Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

odigrah:

prvi tiket(kao realan)

Bajern

Milan

Real

Celzi

dobitak 180 na 50

 

drugi tiket(kao neka budalastina)

Real 2-3

Partizan 2-3

Spartak Moskva 2(ortak mi rekao da sam lud xD I PROSLO JE :D)

Bazel 2 (bas sam se smorio kad sam video da su izgubili :()

dobitak 2743 na 50

 

jbg imao sam 1000 din treabo sam da stavim na prvi tiket ali sad dzabe :haha:

dobro makar cu ortaku da kupim cokoladu za sve pare :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta da se vrati...odigras za svih 100 kinti tri para i kraj...1 i 3+,2-2 i jos neki prelaz i dobijes 1500-2000...samo sto ja nikada ne dajem vise od 50 kinti za kladzu...

 

al tako se igra,malo parova i kinta...ovako na sitno mos 2-3 puta pogoditi i kraj...prekljuce je od tih bednih kvota manc ispalio i uvek se desi da favorit ispali...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма зајебавам се за враћање. А за ово друго си управу. Већа уплата и пар сигурица и то је то.

Јебига, колико пута се деси да уплатиш 50 кинте и узмеш сто иљада. Једном ил ниједном.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebi ga...desava se da i za 20 dinara osvojis 500000...lik je u novom sadu 14 tiketa istih odigrao u par razlicitih kladionica...dosla kola ispred mocarta da ga pokupe,neka zamracena stakla,celavi nabildovani...ljudi vec mislili da je to njegov kraj...uredno ga isplatili i zabranili mu vise da se kocka kod njih u kladionici...bitno je samo da te usere...al nikako mi nece biti jasno,zasto je to ponovio toliko puta...to sam i ja radio...za 20 dinara se nalupetam i stignem do maksimalnog dobitka,al pogoditi to soada u domena naucno fantastike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta da se vrati...odigras za svih 100 kinti tri para i kraj...1 i 3+,2-2 i jos neki prelaz i dobijes 1500-2000...samo sto ja nikada ne dajem vise od 50 kinti za kladzu...

 

al tako se igra,malo parova i kinta...ovako na sitno mos 2-3 puta pogoditi i kraj...prekljuce je od tih bednih kvota manc ispalio i uvek se desi da favorit ispali...

znam znam :haha:

ma nisam gledao kvote i zurio sam,napravio sam dva tiketa jedan realan i drugi nerealan :haha:

ma kazem ti imao sam hiljadu kod sebe ali sam se zajebao jbg (uzeo bih 3 soma da sam stavio na taj tiket)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj bre davati vise od 100,maksimalno dvesta kinti i to ako si bas milion posto siguran...

 

bacis pare,a nista nije sigurno...to je sve zajebancija...jedino se to radi kada dobijes takvu sicu,pa pokusas 2-3 puta da je izvrtsi...180 na ukupnu kvotu 2,pa 360 na ukupnu tri i to je to,verovatno  vise i ne moze da dodje...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оба курац

 

Бешикташ-ЦСКА Софија 1

Порто-Рапид Беч 1

Јуве-Лех 1

Динамо Кијев-Бате 1

АЗ-Шериф 1

400 уплата - 1600 исплата

 

АЕК-Хајдук 1

Бриж-ПАОК 3+

Севиља-ПСЖ 1-1

Лил-Спортинг 2

Динамо Кијев-Бате 3+

100 уплата - 5300 исплата

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рома 2

Шалке 2

Бајерн 2

Билбао 1

 

 

Јебена Рома губи.

 

 

Хамбург 4 + - дошло

Ливерпул 4+

Челзи 4+ и да оба тима дају гол 1-2 је тренутно

Валенсија - Атлетико оба тима дају гол

Лацио - Милан исто

Share this post


Link to post
Share on other sites

odigrah:

prvi tiket(kao realan)

Bajern

Milan  

Real

Celzi  

dobitak 180 na 50

perspektivno nema sta... :D

 

Ja stvarno ne razumem te pilicarske tikete.. 

mislim sta imas od toga sto dobijes na 50din lupam 500-600?? u tvom slucaju 180?  i jos na kraju puknes i na Milan i Na bajern, kvote 1,2 i 1,4..

 

Elem moj listic od danas. dobitni. ;)

 

Hereven 2-4

Bajern 2

Vergder GG,3+

Genk 2

Tirol 2

Monako 1

Real 3-4

 

na 30dinara  skoro 4000 dobitak. 

Edited by METAL Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

perspektivno nema sta... :D

 

Ja stvarno ne razumem te pilicarske tikete.. 

mislim sta imas od toga sto dobijes na 50din lupam 500-600?? u tvom slucaju 180?  i jos na kraju puknes i na Milan i Na bajern, kvote 1,2 i 1,4..

 

 

 

:haha::haha:

 

Ето, може купити пљеску или ако неће пљеску, онда може Кока-колу од 2 кила. :haha:

 

Најјачи су такви тикети. Мене би било срамота да наплатим. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, moze da kupi koka kolu, ali u vecini slucajeva takvi tiketi cak i NE PRODJU.  :D Eto ja mislim da su njega oborili Bajern i Milan taj dan.. 

 

ja odigram Celzi u ligi sampiona DP 11 (dupla pobeda) i bude 3:0, 4:1 i padnem.. :D a prdava bila neka kvota, 1,6 mislim..

 

 

Edited by METAL Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...