Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ne, ali nema ni smisla srati sto Bajkovic nije Buffon.

 

A Bajkovic je mnogo bolji golman nego sto je Kaludjerovic napadac, sad, ako je Andrija fino zabavljao masu u Subotici, pa si se emotivno vezao za njega, onda je to druga stvar. :P

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaludjerovic je jako los napadac,bajkovic je neverovatno los golman...poredenje je u toj meri takvo,da te neko tera da pojedes kantu govana za 2 sata,da li bi je jeo polako,ili bi zgutao na brzinu...pojacanja su tragicna...jedino cemu se treba nadati je da omladinci prorade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо њих двојица. И надајмо се да ћемо на лето моћи то да кажемо за неке од ових омладинаца и појачања из овог прелазног рока. Колико видим, за сада се лепо сналазе на овим припремама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate,ako mene pitas,ja ti ne bih nabrojao 5 komada...romi iz amerike-dileri droge,crnci sumnjivog kvaliteta,raja bozovic stajl,neki iz fk mrcajevaca i to je to...sada se igra,tj,ne sada vec godinama"drzi vodu dok majstori odu"... ;)

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каду потписао нови уговор... Значи нећемо успети да га продамо,што значи да Миливојевић или неће да игра или ће да игра задњег везног а Јанковић и Ђуручковић ће да оду опет у неки Сопот,Рад или тако негде. Дивно. Неће ни Калуђеровић да оде што значи да ће и Ожеговић да га дува,бања...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvezda mislilia da potpisuju sa asamom gijanom,u najmanju ruku sa onim asamoom sto je igrao za nemacku...nisu im objasnili da da je u gani svako drugo prezime asamoa...doveli su sjajnog lovca na krokodile sa poznatim prezimenom...ima da igra samo tako...

 

 

 

 

bas bi bilo lepo da apija potpise...ne znam kako i ce i da li ce igrati,al apija mi je uz beni mekartnija omiljeni afrikaner tako da bi bilo lepo da ga vidim uzivo kako pika lumbalo...

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...