Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Finiks je ipak šugav protivnik, ali treba iskoristiti odsustvo glavnih igrača neke ekipe. Sranje je što je takva liga da se stalno igra i što je status mnogih igrača nepoznat do 15 minuta pre početka utakmice, ne zna se da li će igrati ili ne a možda su previše bitni za svoje timove.

 

Sutra samo Majami-Toronto i Boston-Memfis. Toronto sigurno gubi, pitanje samo sa koliko razlike :mhihi: Velika prednost protiv Majamija bi im bio Bargnani, ali on ne igra tako da ništa od prednosti :haha: Boston će verovatno dobiti, ne bi trebalo biti previše poena, taman Boston ima najbolje odbrambene igrače na pozicijama na kojima je Memfis najjači (ne računajući centra, ali kontam ako Gasol krene da razbacuje O'Neala da će Garnett preuzeti i smiriti ga), ali treba videti koju će granicu kladionice staviti, možda bude oko 180, par poena manje-više, nadam se više, pa da se kladim na manje :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče odigram Šalke 1 & 3+, danas PSV. Ovo je strašno. Ajaks odigram pp2+, oni 0:1. Uhvatim Lacio gg3+, padnem na Herkules, odigram 2&0-2, kvota 6, oni pobede 0:3. Evo, sad igram Groningen keca, oni u petom minutu gube 0:2.

 

 

Ovo je strašno.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, težak izbor :haha: Raptorsi su u poslednja dva poraza od Atlante i Bostona postigli prosečno 70.5 poena :mrtav: Protiv Majamija možda doguraju do negde 80 :lol: Tako bi Majami morao da odvali do 110 da bi prekoračio tu granicu od 188.5, a Toronto igra solidnu odbranu i generalno ne prima više od 100 koševa po utakmici, pa čini mi se da sam igrao na manje od 188.5 :) Hendikep mi je dosta rizičan, koliko god Majami bio bolji, ne bi trebalo biti jako mnogo poena pa samim tim i tolika razlika postaje rizična. A kad ti treba +17, tu je i ona fora da Majami kod velikog vodstva uvede rezerve i opusti se pred kraj, pa nemam pojma :)

 

Za Boston sam razmišljao da li da igram ispod 179.5, ali mi bilo malo sumnjivo pa sam jednostavno igrao na pobedu Bostona :haha: Vratili su se Rondo i Allen i sad je red da Boston počne da melje. Pročitah da se Memfis muči sa branjenjem šuta za tri, a Boston je u šutu za tri ubedljivo prvi u ligi, sa jebenih 42.7% :rockdevil: Zbog toga mi bilo rizično da stavljam ispod 179.5, pa još što su kompletni, biće bolji u napadu verovatno :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto drže se Raptorsi na 4-5 razlike. Dosta je usporila utakmica, što se broja poena tiče, u drugoj četvrtini, čak 15 poena manje je bilo nego u prvoj deonici. Boston razbija Memfis, biće verovatno manje od onih 179.5, a za 176.5 će biti gusto :)

 

178 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabranjeno online kladjenje eto sta.

Drzava ide utabanom komunistickom stazom, sprecavanja ODLIVA deviza.

Vec imamo retardiran zakon o deviznom poslovanju koji sprecava odliv deviza apsolutno, e ovo ga jos produbljuje.

Provajderi ce filitrirati pristup svim onlajn bukerima pa eto sto smo se igrali online-igrali smo se.

 

Evo spisak zabranjenih sajtova, svakog meseca ce se azurirati.

 

http://forum.benchmark.rs/attachment.php?attachmentid=84181&d=1328900091

http://forum.benchmark.rs/attachment.php?attachmentid=84182&d=1328900091

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javna tajna, čuo sam od bar deset ljudi koji međusobno nemaju nikakve veze.

 

Nema to veze sa zivotom, pustaj negde drugde glasine sa tribine.

 

Btw ja nemam problem sa gamebookersom (a ima ga na spisku), a taj zakon nije nista novo, online kladjenje u Srbiji je ilegalno odavno.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema to veze sa zivotom, pustaj negde drugde glasine sa tribine.

 

Btw ja nemam problem sa gamebookersom (a ima ga na spisku), a taj zakon nije nista novo, online kladjenje u Srbiji je ilegalno odavno.

 

Nije tacno.

To se odnosilo na priredjivace igara koji su na teritoriji Srbije a nemaju dozvolu, sada se odnosi na priredjivace van teritorije Srbije sto je suludo.Inace ovaj zakon je progurala Lutrija Srbije i Mozart tako da ce verovatno i svi ljudi koji koriste Moneybookers da najebu, zbog odliva deviza :mrgreen:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte neke tipove, imam nesto sice, pa da oplodim!

ja bih ti preporucio nesto sto je logicno i statisticki sklopljeno...iskreno,ne znam ni da li cu ja sam da odigram ove tekme...cisto sam bauljo netom,pa naisao...verder 1 protiv hofenhajma...hofenhajm otpustio trenera pre neki dan,kontam da je ekipa malo u rasulu...lepa kvota,oko 1.80...piterhed(3-4 skotska liga)igra sa nekim timom koji isto kao i oni voli da odigra 3+...kvota 1.50...sporting 2...iz nekog cudnog razloga velika kvota na sporting,oko 2,20...lepa kvota za dvojku,a igraju protiv krs ekipe...i ja bih odigrao protiv sampdorije danas...neki dvoznak na albinolefe...sasmpa kod kuce cesto igra nereseno,a albinolefe vec dugo nije dobio neki bod,mogli bi sada...najbolje da ti odes i sam odradis sta mislis da treba,ovo kada ti sa strane neko kaze je cisto neka nakaradna logika sa malo statistike...ja kada god nekom kazem za neke tekme koje sam sklopio,nikada ne dodje :haha: ...sve u svemu,srecno i neka bude para...i moj savet ti je da ne singlujes,vec ako hoces da trosis pare,odigraj vise tiketa sa 4-5 parova...bice ti znimljivije,a mos i neku sicu da zaradis...

 

Đelić je vlasnik Mocarta, a oni su nedavno uveli klađenje preko Neta. Sve vam je jasno.

ovde se prica da je vlasnik canak...sve u svemu,imaju politicku pozadinu i banja im je...

 

ja sam prosli put greskom napisao da je balkanbet,a ustvari maxbet ima kladjenje preko telefona...uplati se minimum hiljadu dinara,dobije se neka kartica,pa se preko fona uplacuje,minimum po tiketu 100 dinara...ja sam to na brzinu video,jos se raspitajte,ko zeli...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...