Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

ko one humanitarne emisije kada u zemljama treceg sveta ispituju gladnu decu,seksualno zlostavljane i slicno...

 

"ovde smo u jednom malom selu na severu sri lanke,pored mene je jedna devojcica koja nije jela 3 dana i pretpostavlja se da ju je ujak silovao"."devojcice da li ides u skolu"?

a ona jadna izgubljena,ne zna de se nalazi..."voz,stuka,plavo,sloba platio zvezdi ligu smpiona,voz"...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napunili smo i kavez i deo pored, bilo nas je oko 800.

 

Prvi put sam išao na fudbalsku utakmicu bez društva, ali sam imao tu sreću da su pored mene stali 40+, tako da sam pratio i pevao zajedno sa Sikijem, Žaretom, Čegijem itd. :D

 

I ne dramite, i Barselona remizira jednom u 15 kola, pa će uzeti titulu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ko one humanitarne emisije kada u zemljama treceg sveta ispituju gladnu decu,seksualno zlostavljane i slicno...

 

"ovde smo u jednom malom selu na severu sri lanke,pored mene je jedna devojcica koja nije jela 3 dana i pretpostavlja se da ju je ujak silovao"."devojcice da li ides u skolu"?

a ona jadna izgubljena,ne zna de se nalazi..."voz,stuka,plavo,sloba platio zvezdi ligu smpiona,voz"...

 

 

kao što je lepo Narsil prikazao, nisam siguran ko tu koga siluje :haha:

 

Pravi kraj priče je dakle ovakav:

 

Pitaju silovanu devojčicu da li ide u školu, a ona kaže da ide i da je dobila novog učitelja Roberta, i oseća se preporođenom i drka na brze napade sa krila.

 

Saberite se cigani.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Bata bi tu bio brutalni humanitarni lik koji objašnjava ciganima da ništa ne može da se učini preko noći.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Prvi put sam išao na fudbalsku utakmicu bez društva, ali sam imao tu sreću da su pored mene stali 40+, tako da sam pratio i pevao zajedno sa Sikijem, Žaretom, Čegijem itd. :D

 

 

 

Jel to onaj Zare sto je jebao Parangala na grobu Ljube Zemunca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Дечко, ти си много искомплексирана личност. Уместо да ти буде част што ће "твој" клуб гледати један такав званичник, ти пишеш о "глодарима". Излечи мало комплексе, видиш како овај момак са "Фратриа" аватаром не бруји о Гробарима, него лепо човек пише о својима.

 

 

@Sale Жив, здрав, и и даље може 3 цигана у зубима да носи.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...