Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Ma pominjem to zato što sam video članak o rukometašima i njihovim šajkačama, Lalović je komentarisao nečiji link, pa sam uočio to sranje.

 

Страшне ствари се тамо пишу,оно треба забранити.

 

Што се теме тиче,прелазни рок нам изгледа катастрофално. Довели 15 играча за неку сићу,никог не продаше.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: :haha:

 

 

Dal je jebeno moguce. :haha:

Ma pisu gluposti na tom sajtu, svi znamo da su najvece zvezde Milunovic, Ailton, Asen "bugarski Bebeto" Nikolov, Washington, Savio... Nemojte se bar smejati drugima kada ni vasi nisu nista bolji. Bolje da ne pricamo o saopstenjima iz Zvezda i spanskoj seriji u Partizanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pominjem to zato što sam video članak o rukometašima i njihovim šajkačama, Lalović je komentarisao nečiji link, pa sam uočio to sranje.

stara prefigana meksikanska vaginica.

 

О, јеботе, полако, клинац има тек 16 година. И свакако је боље да остане, него да га уваљујемо за тепсију рибе.

najpre da bude dobar iz matematike, pa da proslavi punoletstvo kako dolikuje, zatim doživi nesvakidašnje seksualno iskustvo s nekom zgodnom i poštenom devojčicom, te, na kraju krajeva, maturira sa čistom peticom. po mogućnosti iz pedagogije, eventualno psihologije. nikako sociologije. posle će sve doći na svoje, sumnje nema.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pisu gluposti na tom sajtu, svi znamo da su najvece zvezde Milunovic, Ailton, Asen "bugarski Bebeto" Nikolov, Washington, Savio... Nemojte se bar smejati drugima kada ni vasi nisu nista bolji. Bolje da ne pricamo o saopstenjima iz Zvezda i spanskoj seriji u Partizanu.

 

zaboravio si westa, pametnjakovicu. on jeste zvezda.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...