Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Мени је су ретардиране те вести да се најбољи еврипски клубови отимају за ове наше ливада-фудбалере.

Рецимо, Нинков у Јувентусу? Јувентус нема паметнија посла него да јури Нинкова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@meksicka vagina

Nek'on nista ne zna,sve dok zabija golove.Cinjenica jeste da je najbolji spic koga je Zvezda imala u prethodnih par godina.Bolje on nego da gledam kojekakve krseve kao sto su Subasic,Abubakri,Edgar,Trickovski i slicna zgadija.

 

@Efenberg

Ma to izmisljaju njihovi menadzeri i trpaju u novine da bi im dizali cenu i da bi se pricalo o njima...kakav Juventus,kakav Ajaks...Juventus se razmislja izmedju Lama i Rafinje,i na kraju se odluci za ipak proverenog Ninkova...u FM2010 mozda,gde je Pejcinovic jedan od najboljih stopera na svetu.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pejcinovic razbija!Doveo sam ga u trecoj sezoni iz Sampdorije...za 10 miliona...dakle,nista nije slabiji od Kjelinija i Zapate,konstantno ih rotiram.U prvih 7 utakmica nisam primio gol.Strasan je.Neverovatno je koliko su nasi igraci u globalu nabudzeni u novom manageru...jebeni Petkovic ima genijalne ocene i super igra,Obradovic je u nivou Rafinje (razmisljao sam da ga kupim,ali sam odustao zato sto sam pronasao nekog brazilca Filipea u Deportivu koji razvaljuje na bokovima,strasan igrac,a i Obradovic je groblje,a nikada ne dovodim grobare i smece sa ostrva)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cepaces maksimalno,posto je ovo najbolji menadzer jos od 2007...

Kacar je odlican,jako nabudzen...u ovoj trecoj sezoni koju sam poceo je presao u Celzi.Nadgledao sam ga jedno vreme,ali sam na kraju odustao od punude posto na toj poziciji imam Sisoka,Mela,Markisija,pored njih ne moze da igra,a i imam nekog malog brazilca klinju od 19 godina koda sam doveo za 2 miliona,i trenutno ga posudjujem ali ce za sezonu-dve biti jebeni ubica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Звездиној управи свака част, умеју да привуку публику. Карте за север и југ за дерби коштају 400 динара, а на ЈНА су биле 500 динара прошле сезоне. Осим тога, првих 8000 купаца карата за север, запад и исток гратис добијају карту за Звезда - Спартак, а имали су и акцију са бесплатним улазом на исток за студенте и ђаке (не знам на којим утакмицама). Капа доле. Био сам на ЈНА у суботу, било нас је највише 1500 на целом стадиону. Ушао сам за џабе, али карта за југ иначе кошта 200 динара, што је пљачка када се узме у обзир квалитет фудбала (за север Маракане је 100).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Звезда узима веће паре од посете, то је сигурно.

Е сад, има разлике у томе што су на северу паљевине које на свакој утакмици морају да праве кореографије и срања, да се ложе како су најбољи навијачи у васиони, а на југу је зезање, породична атмосфера. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@meksicka vagina

Nek'on nista ne zna,sve dok zabija golove.Cinjenica jeste da je najbolji spic koga je Zvezda imala u prethodnih par godina.Bolje on nego da gledam kojekakve krseve kao sto su Subasic,Abubakri,Edgar,Trickovski i slicna zgadija.

Kako si mogao da zaboraviš jedno takvo kvalitetno drvo u Zvezdinom napadu kao što je to bio Jestrović?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...