Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Rakocevic u Zvezdi.

 

Doce , znam , i onda stvarno nemamo sanse za titulu .

 

 

Kakva ce ovo biti dominacija nasih timova u NLB ligi ove godine. Partizan, Zvezda, Radnicki imaju odlicne timove, steta samo sto je Hemofarm drasticno oslabljen ove sezone. Ubacili su Makabi kako bi prekinuli dominaciju nasih timova, ali mislim da ce se Makabi provesti kao i prosli put :)

(Routasydan, 10. septembar 2011 12:32)

 

Довла национале. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
e' date='13 septembar 2011 - 12:30' timestamp='1315909842' post='2404355']kakva sad zamena za Veselija?

 

ne mogu Čakarević i Lučić da budu opcije za trojku, to jest mogu, ali onda nemamo šta da tražimo u top 16

 

premladi su, a Čakarević se tek oporavio od povrede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu je i Dule Kecman :) Nema teorije da ce dovoditi nekoga na 3. A ova prica o rezervnoj cetvorci - tu se neko ovakav ocekuje:

 

http://u18men.fibaeurope.com/en/cid_2bqXUaQOJwYn9c2ymJyFx0.playerID_78843.compID_8aYeHlfuGF-mF5IqO8aFH1.season_2011.roundID_7860.teamID_96799.html

 

klinac, a ne neko ko ce ozbiljne minute da ima. ja se tu ne bih previse nadao. startna 4ka je realno jedino pravo pojacanje do pocetka sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
e' date='14 septembar 2011 - 11:30' timestamp='1315992657' post='2404782']

tu je i Dule Kecman :) Nema teorije da ce dovoditi nekoga na 3. A ova prica o rezervnoj cetvorci - tu se neko ovakav ocekuje:

 

http://u18men.fibaeurope.com/en/cid_2bqXUaQOJwYn9c2ymJyFx0.playerID_78843.compID_8aYeHlfuGF-mF5IqO8aFH1.season_2011.roundID_7860.teamID_96799.html

 

klinac, a ne neko ko ce ozbiljne minute da ima. ja se tu ne bih previse nadao. startna 4ka je realno jedino pravo pojacanje do pocetka sezone.

 

onda piši propalo

 

na spoljnim pozicijama ipak ima ko da se rotira, ali ako nemamo dve jake četvorke šanse su nam minimalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...