Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

ja sam mislio da je to vec gotovo,da je ferguson platio,da ovaj samo treba u januaru da se pojavi tamo...i citao sam kako su zadovoljni napretkom malog djavola ljaje...

 

u svakom slucaju,dobro su prosli...dobili su pare za 'alavog tosica...mislim na toleta i ostatak bratije...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Очекивао сам овако нешто, играча као што је ''Мали ђаво'' има на киле.

Није Ферги овца, па да баца паре тек тако. Ако се зајеб'о са Бамбијем, који је милион пута бољи играч од Љаје, онда би се тек зајеб'о на куб да је којим случајем пазарио Пазарца...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko dolazi iz lige u kojoj se ne namešta na kladionicama, jer jednostavno, JSL ne postoji u ponudi, u Singapuru i Makau, ili nekim drugim azijskim zemljama, onda je jasno da je kocka od 10 miliona nešto što Mančester Junajted sebi neće dopustiti.

:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda ubi BSK na stadionu OFK-e...

 

1:0

 

SEVER JE BIO PUN,KAO I UVEK!!!

NISMO MI KAO OVE PICKE SA JUGA DA NE BODRIMO SVOJ TIM,ALI I RAZUMEM IH..KAKO DA BODRE KOMSIJE PRVAKA SVETA!!:))

Edited by Infest
  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фала курцу и да тај Рад неког добије.

Имају солидну екипу, а пуше га од Металца, Младог радника и осталих шабанерија.

 

Јој брате да ти знаш какав је циркус тај Металац. Ја сам из ГМа па знам. Стадион немају. Овај што као оће да праве од тога нема ништа а радницима у фабрици су до скоро због тога одбијали од плате а не дају за џ да гледају. Играчи имају до 300 евра плату сем једног а премију узимају за 10 бодова месечно тј никад. ФК Таково је стари милановачки клуб (основан 1911) и за њих скоро сви навијају а они су постали тешка сиротиња после приватизације фабрика у граду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јој брате да ти знаш какав је циркус тај Металац. Ја сам из ГМа па знам. Стадион немају. Овај што као оће да праве од тога нема ништа а радницима у фабрици су до скоро због тога одбијали од плате а не дају за џ да гледају. Играчи имају до 300 евра плату сем једног а премију узимају за 10 бодова месечно тј никад. ФК Таково је стари милановачки клуб (основан 1911) и за њих скоро сви навијају а они су постали тешка сиротиња после приватизације фабрика у граду.

 

Јел играју на Чика Дачи?

Тај Металац ваљда води неки мудоња из Партизана.

 

Иначе, Звезда је толико јебачки одиграла да осим гола ништа нису показали. Поново побеђују боранију са 1 голом. Но, сезона је дуга, не може свуда да их усере.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел играју на Чика Дачи?

Тај Металац ваљда води неки мудоња из Партизана.

 

Иначе, Звезда је толико јебачки одиграла да осим гола ништа нису показали. Поново побеђују боранију са 1 голом. Но, сезона је дуга, не може свуда да их усере.

 

Играју у КГу, ал их нико тамо не гледа. Па они у Милановцу нису могли да скупе 300 људи а камоли у Крагујевцу. Ја мислим да је за Милановац најбоље да се споје Таково и Металац, ал једни државни тј. ничији а други приватни тако да од тога нема ништа.

 

А цигани личе на оне сезоне кад им је ћелави био тренер само што не добијају толико пенала ко онда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Право да ти кажем, нисам могао да верујем кад је Металац ушао у Суперлигу. Изгледа да им је газда добар дрматор кад је успео Инђију и Јешића да зајебе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

у Металцу се све пита онај Вукадиновић што је у управном одбору Партизана. Имали су проше године 4-5 играча из Телеоптика, сад је само Живковић голман. А што се Инђије тиче, боље да су они ушли. Имају свој стадион и 50ак људи што галаме и машу неким заставама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha...

 

pa vise ima navijaca futoski metalac...to sto su picke iz novog futoga,to im je minus...al ih ima,mamicu im...

 

ali niko jaci od navijaca fk futoga...e,to su navijaci...kakvi grobari,cigani,radovci,firmasi...na gostovanju u futogu se niko od njih ziv ne bi izvukao...to brate sve sami bosanci,naratovali se,niceg se vise ne boje...niko ne mafija,vec svi imaju nedostatak komunikativnih sposobnosti,a straha nema...izgubise ga u ratovima...90 posto ih ima zakopano po kalas u dvoristu...barem kalas,a o sitnijem naouruzanju ne treba trositi reci...zemlju su izgubili 90ih,tako da bi stadion branili k'o kinezi blok 45...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebra,oni su picke...fensi picke,joboi  milan vidak u rektum...gomila goveda...samo fk futog...pravi muskarci navijaju za fk futog...iliti pun naziv...omladinski fudbalski klub futog...pre 10 godina najjaci derbi u u novm sadu i okolini bio kada su igrali fk futog-fk veternik...i veternicani su picke...nisam bio dugo na tekmi futoga...nema vise tih pravih tekmi,a i mrzi me da se cimam iz ns-a...cekam da organizuju nesto protiv veternika...e,to ce da bude zapisano crvenim slovima...bladi sandej...  :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

А да отворимо тему о нижим лигама и клубима из нашега села. Млади Рудар Рудник!!! Рудник Рудник оштар гребен, дођеш невин одеш јебен.

 

Отварај одма'! :rockdevil:

 

Иначе, колико се отворила Војводина за ово појачање?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...