Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Трне, погрешно си ме схватио. Јебе се мени за Стојковића...говорим ти о ситуацији која је могла да доведе до жешћег инцидента. Да је одговорио фотографу ко зна шта би се десило. Маса би утрчала у терен и дошло би до тоталног касапљења.

Стојковић није цвећка, а нема ни 10 година. Знао је шта ће се десити ако дође у Партизан, знао је да ће бити још горе после оне мајице...јбг, хтео је освету због реакције навијача. Тако је могао да одговори и фотографу...

 

Леми, пристрасан си.

 

Dovela bi kurac do zesceg incidenta,ne lupaj.Na svakoj utakmici u univerzumu se takve stvari desavaju,sta pravite dramu od komedije.

Njegov dolazak u Partizan i majca nisu jedini razlog.Sta je sve pricao i pre toga,srao po Partizanu,govorio kako ih mrzi iz dna duse,kako je Zvezdas do kraja zivota,kurac/palac.I onda se cudite sto ga nakon svega ljudi mrze i pljuju.Pizdurina ljigava smrdljiva,tesko govno od coveka,zasluzuje svaku prozivku koja mu je upucena.Apsolutno svaku.Dakle,pricam o prozivkama,povicima i uvredama,ne o onim ulascima u autobuse i pretnje fizickim obracunima.Da ne bude zabune per multa.

 

I daj neki bolji argument od "pristrasan si",ovo ti ne pije vodu.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

И направимо заставу и барјак, ју метал - до краја звезди верни :pivopije: .

 

 

 

 

 

 

 

 

Ова вест је занимљива, http://www.mondo.rs/s202781/Sport/Fudbal/Ne_pomera_se_veciti_derbi.html , ако он не види разлог зашто да се помера дерби, запитам се за кога се игра фудбал у Србији?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја и млади Маузер се увек окупљамо,било би лепо да једном одемо на текму јуметалски. Може и Куруз са нама. :bigblue:

А ово што Леми прича је апсолутно тачно. Зашто нико није толико дркао Клеа? Зато што није правио такве идиотске испаде.

 

Роби најавио комбиновани састав. Одмарају највероватније Вилота,Калуђер и Мићко. Очекујем брата Славка у постави што даље имплицира да се Чукаричком лоше пише. :rockdevil:

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па ае да се мобилизујемо за текму, таман да позовем Срђана ( Срдаланд или какав му је већ ник ) вођу нашег, да му испомерамо мало бубреге :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трне, погрешно си ме схватио. Јебе се мени за Стојковића...говорим ти о ситуацији која је могла да доведе до жешћег инцидента. Да је одговорио фотографу ко зна шта би се десило. Маса би утрчала у терен и дошло би до тоталног касапљења.

Стојковић није цвећка, а нема ни 10 година. Знао је шта ће се десити ако дође у Партизан, знао је да ће бити још горе после оне мајице...јбг, хтео је освету због реакције навијача. Тако је могао да одговори и фотографу...

 

Леми, пристрасан си.

 

ok,nisam tako skapirao...moja greska...mada mislim da gresis da bi neko sranje bilo na stadionu...mozda bi ga napali na ulici...ili bi kenjali kako ce ga napasti...u principu njemu je super,on je satro napadnut samo u onom isceniranom dogadjaju u italiji...mislim da postoji neki dublji razlog sto on ne igra za reprezentaciju...cim ovaj zove neke golmane koje krpimo pomocu stapa i kanapa,nije to nesto ok...ili imaju toliko jake menadzere ili ne znam,nemam predstavu...jadni mi,al nama stojke najbolji golman...i mislim da je nemoguce svetiti se navijacima,gubis u svakom slucaju...debeli ronaldo je bas sarao sa tim klubovima...jebali su ga,al je cutao i igrao,sta ce...da se zameri,pa da ga ubiju...evo ti,ronaldinjo jos gora stvar...ovi se skupili da ga docekaju,a on ode u drugi klub...on tamo mora vise da se uvlaci tim navijacima koje je zajebao,nego svojima...iskreno,ja mrzim izdajnike,i smatram da ih treba kinjiti...treba ih i tuci,al ne njih milion na jednoga...ako vec hoces,idi k'o covek jedan na jedan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:cry:

 

Могли би и Куруза да зовемо, али он је у Суботици са својим другим омиљеним клубом.

 

Чекај да освојимо пар титула,вратиће се он на север.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Чекај да освојимо пар титула,вратиће се он на север.

 

 

Значи, неће се скоро вратити.

 

@Luka: Pa majku mu staru, kada smo kod mene gledali Celzi- Man rekao si dabogda mu neko polomio nogu. :haha:

 

 

Знам, али кад не игра Ливерпул тако се дерем на све играче. :haha: Да видиш шта све Рунију и Бербатову кажем. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaslužuje prozivke za svoju trudnu ženu i dete koje ona nosi u sebi? To se graniči sa idiotizmom.

 

Ajde bre sta se svi pravite fini,a garant ste svi barem jednom u zivotu viknuli "Zena ti je kurva Dejane".Licemeri i foliranti,sve neka becka skola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima El Karnisero zastavu - tj sahovnicu iz Barija , ponesite to , ipak to pripada navijacima NK Crvena Zvezda .

 

Примерак за музеј,део историје. Можеш само да будеш љубоморан пошто су највредније ствари које ти имаш Доброкесова трзалица и прикључак за интернет.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde bre sta se svi pravite fini,a garant ste svi barem jednom u zivotu viknuli "Zena ti je kurva Dejane".Licemeri i foliranti,sve neka becka skola.

 

Ja pričam za sebe, nikad to nisam pričao nikome, prejadno je to, isto kao što su Grobari Guroviću spominjali familiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...