Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

2000 cutologa bi bilo i kad bi katarski predstavnik igrao protiv Panatinaikosa u Atini.

 

Ako dvorane puni samo Partizan , samim njegovim istupanjem iz lige ne bi smo imali ni ovoliko gledalaca . Lupash gluposti , bolje ti ide huliganologija nego kosarka , dvorane u NLB ligi su ove sezone poprilicno ispunjene , Partizan i Zvezda imaju u proseku 4000/5000 ljudi , Radnicki uvek pun , za Hemofarm si u pravu , ali i ta se dvorana napuni par puta u sezoni , srazmerno gradu i nije tako lose , Buducnost ima slabiju posetu zbog bojkota Varvara , Igokea,Krka Olimpija vise nego pristojna poseta , jedino hrvatski klubovi imaju slabiju posetu , ali s obzirom da Partizan , Zvezda i Olimpija cesto gostuju tamo popune se te hale , isto kao i kad Cibona ili Olimpija gostuju bilo gde napunu dvoranu . Jedini problem lige je ta sto nije isplativa i sto klubovi ne mogu da zadrze igrace , da mogu da zadrze igrace dve sezone liga bi bila opaka .

 

A sto se tice jedinstvene lige Srbije , istorija nas uchi da su hale bile ispunjene do poslednjeg mesta uvek , Spartak je uvek imao 2500/3000 ljudi , bilo da gostuje Partizan ili Borac . Jedino su prosek kvarili klubovi iz beogradskog pasaluka , Beobanka , FMP , Beopetrol , Radnicki NB , OKK BG i ostale sabanske kikiriki ekipe .

Edited by Hail Metal
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

На Партизан долазе они који су купили сезонске због Евролиге. Пре неколико година, кад је екипа завршавала такмичење са скором 1:11 или 2:10, у Пиониру је било по 2000 Гробара, а сада је крцата којекаквим пацијентима. Цигане гледа 5500 људи кад је улаз џабе, иначе их буде дупло мање. Раднички увек има публику, небитно који је спорт у питању.

 

Ево гледам табелу Прве лиге Србије, тј. екипе које ту играју и не видим која од њих привлачи публику.

 

У Србији гледаоци дођу у великом броју само кад гостују Звезда или Партизан или кад постоји озбиљна навијачка група. Све остало је смешно.

 

Уосталом, шта који курац било шта објашњавам некоме ко навија за Ливерпул.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

NLB liga je zanimljivija i jaca iz sezone u sezonu. A daje vrlo solidne rezultate u Evropi.

Partizan ima kontinuiran uspeh u Evroligi samo zbog velikog broja jakih utakmica tokom cele sezone. Evo sada je i Olimpija pocela da dobija, a sledece godine ce to mozda uraditi neki klub iz Hrvatske.

 

Igrajuci samo u Srpskoj ligi, nasi klubovi ne bi bili spremni za Evroligu, Evrokup bi im bio maksimum.

 

Prica oko posete je vrlo diskutabilna, i uopste nisam ubedjen da bi hale bile pune.

A uostalom koja je korist i od toga. Jesu stadioni u Srpskoj ligi puni kada je u pitanju fudbal ?!?! I kakve rezultate imamo ??

 

Ne da glasam da NLB liga opstane (jer volim da gledam kvalitetnu kosarku), vec mislim da sto pre treba uraditi nesto slicno i u fudbalu, sa recimo prvom i drugom ligom.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A sto se tice jedinstvene lige Srbije , istorija nas uchi da su hale bile ispunjene do poslednjeg mesta uvek , Spartak je uvek imao 2500/3000 ljudi , bilo da gostuje Partizan ili Borac . Jedino su prosek kvarili klubovi iz beogradskog pasaluka , Beobanka , FMP , Beopetrol , Radnicki NB , OKK BG i ostale sabanske kikiriki ekipe .

 

a koji ti je to Radnicki NB, meni ti nisu poznati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Radnicki Beograd ,nesto sam utripovao da su iz Novog Beograda ...

 

@ Kuruz ,

Sadasnja liga sa Crnokosom, MegaVizurom, FMP-om i ostalim sabanima ne bi punila dvorane , ja govorim o ligi koja je nekad postojala , u vreme kad si ti bio vodja delija u Zitistu . U to vreme su Borac Cacak, Zdravlje Leskovac,Spartak Subotica,Iva Sabac , Vojvodina , + Partizan i zvezda + crnogorci imali pristojnu posetu , problem su oduvek bili kikiriki beogradski klubovi i razaranje srpske klupske kosarke od strane Covica i C.Zvezde .

 

Sad nema smisla vracati se Srpskoj ligi , jer je sve upropasteno , ali ovo malo kvaliteta od srpske klupske kosarke treba sacuvati , a ne igrati protiv katarskih , bugarskih i kiparskih ekipa .

 

Izuzetno mi je drago sto je publika Partizana i zvezde postala bar malo kulturnija od kad na tekme ne dolaze narko dileri i ratni profiteri koje podrzavas . Ovo su pravi navijaci i simpatizeri , a ima ih vise nego bilo koje sezone pre , to je cinjenica , ne bi ih vise bilo protiv bugara to je sigurno .

 

 

Уосталом, шта који курац било шта објашњавам некоме ко навија за Ливерпул.

 

Navijas za zvezdu pa za partizan

Podrzavas ubice Tatona

Studirash pravo

Hobi ti je huliganologija .

 

caocaopk .

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема шансе да шутну Божића, па макар још 20 утакмица одиграо без поена.

Једино ако он сам не каже да је доста кошарке.

 

Јебе их овај рок за пријаву играча. Мислим да је сутра задњи рок. Ваљда ће направити нешто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vule avdalovic je strasno napredovao , sudeci po onim nastupima koje sam gledao u spanskoj ligi. a kad se samo setim kako je upropascavao partizan 2003, 2004. godine u evrligi , sve one njegove izgubljene lopte u zavrsnicama uzas. u to vreme je najvise kostao partizan pristojnijih rezultata zajedno sa onim djurom ostojicem. djuro je najgori startni centar koji je igrao za partizan , pa ja mislim u poslednjih 10 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...