Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Kad god se neka od velikih ekipa suocavala sa smenom generacija, trebalo joj je bar dve godine da nesto osvoji... Ili godinu dana. A Milan je preskocio jednu smenu! Tako da ce za malo vise vremena da osvoji SVE ZIVO!!! A na nama Rossonerima, je samo da cekamo... Cemu se Juve raduje? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace rivalitet je normalna i zdrava stvar i svuda postoji

 

 

dinamo - hajduk

barsa - real

inter - milan

inter - juventus

sevilja - betis

atletiko - real

roma - lacio

boka - river

fener - galata

olimpijakos - pao

paok - aris

 

itd

Намерно или случајно, заборавио си један врло битан.

 

Naravno da cu navijati za Juve...necu valjda za ove tvoje engleske cobane i sugavo groblje.

Италијани су чобани.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Намерно или случајно, заборавио си један врло битан.

 

 

siti - junajted?

 

nisam namerno, jeste vazan derbi veliki rivalitet i tako to...

 

 

 

edit

 

ili si mislio na man u - liverpul?

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што серете са тим причама о дербијима, нарочито ако си ти, Мурузе, мислио на МЈ и МС...

Постоји по само један велики дерби у свакој држави, утакмица два највећа клуба, који имају највише освојених титула и највише навијача (ми и они, Ливерпул - Манчестер, Јуве - Милан...)

Све остало су будалаштине, локални и градски дербији...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што серете са тим причама о дербијима, нарочито ако си ти, Мурузе, мислио на МЈ и МС...

Постоји по само један велики дерби у свакој држави, утакмица два највећа клуба, који имају највише освојених титула и највише навијача (ми и они, Ливерпул - Манчестер, Јуве - Милан...)

Све остало су будалаштине, локални и градски дербији...

 

 

Kakva glupost...

Kakve veze ima da li su dva najtrofejnija kluba?

Nisu bitne titule nego rivalitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, al je ogroman rivalitet... :da: Veci je rivalitet izmedju Milana i intera, nego izmedju Milana i Juve-a... :da:

 

То ти се само чини, то јест, ти ситнији клубови то тако желе да представе...

Кад играју Милан - Јуве то гледа цела Италија и пола света, кад играју Барса - Реал исто тако...

 

Небитно, делимично си у праву, ја сам само хтео да кажем да се олако употребљава синтагма "велики дерби"... Мислим, ако је текма МЈ и МС велики дерби (при чему МС има две титуле (мање од Хадерсфилда који има три) и навијача у Енглеској чији проценат не прелази проценат навијача које у Србији има Раднички из Крагујевца или Ниша) онда јеби га...

 

Kakva glupost...

Kakve veze ima da li su dva najtrofejnija kluba?

Nisu bitne titule nego rivalitet.

 

Наравно да има, само ти не видиш...

Те приче о ривалитету ме подсећају на ривалитете ФК Доње Бријање и Фк Горње Бријање, Фк Грађански и ФК Раднички и сличне

 

А да ли су битне титуле или не, види се по томе што ти не навијаш за Сартид (нити те за Сартид боли курац), већ си циганин...

Share this post


Link to post
Share on other sites

То ти се само чини, то јест, ти ситнији клубови то тако желе да представе...

Кад играју Милан - Јуве то гледа цела Италија и пола света, кад играју Барса - Реал исто тако...

 

Небитно, делимично си у праву, ја сам само хтео да кажем да се олако употребљава синтагма "велики дерби"... Мислим, ако је текма МЈ и МС велики дерби (при чему МС има две титуле (мање од Хадерсфилда који има три) и навијача у Енглеској чији проценат не прелази проценат навијача које у Србији има Раднички из Крагујевца или Ниша) онда јеби га...

 

 

 

Наравно да има, само ти не видиш...

Те приче о ривалитету ме подсећају на ривалитете ФК Доње Бријање и Фк Горње Бријање, Фк Грађански и ФК Раднички и сличне

 

А да ли су битне титуле или не, види се по томе што ти не навијаш за Сартид (нити те за Сартид боли курац), већ си циганин...

 

 

Pa nije poenta u broju navijaca.Niko ne moze da me ubedi da je Milan-Juve veci derbi od Milan-Inter ili Roma-Lacio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije poenta u broju navijaca.Niko ne moze da me ubedi da je Milan-Juve veci derbi od Milan-Inter ili Roma-Lacio.

 

Нема ја тебе шта да убеђујем, рекох шта имадох, а ти како ти воља...

Share this post


Link to post
Share on other sites

То се тако звало јер у неко доба седамдесетих само Јуве и Интер нису испадали из лиге, не због величине и значаја текме...

То би требало да знаш, ако се већ нешто бусаш у те малечке циганске груди...

 

 

Треба ли да напоменем да сада само Интер није испадао из Серије А? Да ли га то чини највећим клубом у Италији? :)

 

-------------

Наравно, не желим да умањим значај Интера. И они имају преко 15 титула, ваљда....

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема ја тебе шта да убеђујем, рекох шта имадох, а ти како ти воља...

Nikad od tebe politicar. ;)

 

ако се већ нешто бусаш у те малечке циганске груди...

 

 

Pazi grobarcica!Brzo si nesto onih 4-1 zaboravio.Trebao bi to da znas,ako se vec busas u te ogromne grobarske grudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi grobarcica!Brzo si nesto onih 4-1 zaboravio.Trebao bi to da znas,ako se vec busas u te ogromne grobarske grudi.

 

:) :)

Била је супер утакмица...

Једно време су заређали неки смор резултати, те 0:0, те 1:0, па сам се и сморио од дербија... Овако је боље, само нека има голова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То се тако звало јер у неко доба седамдесетих само Јуве и Интер нису испадали из лиге, не због величине и значаја текме...

То би требало да знаш, ако се већ нешто бусаш у те малечке циганске груди...

 

 

Треба ли да напоменем да сада само Интер није испадао из Серије А? Да ли га то чини највећим клубом у Италији? :)

 

-------------

Наравно, не желим да умањим значај Интера. И они имају преко 15 титула, ваљда....

 

 

pa naravno da znam to, nisam ulazio u to kako je doslo do toga, ali se i dalje tako zove. nije samo to sto si naveo nego su i inter i juve dugo dugo bili dva daleko daleko najpopularnija kluba u italiji. mislim da su i dalje (juventus je najpopularniji), ali poslednjih godina se i milan priblizio po popularnosti. milan je skorojevicski klub, prisili su zvezdicu na dres (osvojili desetu titulu) tek sredinom osamdesetih ako se ne varam, a ne varam se (mrzi me da proverim). zato ce uvek derbi d'italia uvek ostati juventus - inter. jednostavno (pored svega navedenog, tj. upravo zbog toga), rivalitet je veci nego juve - milan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...