Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ja ne kažem da je Partizan bezgrešan, već da je smešno videti cigane kako vilene :da: Pogledajte malo koliko su puta sudije vama progledale kroz prste + obratite pažnju i na vaš duel u Subotici :)

 

a evo i slike iz jesenjeg dela sezone, gde je sve bilo regularno

 

untitled-9.jpg

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

obratite pažnju i na vaš duel u Subotici icon_smile.png

 

 

Шта је било тад, да чујем? Нит' је било пенала за Звезду, плус је био пенал за Спартак, а није било ни 5 минута продужетка. А на овој слици, из овог угла чини ми се да стрелац гола стоји у линији, а онај горе стоји у пасивном офсајду. Твоја тврдња није валидна.

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

26 suteva na gol, od toga 15 u okvir, iako smo vodili sa 4 gola razlike, igralo se do samog kraja, nebrojeno prilika je bilo, cak i ona dva nepostojana svirana ofsajda su svirana, 79:21% posed lopte, bez nekoliko standardnih igraca, tako se igra!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tako majstorski iznudjen penal jedan Spanac je u sredu dobio zuti karton i zamalo porciju samara.

Ali nema veze, nikog ovo ne cudi, ova liga je odavno za sprdnju.

 

Zvezda rutinski, nesigurnost u odbrani na momente i nesto manje razumevanja pri pasevima(takodje na momente), ali sve u svemu zadovoljavajuca igra. Bitno je ne kiksati i razbiti franjistan na pasnjaku.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, зато ја не волим цигане. У рукомету је првенство намештено, у фудбалу кад их јебемо онда се ваде на Бари, Токио и остала говна, у кошарци су криви спонзори Партизана, а остале спортове не прате.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cigani kukaju o postenju :haha:

Protiv Jagodine igrali bez pola tima, svi znali da je namesteno, ovi iz Jagodine beze od lopte, jos ni jedan bod Zvezdi nisu uzeli, cigani tisina, kradete i smrdite a kukate, bas ste pravi cigani.

Prosle godine ste prodali BSK tri boda, da ne ispadnu, ko o cemu kurva o postenju.

Mozete samo da placete i da ga sisate, i sta se uzbudjavate, valjda ste se vec navikli da ga duvate na svim poljima :D

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Види овога... Само ти још Ватикан и масони фале. Играчи Јагодине беже од лопте,сунце ти јебем...

 

Sta se ustase bune za sudjenje ?

 

И мени чудно. Намести им се пенал и продужи се 5 минута и они се опет буне. Гледао сам само прво полувреме Спартака,фрањевци се распадају.

 

Е, зато ја не волим цигане. У рукомету је првенство намештено, у фудбалу кад их јебемо онда се ваде на Бари, Токио и остала говна, у кошарци су криви спонзори Партизана, а остале спортове не прате.

 

У рукомету су нам одузети бодови иако апсолутно сви клубови дугују паре. Шта ту није јасно?

Бари и Токио сте ти,Тепић и компаније сте поменули 100 пута више од мене,Лемија,Маузера... Очигледно вам се намести утакмица а ви опет серете на нас.

 

Занемаримо фрањевачка просеравања,одрасмо ове папане. Славко показао класу,Пижоне реагуј!

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Верујем да је Лаловић задовољан Славковом партијом.

 

Толе би могао да покрене истрагу око Звездиних намештаљки. Већ видим Куруза како спрема магистарски рад на тему "Деценије махинација СД 'Црвена звезда'.

 

Улете Блади Лаловић. :bigblue:

Edited by Мајор Гашпар
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to , nije Partizan bez mrlja ali je definitivno najposteniji klub u Srbiji . Zvezda naravno najvise krade , u ostalom to potvrdjuje i zakon , malo malo pa neki funcioner u prdekani .

 

Zvezda je bliza tituli , jer su svi sem Partizana , njene filijale .

 

Kao sto rekoh bio bih zadovoljan i jednim trofejom , ne moze se uvek osvajati titula .

  • Upvote 4
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лаловић превише кења, док су се њема поклањали пенали, продавали бодове БСК-у за опстанак, сваку сумњиву ситуацију су могли да објасне, а сада када су се улоге замениле они вриште на велика врата. Могу само да пуше курчине и радују се пуњењу Чукаричког. Глупи цигани.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад ћу да ти уплатим кредит, да пошаљеш коју порукицу на 2344, можда и ви купите неки пенал, оне залихе су се истрошиле. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Био сам у Суботици. Дешавања на трибини мноооооооооого занимљивија него оно што се догађало на терену. Пуч уживо.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Био сам у Суботици. Дешавања на трибини мноооооооооого занимљивија него оно што се догађало на терену. Пуч уживо.

Sta se desavalo pricaj pricaj :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...