Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Razmazen si , mada mi to nije logicno , ipak si odrastao u divljini , u prerijama Zitista , gde asfalt i beton nikad nisu vidjeni .

Meni je suma bas smek , nema niceg uzasnog , cist , vazduh , lep ambijent , mozes da se ispisas ko covek ...

 

Inace ja usao kao Security , drug iz obezbedjenja mi dao majicu :) , hehe , ispred murije oblacim majicu a oni me pitaju sta radim , ja rekoh kasnim na posao , u obezbedjenju sam :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је најбољи пример непрофесионалца, Тарзана...

Волео бих да ово уради испред неке крволочније групе...типа, Форси. :bigblue:

Прескочи човек, налупа шамаре Тарзану и после одлежи пар дана, а овај у новинама испадне жртва.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divni ste vi grobari ljudi. Iskompleksirani nimalo. icon_da.gif

 

 

Prijatelju, ja ovde vidim da zapravo vecina navijaca zvezde diskutuje o utakmicama Partizana, tako da sto se tice kompleksa ...

 

A ovaj klip iznad ... no comment ...

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебали вас бре офсајди и пенали у сенфару, престаните да серете више толико, у сваком случају се све решава у дербију, бољи ће да победи и то је то !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стадион Смедерева је авион за све осим ЈНА, стадиона ФК Следећа Сезона (оног са украденим именом) и Карађорђа. Шума даје шмек кад си унутра, али кад прилазиш, изгледа ужасно.

 

Стадион Смедерева је мени лепши и од Карађорђа,јер има све трибине. Карађорђу ваљда једна фали. Штета што Смедеревце заболе курац за клуб.

 

Ево, она подржава људе које нико не подржава. :( Мислим да то довољно говори о Тарзану.

 

Кад је кењала о геј паради рекла је да неће Душку да пуши,јер не подржава педере. Кад нисам умро... :haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе,гледао сам у паузама учења стилистике Инсајдер дебату данас. Били Бинић,Караџић и Сава мајмун. Го курац од емисије. Сава хоће негде да се углави да буде функционер па кења на савез (додуше све је у праву,али ми се не мили јер већ пар година покушава да се ували негде,од Партизана и нашег савеза,до босанског савеза),Бинић и Толе се праве луди.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вешковац би то много боље одрадио,ипак је он оличење професионализма,поштења и догматизованих црквених вредности. И згранутости,наравно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Kako tog čoveka nije sramota da priča takve stvari, umesto da je pitao svog fudbalera da li je napravio jedanaesterac, on iznosi neko svoje mišljenje, kao da je šarlatan. Uostalom, njihov gol je postignut iz sumnjive pozicije, pitanje je da li je bio ofsajd, pa da li se neko od nas bunio zbog toga!? Opstrukciju igre i odugovlačenje da ne pominjem. Sram da ih bude! Je l‘ im sudija kriv što je Nemanja Tomić postigao fantastičan pogodak u 93. minutu, pa su izgubili - grmeo je Ivica Iliev.

 

Ивица брат...као да је одрастао са нама на овом форуму.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...