarkase.

 

Isto tako se obrukao Dule Vujosevic , ali mislim da nije ni on kriv , nego nesuglasice medju kosarkasima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je kriv i trener. Itekako! Disciplina, red i rad. Ko je krsi, nije dobrodosao pa ma kakva zvezda bio. To je Duda radio, Kari takodje i imali su rezultate. ZZeljko je trebao da zove igrace koji mogu da igraju zajedno, a ne najbolje sto imamo. Kako se samo Duda lepo zahvalio Rakocevicu iako je ovaj bio najbolji strelac EL, mozda i najbolji igrac.

 

A tek blamaza na konferencijama za novinare, pa nije hteo da posalje izvestaj u KSS iako to mora da se uradi, glumio je uvredjenu mladu. To ne mogu da zaboravim.

 

Duda je uzeo tim u najtezem trenutnu, zvao je igrace koji nisu bili zvezde (Teo do tad je bio treci plej u OL), on zna ko sa kim moze da igra, ume da izvuce najbolje iz nekog igraca, njemu nisu neophodni gotovi, veliki igraci, zvezde. Evo primer sa zadnjeg prvenstva, uzeo je Keselja koji u Zvezdi nista nije specijalno pokazao, a na prvenstvu je eksplodirao, silovao Spance. Savanovic takodje. E tako nesto nema Obradovic.

 

Jedino bi mozda, ma sta ja mislio o njemu, Dule mogao nesto slicno da uradi, kad vec Maljkovic ne moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, kako sam se smorio. Tako je kada savez vode nesposobni ljudi, neće Duda više da se cima sa budalama. Najbolji trener svih vremena, ne znam ko bi uopšte mogao da bude njegov naslednik.

podvuceno

 

Dule jedino moze da ga zameni,ali male sanse on je sad u San Antoniju :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Dule je tamo kao gost, da pogleda neke utakmice... ne plasi me ni to sto on je sad savetnik u CG reprezentaciji, mene najvise brine njegov ugovor sa CSK. Jer on sad dobija lovu od ugovora, ali ako nadje bilo kakav angazman, onda oni imaju pravo da mu stopiraju sve uplate. A cisto sumnjam da bi se on toga odrekao ..... iako verujem da bi mu bio veliki izazov voditi ovu repku Srbije, koju je Duda doveo do savrsenstva, a pola momaka koji igraju su Duletova skola

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sudjeje u finalu je mozda bilo na stetu Partizana , nikako FMP-a . Covic i Ilic kad reaguju kao Bozic ne dobiju tehnicku , nas kapiten za 10 minuta 4 licne , Veseli takodje nije imao povlascen status , kao sto ga je na primer imao Mile Ilic . Kriv je na kosarkaski savez i organizaciju a oni dodelili FMP-u organizaciju kupa . Pa da se igralo bilo gde osim tamo ne bi dosli do finala . A koliko je Covicu stalo do srpske kosarke govori cinjenica da je stavio 1000 din cenu za ulaz , kasnije je za finale bilo 500 din, sto je rezultirao da celokupni turnir u kupu posmatra mozda 3500 ljudi .

 

Sto se tice onog vaznijeg , tj odlaska Ivkovica , to se dalo i ocekivati , iznenadjenje bi bilo da je ostao. Najbolje resenja za selektora bi bio Pesic , mada sumnjam da ce on kojeg nikad nije vodio patriotski vec samo finansijski aspekat doci u ovakvo rasulo od saveza . Obradovic ne verujem . Vujosevica ne bih voleo , on nije prilagodljiv trener i sa Majamijem bi igrao staticnu kosarku , i pitanje je koliko bi autoriteta imao da ubedi Milicica ili Rakocevica da dodju u re[rezentaciju .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma o Covicu ne treba trositi reci, to je govno od coveka. Zna se ikoja je tarifa da bi vam dete igralo u FMP, profiter, lopov. U kakve sve je kriminalne aktivnosti bio ukljucen kao politicar, o tome tek ne treba trositi reci, jedino treba zaliti sto drzava nije adekvatno reagovala i poslala ga u prdekanu, gde mu je i mesto. I ja pljujem na svakog trenera koji pristane da trenira FMP jer onda MORA da u tim stavlja tatinog sina kepeca .... i kakav je to onda trener? Jebale ga pare kad pljune sebi u lice i na svoj rad.

 

Pada mi na pamet i Dusko Ivanovic, ali opet on je u Spaniji, znaci verovatno mu ugovor ne dopusta, a da dopusta verovatno bi bio selektor CG. Steta za Maljkovica i Pesica sto ne mogu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daleko od toga da je losh , uzmao je on dosta titula posle Jugoplastike , ali u zadnjoh 10 godina je na margini trenerskog posla u evropi . To je kao kad bi sad Real doveo Trapatonija ili Boskova da ih trenira . Ivkovic jeste stariji ali je po shvatanju taktike savremeniji trener .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovesce majmuni iz saveza nekog svog , mi smo govnjiva zemlja . Slavnica i Svinju ne bih voleo da vidim ni na tribinama kad igra reprezentacija . Buduci da najbolji ne mogu ili nece svejedno nam je . Ne znam onaj Dzikic da li je napredovao , Trifa nije los ali nije ni kurac od Dude da se ne lazemo , od ostalih niko mi ne pada na pamet . Muta ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...