Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Ketering - Barton 1 (2,20)

Gosti dolaze na utakmicu sa svega četrnaest fudbalera, bez nekoliko glavnih igrača...

 

Kliftonvil - Drogeda 2 (1,80)

Utakmica se igra na neutralnom terenu, Drogedi je ovaj kup prilika da osvoji jedini trofej i juri prvo mjesto u grupi, poluamaterski Kliftonvil je već ispao i igra u dosta lošoj formi, a za tri dana ih čeka utakmica u prvenstvu...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ketering - Barton 1 (2,20)

Gosti dolaze na utakmicu sa svega četrnaest fudbalera, bez nekoliko glavnih igrača...

 

Kliftonvil - Drogeda 2 (1,80)

Utakmica se igra na neutralnom terenu, Drogedi je ovaj kup prilika da osvoji jedini trofej i juri prvo mjesto u grupi, poluamaterski Kliftonvil je već ispao i igra u dosta lošoj formi, a za tri dana ih čeka utakmica u prvenstvu...

 

Ketering - Barton 0:1

 

Kliftonvil - Drogeda 0:2

 

Ketering dobio crveni karton u prvom poluvremenu, a gol za goste dao njihov navodno najbolji igrač, za kojeg je bilo rečeno da neće igrati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

какав је издркани кулб овај клуб бриж јебем им кеву да им јебем

2 црвена у заднјих 10 мин јебо................

уватим милан 2-2 и салцбург 1-1

а сјебе ме бриж

а бога ми сјебаће ме и рен 3+ колико видим

ово остола све долаз тикет 25000

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proshla nedelja mi bila extra, utorak dobio 2200 na engleski championshio (ubodoh Swansea-Derby X izmedju ostalog), a za vikend dobio oko 1300 na neke sigurice.. I sad za vikend sam imao listic: Che-ManUTd X, West Ham 1, Aston Villa 2, Real 2 i Kayserispor 2. Samo na Turke padoh za 3.6k :angry: Taj fiks mi predlozio drugar, kao sigurna ekipa ovo-ono...zamerio sam!!!

 

Sinoc sam pao na ove kupove k'o nishta, sreca pa samo jedan listic igrah, chisto radi reda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кремонезе - Портогруаро 1

ОФК Београд - Борац 1

Рапид - Штурм 1

Виган - Манчестер Сити 2

Валенсија - Ла коруња 1

 

тикет број два :

 

Портсмаут - Тотенхем 3+

Гронинген - Фејнорд 4+

Славија- Сигма 1-1

Палермо - Ређина 1

Рома- Аталанта 1

Ајакс - Витесе 4+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ja sam tako fino prosao za ovaj vikend.. Na jednom listicu padoh samo na Arsenal (10 tekmi), na jednom na Hertu i PSG (9 tekmi) i na Championship listicu me zajebashe QPR i igrao sam x na Plimut-Notingem..a 4 ubodoh (Birmingem izmejdu ostalog, fina kvota.)...i razmishljam 20/25, pa to uopste nije loshe :) Da sam napravio dva zajebana listica od po ovih 10, raspichio bi s parama :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...