Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

jedino mi je glupo sto nece igrati ABA ligu do kraja godine, al jbg.

Partizan ima mesa pod kosem kao nikada do sada, ako bekovi budu imali dobre suterske veceri u Evroligi (a od pocetka sezone Milosavljevic i Andjusic su se vrlo lepo pokazali sto se tice trojki) eto grobarima vrlo lepe EL sezone :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre strane: Lock-out ne utiče, tako da je do kraja sezone u timu. Više prostora za razigravanje Đekića i mlađih igrača u ABA ligi.

Potencijalno loša strana: Prisustvo u timu sredom/četvrtkom, a odsustvo subotom/nedeljom, možda može da utiče na njegovu formu, a verovatno i na igru čitavog tima. Kasno stiže u ekipu, a nikad jača EL samo što nije počela. Mada mislim da će sve biti ok, jer je ipak domaći igrač i ne bi trebalo da ima problema sa prilagođavanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet ja i opet avangarda:

 

Imao sam tu srecu da putujem avionom posle utakmice Makabija u Beogradu sa njima do Beca oni su nastavili za Tel Aviv a ja za Dubaji ..

dve stvari su mi bile uopecatljive

Blat je apsolutni mega car i veoma doba lik kome sam prebacio na telefon " da volim crno bele " , on ima veliko postovanje prema nama i veliki je radnik dosta skroman covek potpuno atipican amer

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gist je cirkuzant, Mačvan je 300 puta bolja opcija nego on. Mada, slažem se da je bolje da je atleta, al' sa crncima nikad nisi na čisto, Mačvan će se odmah uklopiti u ekipu i ne mora da se privikava na evropski stil košarke kao crnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gist je cirkuzant, Mačvan je 300 puta bolja opcija nego on. Mada, slažem se da je bolje da je atleta, al' sa crncima nikad nisi na čisto, Mačvan će se odmah uklopiti u ekipu i ne mora da se privikava na evropski stil košarke kao crnje.

 

Cirkuzant koji je doneo pobedu protiv prokoma kod kuce, bez koje bi sezona bila promasaj sto se tice EL... Macvanu je ovo prilika da se konacno pokaze na velikoj sceni ili ostane veciti talenat. Videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nista drugo, macvan ce raditi sa vladom, eto mozda neke koristi za reprezentaciju. vladu svi visoki igraci dosta cene.

 

zvezda i olimpija ne igraju odbrane... svidjaju mi se ovi novi zeleni dresovi, elegantni su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subotic u napadu koristan k'o kurac na biciklu. Popovic mnogo dobro odbranu igra, mnogo teze su nas probijali kad je on cuvao njihovog pleja. Morison majstor, ali kao sto Love rece, ne moze sam. Bice bolje, jos se uigravamo, to je ocigledno, valjda ce se Covic otvori za jos nekog igraca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurac Morison vrhunski, svako ga jebe kao vola u odbrani, velika rupa. Džabe što da 30 poena u napadu kad primi 40 u odbrani. Čudo Olimpija nije igrala flastera na njega, on može svakome ubaciti 20 poena k'o iz pičke ako ga ne stisnu, stvarno je odličan napadač, ali u odbrani je duh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово што је Баал рекао. Да Морисон 30 поена,има одличан проценат шута,не испуцава се безвезе,све је то лепо. Али је спор као курац и у одбрани не постоји.

Ове осцилације су ненормалне,не знам који им је курац. Надам се да ће доласком Поповића она гмазина Човић да оде на заслужену клупу. Нажалост,сви знамо да се то неће десити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...