Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Сад ће Бата мудрац да ти појасни да је он у ствари навијао за Звезду и да је Партизан победио у свим дербијима од раног неолита па наовамо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад ће Бата мудрац да ти појасни да је он у ствари навијао за Звезду и да је Партизан победио у свим дербијима од раног неолита па наовамо.

 

 

 

И да су Туђман и Слоба заједно сковали план да наместе КШ у нашу корист, па тек онда да ратујемо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Partizan racionalno igra čitavu sezonu, ne radi kao cigani, čekaju dve utakmice godišnje i isto toliko često se i kupaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu, potpuno sam zaboravio da prokomentarišem pojmovno - terminološku raspravu na koju ste me sad podsetili.

 

Bata je tada bio potpuno u pravu.

 

Pojam beka ima uže i šire značenje. U užem smislu, prihvaćenom u kolokvijalnom govoru, bekovima se smatraju samo bočni odbrambeni igrači. Međutim, bekovi su i štoperi, pošto taj pojam, ekstenzivno tumačen, obuhvata i centralne bekove i bočne bekove.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojam beka ima uže i šire značenje. U užem smislu, prihvaćenom u kolokvijalnom govoru, bekovima se smatraju samo bočni odbrambeni igrači. Međutim, bekovi su i štoperi, pošto taj pojam, ekstenzivno tumačen, obuhvata i centralne bekove i bočne bekove.

 

Sa kog sajta si uradio copy/paste ovoga?

 

@Mauzer

Kuruz nije Bata,on je navijac.Pravi.I dosta mu je lazi,prevara i insinuacija.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu, potpuno sam zaboravio da prokomentarišem pojmovno - terminološku raspravu na koju ste me sad podsetili.

 

Bata je tada bio potpuno u pravu.

 

Pojam beka ima uže i šire značenje. U užem smislu, prihvaćenom u kolokvijalnom govoru, bekovima se smatraju samo bočni odbrambeni igrači. Međutim, bekovi su i štoperi, pošto taj pojam, ekstenzivno tumačen, obuhvata i centralne bekove i bočne bekove.

 

http://www.youtube.com/watch?v=PJwhx4gd1Is

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolika kolicina posranih govana na poslednjim stranama , i to onih specenih koje se u crevima kamene po nedelju dana. :da:

 

Jedino je lucidni mr. Aljosa Vuckovic uspeo da me fino nasmeje u ove sitne sate. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...