Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

A ti misliš da si popio svu pamet svijeta što držiš Zvezdin dres na avataru. Da imaš imalo mozga, shvatio bi da je Koroman jedan od rijetkih prodornih, brzih igrača sa solidnim driblingom i da ima ponajbolju tehniku u timu. Bio je u Evropi, vidio je nešto, trenirao u solidno jakim ligama, za razliku od 99% sadašnjih Zvezdinih igrača - za našu ligu odličan igrač. Sad što si ti kompletan retard pa to još nisi shvatio, ja ti zaista ne mogu pomoći. Pitaj nekog, valjda znaš sastaviti upitnu rečenicu.

 

 

ПА ДА ЛИ СИ ТИ ЈЕБЕНО НОРМАЛАН???

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vojvodina – Sloboda P.S. 1:0 pivopije.gif

 

 

Voša je u finalu kupa po peti put! Dosta čudnim golom savladana je ekipa Slobode point Sevojna, koja ponovo gostuje na stadionu Karađorđe u Novom Sadu, ali ovoga puta u okviru 21.kola.

 

 

Opširnije sa meča:

 

link

 

 

Fotografije (o dove utakmice u većem formatu pivopije.gif ):

 

link

 

normal_04.jpg

 

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu bi se super snasao...ima tu dosta ljudi koji nisu uspeli kao lokalni cigani i grobara,pa postali slaninari...kuruz bi se super uklopio jer je navijao i za zvezdu i za partizan...kontam da lepi podsetnike na frizider..."radomire,ne nevijas vise za zvezdu,sada si grobar i prestani da pevusis u sebi zvezda mi je sve,zvezda zivot je,zamislices se jednom i pustices glas pored pogresnih ljudi.napred partizan!grobar sam od pelena!"

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се тиче Суботице, нападоше репрезентативца Мирића пре неки дан. Председник Спартака сумња на навијаче Партизана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upitan kako je siguran da su to uradili navijači Partizana i da li je to osnovana pretpostavka, Simović je odgovorio: "Pa, svi kažu da su to navijači Partizana! Ko bi drugi to uradio!? Sto posto su to oni, nema ko drugi".

 

Човек је професионалац...решио случај.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo je moguce da su "navijaci" Partizana , poznato je da se Marinci i Grobari ne podnose . Mislim i jedni i drugi su go kurac , mada na lokalnom nivou vise volim marince , vise ih i poznajem , dok ove grobare predstavljaju neki tatini sinovi , bezveze .

U nedelju pobeda sampiona ,nema sta drugo .

 

Smrt fasizmu - ziveo Partizan !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...