Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Какав пуч? Да ниси постао вођа?

 

 

Није, али планира. Хоће да руши неког лика са шипке и да поведе "северну армију"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Био сам у Суботици. Дешавања на трибини мноооооооооого занимљивија него оно што се догађало на терену. Пуч уживо.

 

Ocajni ste bili realno , jebali vas baloncici . I malo vas je bilo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ћути, бре, чуо сам да су после дербија испранигијали ове из Алкатраза неки ликови. Можда је ово наставак приче па је шипка пала.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма јасно да је Партизан данас морао победити. Данас је 10. април, дан оснивања НДХ. У то име, честитам празник свима којима је црно-бела боја на срцу.

  • Upvote 9
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

У рукомету су нам одузети бодови иако апсолутно сви клубови дугују паре. Шта ту није јасно?

Бари и Токио сте ти,Тепић и компаније сте поменули 100 пута више од мене,Лемија,Маузера... Очигледно вам се намести утакмица а ви опет серете на нас.

 

Potpis. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма јасно да је Партизан данас морао победити. Данас је 10. април, дан оснивања НДХ. У то име, честитам празник свима којима је црно-бела боја на срцу.

 

jesi ga čestitao vašem treneru? :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kuruz

Ne lupaj gluposti.Spartakov stadion je Kamp Nou u poredjenju sa kojekakvim Ivanjicama,Banjicama,Kokosinjcima...prilaz severnoj i juznoj tribini jeste katastrofa,ali je u skladu sa ljudima koji ih posecuju.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruka sa stisnutom pesnicom, u crnom duksu sa dve bele štrafte na rukavu, je moje vlasništvo.

 

@ Lemi

 

Ne kenjaj, bre, tribine su jezive, a stadion se ne vidi od žbunja i drveća. Imali smo sreće što je bio lep dan, pa nije bilo blata, da je padala kiša bilo bi strašno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...