Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Мислиш на ситуацију кад Јефтић покушава из гол-аута да постигне гол.

Јеб'о живот ако је то шанса.

 

Ma neeee,to nije sansa. :haha:

Dakke,jebes mi sve ako ste vi franjevci normalni.Na kraju ce ispasti da ste bili bolji i trebali pobediti 5-0.A naravno,nama su sudije bile na strani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju ce ispasti da ste bili bolji i trebali pobediti 5-0.A naravno,nama su sudije bile na strani.

 

Naravno da nismo bili bolji gledajući utakmicu zasebno, ali postoji razlog zašto smo igrali kako smo igrali. Mislim da vi niste dovoljno objektivni i da su se realni odmeri snaga videli u prvoj utakmici :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni u prvoj utakmici niste bili bolji.I u prvoj smo dominirali,i bogami imali vise sansi.Dakle,u ovom momentu realno stanje stvari je da su Zvezda i Partizan po kvalitetu podjednaki.Zvezda lepse i u poslednje vreme i bolje igra,dok Partizan igra konkretnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ne postoji "stopostotna prilika", to koriste samo nepismeni bosanćerosi. Da je stopostotna zašto nije onda pogodio?

 

izasle zvale svakom ko je to pokusao da napomene vec ~10 godina unazad pa su batalili xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni u prvoj utakmici niste bili bolji.I u prvoj smo dominirali,i bogami imali vise sansi.Dakle,u ovom momentu realno stanje stvari je da su Zvezda i Partizan po kvalitetu podjednaki.Zvezda lepse i u poslednje vreme i bolje igra,dok Partizan igra konkretnije.

 

Da se ne lažemo, niste nikako dominirali u prvoj utakmici i Partizan je igrao daleko bolje i pametnije te je stoga pobedio sa ubedljivih 2:0. No, videćemo za tačno 17 dana šta će biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Катастрофално навијање, очајна игра доле на терену. Жалост.

 

И још нас сунце и пиво убили, мал' нисам заспао у полувремену.

Edited by Underkuruz
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Потпуни делиријум на стадиону иако нисмо прошли . . . Много ми је смешно кад видим неке мајмуне што пишу Станојевић је тренер Мурињовог калибра, он је ово прорачунато урадио свака му част, контролисали смо меч потпуно итд. Колко ми се чини са северне трибине, Гробари су имали катастрофално издање ( очекујем за следећи дерби и звучнике и остале глупости на јна, наравно ако се не буде бојкотовао због велике суботе ), такође је неким паметњаковићима прорадио комплекс па су оборили сајт Црвене Звезде и писали увредљиве поруке на истом. Све у свему остаје огроман жал за пропуштеним приликама, али ја сам веома срећан што смо прекинули овај црни низ који се превише одужио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам задовољан, прекинули смо несрећни низ и очекујем сада да нам крене на боље. Опет смо се испромашивали и то нас је коштало проласка у финале, али најбитније ми је да сам ја поново осетио да сам поносан што навијам за Звезду. Очекујем да ће екипа играти са више самопоуздања у првенству и да ћемо се радовати опет, ускоро. Што се навијања тиче, уништили смо их овај пут.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, замолио бих надлежне органе да моментално отворе тему о дербијима и поставе Калуђерову слику, како и доликује.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo bolja je zvezda bila, steta sto nismo dali i 2gi pa da bude frka :bigblue:, ali nije lako stvarati sanse kad protivnik igra autobus taktiku.

Zadovoljan sam, konacno imamo neku igru, mada nije jos to igradjeno, ni ne moze za tako kratko vreme, ali napredak je ocigledan.

I u navijanju smo ih sabili. Na kraju tekme na jugu - tisina.

Jedva cekam derbi u tole super ligi, idem sigurno i na jna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Са официјелне странице:

 

Звездаши, због вечерашњег хаковања нашег сајта crvenazvezdafk.com од стране Албанаца са Косова и навијача Партизана, одлучили смо да поменуту адресу затворимо на неколико сати док проблем не решимо.

 

Врло брзо ћете моћи да поново читате све о нашем највећем српском клубу.

 

Звезда је живот, све друго су ситнице.

 

Спуштање у плексуз. icon_mrgreen.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasluzena pobeda Crvene Zvezde .

Spavao sam skoro celo prvo poluvreme , tj do 30min , tako da ne znam sta se desavalo na pocetku . Ono sto sam video je totalno pickasta igra Partizana . Stanojevic me razocarao , najavljivao je ofanzivnu igru , realno Partizan ovoj zvezdi bez problema treba da da barem jedan gol . Cim su vise od tri igraca krenula u napad bio je ili korner ili polusansa . Sam Tejgo naravno da ne moze nista .

Zvezda je igrala lepo na oko , kao nekad Partizan sa Tumbakovicem , dok je Partizan igrao katanaco ko neka zveda sa Muslinom .

Zasluzila je Zvezda penale .

Naravno ,ne stoji konstatacija da je zvezda imala vise sansi i bila bolja u prvom duelu .

Ne obecava mi igra Partizana mnogo pred zavrsetak sezone , licno , bio bih prezadovoljan jednim trofejom ove godine .

Stanojevic ovom taktkom nema sta da se nada rezultatima u Evropi . Ipak ovo je jedina utakmica gde nismo napadali i na kraju ostvarili dobar rezultat , nadam se da ce u prvenstvenom derbiju igrati napadacki .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo bolja je zvezda bila, steta sto nismo dali i 2gi pa da bude frka :bigblue:, ali nije lako stvarati sanse kad protivnik igra autobus taktiku.

Zadovoljan sam, konacno imamo neku igru, mada nije jos to igradjeno, ni ne moze za tako kratko vreme, ali napredak je ocigledan.

I u navijanju smo ih sabili. Na kraju tekme na jugu - tisina.

Jedva cekam derbi u tole super ligi, idem sigurno i na jna.

 

Ako ne odlože utakmice od 23. aprila, sve navijačke grupe bojkotuju kolo u svim ligama, zato što je tog dana Velika subota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ne odlože utakmice od 23. aprila, sve navijačke grupe bojkotuju kolo u svim ligama, zato što je tog dana Velika subota.

 

Koga briga , jesmo li metalci ili neki tamo monoteisticki sabani ?

 

uskrs je dobar za jaja , belanca naravno , jel imaju proteine i sunka naravno !

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

90 minuta bunkera... Dokazano da se glodari mogu itekako nadigrati i natjerati da se useru i panično brane. Borha odličan, još samo da je Kaluđerović iskoristio onu stopostotnu priliku...

 

Dokazano da je Zvezda ispušila još jednom, a da Partizan ide u finale. ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...