Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

tebra,brate,zna se kako se ljudi nase vrste oblace...zeldi forevr...a ti vrbuj par brzih madjara tamo po subotici,da budemo internacionalni klub....u ovom delu posta bez one prevrljive picke...znamo svi ko je...  :haha::razz:

 

Madjari nisu ni za kurac...jebes njih...ali,ima jedan dobar crnac,vrbovacu njega,a ima i nekoliko agilnih bunjevaca,mogu i njih da dovucem.Bez prevrtljive picketine klasicne...iako,cuo sam da je prihvatio ponudu Hrvatskog Atletskog Športskog Kluba Građanski,tako da svakako nema nista od toga.

 

ustvari,koji ces nam kurac...kakv si,za 2 meseca bi poceo da navijas i za spartak...dobar si ti dok si u suprotnom taboru...  :D

 

Ma zaboravi na njega,kao sto rekoh vec je nazao angazman,samo ceka da se zavrse blagdani,i u sijecnju pocinje sa dijelanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dovedi sta valja,nije bitno...samo da su bolji od bratica,tj.da su im noge razlicite...da nisu obe leve k'o kod doticnog heroja fudbalskih oranica po srbiji...

 

i to sto kazes,ko jebe picku koja se papi klanja...nek bude srbin vodja navijaca...samo sto i on ima minus,groblje je... 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/partizan-nasao-desnog-beka-stize-mikic-iz-napretka-12423.html

 

Смешно..боље да играју без бекова него да доводе овакве играче.

Иначе, овај Микић је буразеру и мени сређивао улазнице за запад док је играо за Раднички. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, нема логике у нашем клупском фудбалу. Ако су га већ форсирали у квалификацијама за ЛШ и пола првенствених утакмица (које је одиграо сасвим солидно), зашто га онда не истрпе до краја.

Све је то голи интерес..свако гура своје играче.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tacno tako...jedne prodaju druge teraju trece dovode i tako ukrug..i onda klubovi do gushe u dugovima a likovi iz uprave klubova i menadzeri bogatiji nego ranije.

nisam grobar, al cujem da je Bambi na transfer listi...pa sto ga ne pozajmi partizan na 6 metara nego dovodi Davidova ? Davidov ima 26 godina i ceo vek je proveo u Kuli ( burazer mu igrao za borac i voshu )...opet se tu prave dilovi za dzombom ko sto je biio genijalni transfer Fejse i onog shpica Perica koji nije ni igrao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostace jer ko ce da ga kupi kad nije nista odigrao osim u b timu mufc...

nego mislio sam dodje na pozajmicu, ima utakmice u nogama, caruje u ovoj ligi i bude na oku selektoru...na njegovom mestu ja bi tako uradio al jbg nisam na njegovom mestu :)

realno gledano, nasi igraci ne mogu da prodju u velikom klubu ako dolaze iz nase lige.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta je falilo Sinisi Stevanovicu ???

Decko je stigao i do mlade repke a nije zadovoljio u prvom timu partizana ? kako to ?

a Knezevica ne znam ni sto su gurali na beka kad je Knezevic championship managerski receno defender/defense midfielder central.

 

Јес вала каже менаџер само централне позиције, а још је и гробар, а не ко онај из офке. Није још ни дошо а већ оће да иде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес вала каже менаџер само централне позиције, а још је и гробар, а не ко онај из офке. Није још ни дошо а већ оће да иде.

 

 

i sta kazes za Stankovica...jos nije doso a vec hoce da ide ? pa svestan je i on gde dolazi jbg... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Mijic i zvanicno predje u Partizan.E moji franjevci,al'ste se usrecili.Pa taj nije bio standardan ni kada je Spartak igrao 2.ligu.Ajde da su kupili Mirica (samo jedno slovo razlike),taj je stvarno dobar,igra ko metak,zabija ko lud,ali ovaj papak...

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...