Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Zvezda jeste najveći klub u Istočnoj Evropi

 

STEAUA - činjenica.

 

Lemmy ima samo tu jednu manu sto navija za CZ , za razliku od vecine yumetal pacijenata koji plivaju u manama.

 

get a room

 

we wanna see interracial

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

STEAUA - činjenica.

 

Ne lupaj gluposti.Zvezda je uzela i LS i Interkontinentalni kup,Steau LS i Super kup Evrope.Eto Steaua igrala jos jednom finale LS,ali je Zvezda igrala vise polufinala.A ako cemo gledati to,onda je Juventus najveci klub u galaksiji.Glupost.

 

@ Miwe

 

Ako ne shvati, pravićemo sapun od njega. :redface:

 

Kao doduse i vasi saborci i braca iz II svetskog rata.

 

Ako ponovo pročitaš moj prethodni post, videćeš da sam napisao da osećam netrpeljivost prema ciganskim idejama i izjavama, što znači prema svemu onome što ti i tebi slični pričaju.

 

I to je to na tu temu, neću dalje pisati o tome.

 

Onda nisi trebao ni poceti pisati,nego staviti neku sliku sa tribine i reci kako si se drao po autobusima.A koliko ja primecujem,ti si u prethodnom postu pisao u Zvezdinim rukovodiocima.Otkada ja to spadam medju njih?

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čoveče, za skakanje i pevanje u busu može da se fasuje samo prekršajna prijava, ne može neki tupadžija da preti da će nekoga odrati od batina.

 

Ciganske ideje + izjave rukovodilaca. Ti spadaš u ekipu sa ciganskim idejama, poput te da je Zvezda veća od Steaue.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde daj argument po kome je Steaua veca burazeru.Ja sam gore napisao kako jeste,ti reci sta tu nije tacno.

 

Prvo vas trebaju od batina odrati ljudi koji vas trpe u tom busu,a pandurima je pun kurac vas sa "pravima",koji cete iz zajebancije nekoga sutra ubiti.Mozda neces ti,toliko mozga imas i nisi debil,ali neko hoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

najuspešnija je Steaua - činjenica.

 

Interkontinentalni kup - smehotresno.

 

 

i Zvezda je uzela KŠ, ne LŠ

 

ta polufinala si sanjao ili ih je tvoj deda gledao

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je veca , bili smo medju 10 klubova u Evropi dok nam sankcije nisu uveli , ne znam da li to moze da se proveri , imam ja negde u steku taj kalendar sa tom statistikom , ako nadjem , slikacu ga . Nismo cak ni u poslednjih 20 godina to uspeli da zaseremo da bi Steaua bila ispred . Imamo duplo vise pobeda od njih u Ligi sampiona (KES) minimum . Nas da na silu nisu izbacili iz evropskih takmicenja i da nismo morali da igramo u inostranstvu kao domacini , jos plus je napravljen takav kostur 92. godine samo da mi ispusimo , kao drugi u grupi , ko zna kolko bismo titula prvaka Evrope imali do sada . Barem 3-4 . To sto nemamo danas para i sto nam je i drzava sjebana do bola , a kamoli fudbalski klubovi ne znaci da grobari mogu da kazu ime CRVENA ZVEZDA , a da nisu obukli svecano odelo i umili se :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

svašta biste vi učinili, al' su vas bitange sprečile

 

nikakva polufinala nije Zvezda igrala, bar ne osamdesetih, za ostalo neka se brine moj deda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

European Cup (defunct, succeeded by UEFA Champions League):

 

* Winner (1): 1990–91

* Semi-finalists (3): 1956–57, 1970–71, 1991–92

* Quarter-finalists (5): 1957–58, 1973–74, 1980–81, 1981–82, 1986–87,

 

UEFA Cup Winners' Cup (defunct):

 

* Semi-finalists (1): 1974–75

* Quarter-finalists (2): 1971–72, 1985–86

 

UEFA Cup (defunct, succeeded by UEFA Europa League):

 

* Runners-up (1): 1978–79

 

91-92 Bili smo medju 4 , znaci polufinale u ligi sampiona/kes

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

plus je ta Steaua to učinila u periodu 1986-1989

 

1986 osvojili

87 četvrtina

88 polufinale

89 finale

90 druga runda

 

da se podsetimo

86 Zvezde ni nema

87 četvrtina

88 nema vas

89 ispala u drugoj rundi

90 NEMA VAS

91 osvaja

 

 

e sad, kako su cigani ovo preturanje po kontejnerima iz osamdesetih zapamtili kao niz Zvezdinih polufinala, to je filozofsko pitanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел сте ви прсли, каква бре Стеауа, није битно да ли је твој деда гледао та полуфинала, та полуфинала и финала су се играла, и звезда је освојила 2 пута средњеевропски куп 1958 и 1968 ја мислим, па је била у финалу Купа Уефа 1978, и тако даље и тако ближе. А да не причам о четврт финалима . . . Стеауа не може ни да присмрди !

 

http://www.youtube.com/watch?v=fTAICt9Etxs

Share this post


Link to post
Share on other sites

da grobari mogu da kazu ime CRVENA ZVEZDA , a da nisu obukli svecano odelo i umili se :D

 

 

Ево, ја ћу да се исповраћам по том имену, а после ћу да се умијем. Зато што ме апсолутно заболе курчина за све те титуле и успехе. Одем на Југ, бодрим Партизан, славим кад се добије дерби, одем кући и будем задовољан. Не мислим о томе да циган мала има толико и толико титула. Не разумем зашто ви имате ту глупу потребу да доказујете како сте ви "стуб Српства", "највећи клуб одатле до тамо", "Бари, Токијо" курац, палац. Ок, ми то знамо, је л' сад треба да почнемо да навијамо за циган малу? Боли нас курац. Наш коњ почео да трчи, ваш почео да се саплиће. Сад ћутиш, трпиш паприке по дербијима, гледаш Коромана магарца на терену, погледаш голове Роберта на тјубу и замишљаш како ће једног дана цигани опет да карају (не догодило се никад).

 

Е, а можеш и мало да бациш око на кошарку, ватерполо, одбојку, рукомет и боћање, ту исто Партизан хара. Уметничко клизање не пратим, мада сам сигуран да смо и ту бољи.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam kopirao sa wikipedie , isti izvor kao i tvoj , ostalo nemoj ni da citas rokni se .

@ Narsil - ko ti trazi da navijas za Zvezdu , svaka tebi cast . Prozvani smo pa kenjamo ,nije to nasa potreba nasusna :P

U tim sportovima smo sve bolji naravno osim vaterpola , kosarku ne racunam dok vam se ne oduzmu neke titule :D

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, ја ћу да се исповраћам по том имену, а после ћу да се умијем. Зато што ме апсолутно заболе курчина за све те титуле и успехе. Одем на Југ, бодрим Партизан, славим кад се добије дерби, одем кући и будем задовољан. Не мислим о томе да циган мала има толико и толико титула. Не разумем зашто ви имате ту глупу потребу да доказујете како сте ви "стуб Српства", "највећи клуб одатле до тамо", "Бари, Токијо" курац, палац. Ок, ми то знамо, је л' сад треба да почнемо да навијамо за циган малу? Боли нас курац. Наш коњ почео да трчи, ваш почео да се саплиће. Сад ћутиш, трпиш паприке по дербијима, гледаш Коромана магарца на терену, погледаш голове Роберта на тјубу и замишљаш како ће једног дана цигани опет да карају (не догодило се никад).

 

Е, а можеш и мало да бациш око на кошарку, ватерполо, одбојку, рукомет и боћање, ту исто Партизан хара. Уметничко клизање не пратим, мада сам сигуран да смо и ту бољи.

 

 

 

Коначно нормалан пост, свако треба да се брине за свој клуб, ма какав он био. А ваша доминација је само привремена, видећемо за годину, две . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ваша доминација је само привремена, видећемо за годину, две . . .

 

Да, ево, ја то говорим за Ливерпул/Јунајтед већ сто година, па ме Кукуруз и њему слични убише. :(:D А ми 5 комада Барија. :(

 

Бата цар навија за румунску циган малу. :haha:

Edited by Нарсил

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...