Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Бивши играч челика реко лико који је мени реко да играчи не добијају плате а пошто су већ испали после прве текме решили да се ваде на клаџи.

Климава је прича знам, ал ето дошло.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svi koi su dobili u gostima su prikocili, osim Rozenberga koie kidisao kao lud jer su ih ovi Severni Irci zamalo dobili u Irskoi...i u Novom Sadu ne bi bilo vise od 3 gola, da se ovi Maltezani nisu popismanili da pobede...nista Honvedu nie znacilo, revialna tekma...ae da kazes i dae 4:0 bilo, ali 9 vec izaziva sumnju

 

A Brka aka Dvaes mi jos proslu noc rece dae stavio 5+ na 1000 dinara...naci nesto se suskalo :)

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK 9 da, ali 5+ nije baš neko čudo :) Honved se jedva ugurao u kvalifikacije, otkinuli su u završnici mađarskog prvenstva, i time mi doneli dosta parica svojevremeno :haha: Eno i Vikingur prošao dalje, kvota 19.00 bila i dobiše u Turkuu TPS :haha: Sigurno je haos na Foroyar :haha:

 

Kupujem dres Vikingura i idem u posetu Turkuu da trolujem :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ИЦ А МИРИКЛ што се мене тиче, одлично ми је дошло ово, пошто јелте укинули су ми моји све субвенције зато што сам пао на поправни у 4. години а не бих посо ако не морам

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo falilo da prodje i Torsavn, pa da na megdan idu Zvezdi...ali ipak Island ce imati 2 predstavnika...cak su i San Marinci poceli da dau golove...Velsani dobili Letonce u gostima, a tamoe malo profesionalnii fudbal nego u Andori...da ne spominjem Luksemburzane, isto 2 predstavnika u sledecoi rundi...Mladost Podgorica isto iznenadila, ovai Videoton je vazda mucio Partizan na pripremama, a cini mi se da je ulazio i u grupe LE...ludnica ove kvalifikacie...to mi se svidza, postaoe sve manji jaz izmedju poluprofesionalnih ekipa i ovih redovnih ucesnika evro kupova...samo neka se tako nastavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja ću da se lavovski proseravam i da najavim BOMBU za sutra xD HJK-VPS X2 :mhihi:

 

E Maribor igra kvalifikacije za LŠ beše sad? Počinje sutra liga u Sloveniji, otvaraju protiv novog prvoligaša, svega 1.20 kvota na Maribor pa rekoh da igram nešto tipa da će da prime gol, kontam da će to neka rezervna ekipa odigravati.

 

Isto za Plzen, igraju protiv Jabloneca, protiv koga znam da nemaju neki blistav skor, tu se možda odigra neka dupla šansa na Jablonec, kvota oko 2.10.

 

I Slovan iz Bratislave igra protiv novog prvoligaša sutra, isto jako niska kvota na Slovan.

 

Ne znam da li mi je pametno tako da odigram ili neke duple šanse ili bar da favoriti primaju gol, nekako mi skroz logično da će sve ekipe koje igraju kvalifikacije za Ligu šampiona odmarati najbolje igrače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto ovde. Ono, HJK su kod kuće uspeli da dobiju celih 4 od 9 utakmica, a VPS je u gostima od istih 9 izgubio 2. HJK sledeće srede u kvalifikacijama za LŠ igra protiv Estonaca (Kalju), ne verujem da će se zajebavati, igraju kod kuće i kontam da su svesni koliko su kiksali na svom terenu u finskoj ligi; deluje OK par, možda ne znači mnogo, ali VPS im je u poslednje dve posete uvalio ukupno 5 golova (1:2 i 3:3).

 

Mislim da ću na kraju odigrati:

 

HJK-VPS X2

 

Plzen-Jablonec x2

 

Maribor clean sheet-no :mhihi: (ovi gosti drugoligaši su prošle sezone postizali skoro tri gola po utakmici u gostima, 37 komada na 13 utakmica, a uzdam se u to da se Maribor sprema za strašne Maltežane)

 

Kad se izmnoži biće kvota oko 15, ali pretpostavljam da ću na kraju da razdvojim to, dodam neke normalnije parove i odigram možda dva sistema 3/4, ili jedan 4/6 ili tako nešto.

 

Možda još jedna zanimljiva opcija za duplu šansu - Shamrock-Derry City X2 :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio ih Derry poslednje dve. Oni su iza St. Patricks na tabeli, 3 boda zaostatka; Shamrock je 11 poena iz St. Patricks. Derry ima 7-1-1 skor u gostima, prilično impresivno, 22:9 gol razlika. Problem je što je Shamrock u dosta dobroj formi, kod kuće imaju 5-4-0 (cela 4 gola primili) ali u poslednjih pet utakmica nisu nikome dali više od jednog gola; biće gusta utakmica.

 

Gledam sad kvote na mozzartu onako bzvz, što škrtare na ovim duplim šansama... Na bet365 mi te tri duple šanse koje sam naveo izađu na 14.25 kvotu, a na mozzartu 8.86 jbt, koji k. Kvote su niže nego na bet365 na sve ove nefavorizovane ekipe, da li je to dobro ili ne znači ništa, ne znam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odigrao na kraju dva 3/4 sistema; VPS ispalio izgleda, 2:0 gube, Jablonec ide ka 1/2, gubili 1:0 na poluvremenu, sad vode 1:2 i imaju igrača više. Ostale dve su prošle još pre 3-4 sata. Na drugom odigrano 1+ na St. Pauli, koji je upravo dao gol protiv Bešiktaša, X2 na Derry ipak na kraju xD, 1+ na Zavrc u Mariboru i još nešto, 1+ na Salthill valjda, Wexford je baš u očajnoj formi. A da, i Valerenga da daje gol pre 80. minuta, 4/5 je ipak taj. Honefoss blago meni odmah zaradio crveni, tako da se nadam da će Valerenga ekspresno da ispuni očekivanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, i Slovan je primio gol, ali to na kraju nisam odigrao :) Jbt Valerenga protiv Honefossa ima 37 udaraca na gol :ph34r: Za sutra ću opet da izbiram ekipe koje sledeće nedelje igraju kvalifikacije za LŠ/LE, ali ću da budem malo oprezniji, realno ovaj HJK igra protiv ekipe sa Malte, možda su danas izveli i najjaču postavu protiv VPS-a, očekuješ valjda da ćeš pobediti Maltežane. E neka im se obije o glavu i neka ispadnu iz kvalifikacija :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma njima ce to da bude laksi trening, jes' ona finska liga zesci krs, ali oni su tu jedini ozbiljni koliko-toliko...prolaze lagano prvo kolo...samo da im se ukrste putevi sa Partizanom, oni su nam stalna musteria :)

 

Sad gledam, mislim da si malo permutovao...HJK igra sa Estoncima, a Maribor sa Maltezanima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da, Kalju, jeste jeste. To sam i napisao negde u nekom postu, a posle prevrnuo :) Od para koje su mi se vratile od 3/4 sistema sam odigrao još nešto, pošto videh da igra Union Berlin, odjednom moja omiljena ekipa u ovom periodu prijateljskih utakmica, pošto gaze kao ludi :D

 

Union Berlin 2+ (igraju protiv Celtica) 2.00

 

PSV 2+ (gostuju Armeniji iz Bilefeda, odigrao sam to live pri rezultatu 2:0 za Armeniju, negde oko 30.-35. minuta) 2.20

 

Valerenga da postiže gol u drugom poluvremenu 1.30

 

Barnsley-Club Brugge gg 1.57

 

Arizona Diamondbacks 1 1.62

 

Sistem 4/5 :mhihi: Trenutno Union Berlin vodi 1:0 (40. minut), PSV je na 3:3, Valerenga pobedila i dala gol u drugom poluvremenu, Barnsley-Brugge stoji 1:1, bejzbol se igra posle ponoći. Ide me danas dosta solidno... Salthill je dao gol, tako da ako prođe dupla šansa na Derry prolazi ceo tiket, ajmo ajmo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar si, dobar si :da: Mene juce zeznula Mladenovic, izgubi u 3 seta, a 4 teniska meca mi prosla + 3 fuzbalska...stoe naiace gubila u trecem 3:5, pa se vrati na 6:5 (jos imala 0:30 za 7:5)...ali naravno uslo se u taibrek...gubi 3:6 i dva servisa protivnice, uzme joj oba - 5:6 i na krau napravi duplu servis gresku :haha::cry: A ja gledam preko laiv strima i neveruem...delovalo je kao dae pusta (zargonski receno "dae joj fore") i onda krene da igra ozbiljno i stigne je...na krau se previse kockala, al koe jebe...a jednom kacam igrao protiv nje, dok je jos bila anonimuskinja, dobie favoritkinju...moracu dae zaobilazim :D Madae dobra riba, takvima sve oprastam :haha:

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo u dva minuta povede Shamrock i Union Berlin da drugi gol. Malo loše malo dobro. Ako ništa već su prošla oba sistema, mada se nadam da će ovaj Derry da živne, mada koliko vidim po statistici, ništa nisu uradili za 40 minuta :mhihi: Ako ova Arizona dobije utakmicu, milina, tu mi je dobitak oko 70 evra valjda, a za Arizonu počinje pitcher koji ima skor 11-1 ove godine, i još su u poslednjih 5 dobili ovaj mrtvi Milvoki. Baci nekad koji teniski par ondak, ali na neke ružne teniserke, bez pristrasnosti :mhihi:

 

Mrtvi flashscore, javlja mi da je Derry izjednačio na 1:1, ja se radujem, odem na bet365, i oni registrovali gol, kad ono ništa, posle minut vrate na 1:0 i vrati i flashscore. Dva minuta posle opet vrišti flashscore, ja rekoh 2:0, kad ono opet 1:1 i ovaj put je valjda gol. I evo dok kucam ovo 2:1 za Shamrock, jao majko :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ja upadnem u vatru bezveze, kad vidim da neka iole afirmisana igra protiv neke anonimuskinje za kou uopste nisam cuo...eto za tu Mladenovic nisam znao, igrao protiv nje pa se opekao...i pratio sam je posle - imalae dobre rezultate u singlu, cak je uzela i Vimbldon u miks dublu...a ova protivnica, izvesna Kabezas Kandela mi skroz nepoznata bila, reko to ce biti lak posao za Mladenovic..jos i dobra kvota, al eto, opet sam se opekao...dzabe, ne moze samo wta i atp turniri da se prate, moracu da predjem i na celendzere :haha: Nista dok ne upoznam bar prvih 200 sa liste :D

 

Evo ga Deri, ali Samrok uzvraca...nisi trebao protiv njih, sanjam i njih Stanoa jos od kad izbacise Partizan iz LE...sok toto genere

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...