Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Супер ако сте срећни с овим. А то што сте у финалу, не значи да ћете и победити у истом.

 

Daleko sam ja od srećnog :)

samo je veoma zabavno gledati cigane kako se primaju kao da su dobili barsu, a ne partizan koji se svesno branio 90 minuta i bolela ga kita da pređe centar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naravno,bolela ga kita da predje centar,potpuna kontrola utakmice,sudija Zvezdas,Kuruz nije na jugu,ovo/ono...ajde ne kenjaj.

 

ma da, zvezda se razgoropadila i pokazala ko je ovde glavni :haha:

aj ne lupaj molim te.. igra partizana je bila tragična, ali samo zato jer smo imali 2:0 i odlučili da igramo pičkasto, tj. jelte da igramo bunker..

Edited by Imrahil

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ne postoji "stopostotna prilika", to koriste samo nepismeni bosanćerosi. Da je stopostotna zašto nije onda pogodio?

dobro tebra,znas na sta je mislio...

 

Užasna igra, jbš ovog Stanojevića ako je normalan. :no:

 

nije,nemoj tako...covek je dosao sa ciljem i to je odradio...moglo mu se obiti o glavu,al da je bio neko ozbiljniji...ne bi sa tom taktikom prosao da je nesto kvalitetnije igralo protiv njega...za rezultat koji ima i protiv koga igra,sasvim logicna postavka...mada,mislim da su se vise igraci skenjali,nego sto je on lose postavio...greska mu je bio babovic...covek je otvorio 2 kontre u 2 minuta...da je samo neko znao da povuce loptu iz zvezde bilo bi zajebano...

Потпуни делиријум на стадиону иако нисмо прошли . . . Много ми је смешно кад видим неке мајмуне што пишу Станојевић је тренер Мурињовог калибра, он је ово прорачунато урадио свака му част, контролисали смо меч потпуно итд. Колко ми се чини са северне трибине, Гробари су имали катастрофално издање ( очекујем за следећи дерби и звучнике и остале глупости на јна, наравно ако се не буде бојкотовао због велике суботе ), такође је неким паметњаковићима прорадио комплекс па су оборили сајт Црвене Звезде и писали увредљиве поруке на истом. Све у свему остаје огроман жал за пропуштеним приликама, али ја сам веома срећан што смо прекинули овај црни низ који се превише одужио.

stanojevic nije los trener,al robi je bolji...stanojevic ima bolje igrace za klasu...robi je sa onim sto ima izgar'o maksimum...

 

 

 

 

partizan do primljenog gola lepo odradjivao utakmicu...zvezda u prvom poluvremenu samo po jednoj strani napadala,centarsut koji se procita posle druge akcije...izgleda da je to jedina akcija koju su navezbali...i u drugom je bila ista prica...na momente su ukljucivali mikica,al nista vredno pomena...lepo je to islo po strani,ninkov lepo to uzgara,al ne vredi...najveci problem zvezde je bio to sto ne odigravaju loptu oko protivnickog kaznenog...umesto da bude iz prve,covek je zalama,prodje 15 metara i odnese loptu onom igracu kome si trebao da je posaljes iz prve,a oko njega gomila protivnika...taktika ubacivanje/nabijanje nije prosla...najveci promasaj zvezde je jevtic...covek jednostavno ne zna da se postavi kada dobije dugu loptu...kada pokusa glavom da je udari,njemu ruke pored tela landaraju...skolska greska,vidi se da je seljacki igrac...ne treba da tuce rukama,al ruke u skoku daju dodatnu snagu...ne ide mi u glavu zasto je evandro izvodio prekide..ono su baloni tosic stajl...ninkov je lepe lopte slao,trebao je on da izvodi...gol je bio slucajan...borha kao pravi juznoafrikanac je odmah pokusao da suta,al je to uradio ocajno,al se na srecu nas'o se kaludjer i dao ga...nije partizan imao nikakvu igru,al crnci kada zakuvaju kontru,zakuvaju dobranu stvar...vidi se da su trenirali u jacim ligama...i najveca greska je evandro,ono lezanje u 86 minutu...taman oni krenuli da pletu i prekid,posle stali...da je bila jaca povreda,pa i da kazes da ne moze...on je posle 15 sekundi od izlaska lekara,ustao...glupost...lipi bi mu zbog toga nogu odsekao...i krsatajic odlicno odigrao...nijedan centarsut nije mogao da prodje...rezime je da je partizan zasluzeno prosao,al kada se gleda ova tekma,a ne prosla penali su bili realni...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја пресрећан. Игра одлична,само нам још увек фали реализација. Борха је стварно користан,али подхитно мора да поправи реализацију,ово нема смисла. На трибинама фантастична атмосфера. Ова утакмица је врло битна за самопоуздање,битнији дерби се игра 23.

 

Били момци,били дечки.... :mhihi:

 

Ma neeee,to nije sansa. :haha:

Dakke,jebes mi sve ako ste vi franjevci normalni.Na kraju ce ispasti da ste bili bolji i trebali pobediti 5-0.A naravno,nama su sudije bile na strani.

 

Класика. Није Звезда била боља,пустили су нас. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije,nemoj tako...covek je dosao sa ciljem i to je odradio...moglo mu se obiti o glavu,al da je bio neko ozbiljniji...ne bi sa tom taktikom prosao da je nesto kvalitetnije igralo protiv njega...za rezultat koji ima i protiv koga igra,sasvim logicna postavka...mada,mislim da su se vise igraci skenjali,nego sto je on lose postavio...greska mu je bio babovic...covek je otvorio 2 kontre u 2 minuta...da je samo neko znao da povuce loptu iz zvezde bilo bi zajebano...

 

kapiram da mu je to bio cilj, ali je neozbiljno igrati ovakav bunker. umesto da rešimo odavno pitanje finala, treba da strepim zadnjih 20 minuta da neki pajser iz partizana ne usere nešto..

babović je kreten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ imrahil

 

to jeste...da nije bilo slucajnog gola,mogli su lepo da privedu utakmicu kraju...iskreno,mislim da je posle one 2 sanse zvezde u prvom i stanojevic vec u glavi bio u finalu...

 

 

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma da, zvezda se razgoropadila i pokazala ko je ovde glavni :haha:

aj ne lupaj molim te.. igra partizana je bila tragična, ali samo zato jer smo imali 2:0 i odlučili da igramo pičkasto, tj. jelte da igramo bunker..

 

Pa naravno,utakmica je isla tim tokom jer ste vi tako odlucili.Jos da je sudija bio naklonjen vama,umesto naravno nama,bilo bi 5-1 za franjevce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kazem uopste. Meni je on u partizanu jedini koji pravi sanse. Ovo ostalo sve junad.

 

moj je utisak da on pravi šanse protiv malih, a da se na svakom ozbiljnijem meču ne vidi uopšte na terenu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти си толико глуп да те нема смисла ни вређати,зајебавати...

 

A ti misliš da si popio svu pamet svijeta što držiš Zvezdin dres na avataru. Da imaš imalo mozga, shvatio bi da je Koroman jedan od rijetkih prodornih, brzih igrača sa solidnim driblingom i da ima ponajbolju tehniku u timu. Bio je u Evropi, vidio je nešto, trenirao u solidno jakim ligama, za razliku od 99% sadašnjih Zvezdinih igrača - za našu ligu odličan igrač. Sad što si ti kompletan retard pa to još nisi shvatio, ja ti zaista ne mogu pomoći. Pitaj nekog, valjda znaš sastaviti upitnu rečenicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

babovic nikada ne bi igrao da mu nije cale babovic stariji...valjda mu jeste cale...gledam coveka na sos-u pre mesec dana u emisiji...on nesto sere,a oni putsaju jedan jedin njegov potez koji je napravio u nantu u pozadini na tv-u...isti kao smiljanic..sada jebu staniju,karleusu,velikog brata po onom splavu braun po beogradu...babovic je to mogao i pre,al cisto ga cale ubacio u fudbal da moze da se pohvali...on jadan video mesija,promena pravaca,desna-leva,driblig i te fore,pa pokusava...ja garantujem da bilo koji covek odavde da se posveti fudbalu 3 meseca,da bi za babovica bio nedostizno nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mekses

Ima istine,ali toliko se loziti na Koromana kao sto se lozis ti,to nema smisla.Cela Zvezdina leva strana ne valja kurcu,racunajuci tu i njega.Mozda bi i pomogao,svojim iskustvom,ali bi odmogao svojim mozgom.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Babović, što je ušao i dvaput se sapleo o loptu?

 

@Mekses

Ima istine,ali toliko se loziti na Koromana kao sto se lozis ti,to nema smisla.Cela Zvezdina leva strana ne valja kurcu,racunajuci tu i njega.Mozda bi i pomogao,svojim iskustvom,ali bi odmogao svojim mozgom.

 

Ne ložim se ja na Koromana, već smatram da je jedan od boljih igrača u Zvezdi i da je danas falio, lijeve strane kao da nije ni bilo. I on i Bambi, mada je ovaj Mikić solidan, samo, kkoliko sam skontao, on je dešnjak, pa se mora svaki put smarati da prebaci lopt na desnu nogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koroman je jedino bio dobar igrac kada nije igrao u porsmutu...10 puta je bio spremniji tamo na tribinama,nego ovde na treninzima...on je sada trenutno na splavu i kace mu se mlade romkinje da ih jebe,a on bira koju ce...sutra ce zakasniti na trening pola sata,bice mamuran i bolece ga kurac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...