Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Haha to dvaes, Dunajska Streda, prava stvar :bigblue: Mislio sam se da li da odigram 1+ na njih, ali rekoh neću, delovao mi bolje ovaj Zavrc. Jbt Banska Bistrica uništila Mijavu u gostima, 0:4, ludilo, a ja mislim da li da igram 1+ :haha:

 

Jao pročitao sam da si stavio 1000 :mhihi: Još ja gledam koji ludak stavlja 1000 na gol autsajdera u prvom poluvremenu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Današnji kandidati za kikseve - Molde, Trencin, Senica, Olimpija Ljubljana, IFK Geteborg, Hacken :mhihi:

 

Svi igraju ozbiljne kvalifikacione utakmice sledeće nedelje. Molde ide na Sligo, Trencin na IFK Geteborg, Senica igra protiv Mladosti iz Podgorice, Olimpija protiv Žiline, Hacken protiv Sparte iz Praga.

 

Iiiii Molde-Viking 0:1 :tehkista: E da, prošao mi tiket sinoć, Arizona dobila, jedva 2:1, ali dobila :pivopije: Tako da su mi svi sistemi prošli, 3/4, 4/5 i 5/5 :mhihi:

 

Evo tri tiketa što sam odigrao:

 

Molde-Viking X2

Drobak/Frogn 2+

Eidsvold-Strindheim gg

Velenje 1+

Nitra 1+

 

sistem 4/5

 

Kalmar prvi gol pre 80. minuta

Hrvatski Dragovoljac 1+

Trnava 1+

Ajaks 2+

Frydek-Mistek 1+

 

isto sistem 4/5

 

Košice-Zlate Moravce X2

Brommapojkarna-IFK Geteborg 1X

Bayer Leverkusen 2+

Kaiserslautern 2+

 

ovaj nije sistem :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni prošao sistem jedan od jutros i jedan od onih jadova što sam postovao ovde; onda sam odigrao još jedan sistem 4/5 i taj je prošao ceo tako da sam i danas u plusu nekih 30-ak evrića :mhihi:

 

Ima se nešto i za posle, brazilske se lige igraju, to ne propuštam. Na Ponte Preta-Bahia sam igrao X2, kvota 2.05 jbt, kvota na pobedu Bahije 4.33, ne znam zašto, Bahia je odlična ove sezone, i svaki put su kvote na njih visoke i svaki put iznenade, tako da njihovi dobri rezultati više i nisu iznenađenje. Čekam sad još dve utakmice sa 4/5 sistema gde sam 3 pogodio a izgledalo je da sam gadno zajebao Joinville-Chapecoense X2, pošto je bilo 2:0 za Joinville, ali su gosti upravo dali gol, pa se kao nadam nešto jer na tom tiketu mi je super dobitak ako u poslednjih pola sata gosti uspeju da dođu do izjednačenja ili pobede. To je manje-više borba za prvo mesto u ligi, tako da se nadam da će Chapecoense da dođu do dobrog rezultata.

 

Evo ga taj tiket:

 

Sport Recife 2+ 1.90

Joinville-Chapecoense X2 1.70

Santos-Portuguesa X2 1.83

De Graafschap-Ajax Ajax 2+ (odigrano live pa je kvota bila 1.80)

Porto - gol pre 80. minuta 1.30

 

Iiiii za posle:

 

Cienciano 1+ 1.53

Fluminense-Internacional gg 1.80

Ponte Preta-Bahia X2 2.05

Icasa 1+ 1.33

Montreal Impact 1+ 1.40

 

4/5 sistem :da:

 

Do jaja što si uzeo te utakmice, pošto su neke od ekipa ispalile, tj. Hacken i Trencin :no:

 

A, kurac, i Hacken je primio gol, OK, 5 od 6 su primili gol, not bad, not bad. Joinville popio crveni karton, idemooooo :pivopije:

 

HA! 2:2, mrš :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha ništa oko 2 meni nije sigurica :D Ali odigrao sam ovu Bahiju X2, majku mu kad su uspeli da ne izgube od Corinthians, Sao Paula, Botafoga, Internacionala, valjda neće ni od mrtve Ponte Prete :mhihi: A što su se pretrgli sa bonusom... Ovaj bet365 daje po 5 evra, da li na svakih uloženih 200 ili tako nešto. A na prvu uplatu kada otvaraš račun dobiješ 100% bonus, do 25 evra. Bude i lepih ponuda kada se igraju neke derbi utakmice, tipa kladiš se i oni ti vrate pare ako izgubiš, pa se tu može igrati neka ludačka taktika :haha:

 

Vidi ovaj Santos vodi 2:0 xD Ajmo sad još jedna u kojoj gosti stižu 2:0 :haha: Ali ovde nisam optimista, Portuguesa je jedna od onih šupačkih ekipa koje se brane sve vreme pa ih stalno usere da daju neki gol i izvuku nerešeno, mislim 1-4-0 skor imaju :mhihi: Cienciano dao gol upravo pa je drugi tiket počeo lepo.

 

Iiiii vodi Internacional, može može.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh live da odigram gg na internacional i zakasnih za minut, ovi dadoše gol, bem mu, ne znam da li da stavim 1-1 tačan rezultat prvog poluvremena, dosta napada Flu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraće sad da rizikuje Fluminense, biće prostora dosta da se napadne, pa neka je sa srećom :bigblue: Ova Portuguesa preuzela kontrolu nad utakmicom ali nisu uspeli da smanje na 2:1, tako da se nadam da će nekim čudom da dođu do 2:2 na kraju :D Na drugom tiketu sa nestrpljenjem iščekujem početak utakmice Ponte Preta-Bahia, kontam da će ta biti najveći problem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće i sutra neki kiksevi :mhihi: Mrtvi Montreal, i mrtvi flashscore. Flashscore javio da je Montreal dao gol, ja sklonio utakmicu iz liste. Posle vidim da nisu dali gol ipak i da je ispravljeno, i do kraja nisu dali gol :no: Naravoučenije - igraj 3+ :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo od ekipa koje sledeće nedelje igraju kvalifikacije danas igraju Dinamo Minsk, Sligo, Vestmannaeyjar, KR Reykjavik, Stromsgodset, Tromso, Rosenborg, Rubin, Žilina, Gefle, Malme i Chernomorets Odesa :mhihi: Prostudiraće se malo bolje kad se probudim :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao prvo Kineze, Guoan 2+, Changchun 1+ i Liaoning 1+, kvota oko 3-3.5, to je prošlo.

 

Sad imam:

 

Sligo-St Patricks X2

Sandnes 1+

Atvidabergs 1+

Gefle-Norrkoping X2

Sogndal 1+

 

Sistem je 4/5; Sligo, Stromsgodset, Malme i Tromso igraju sledeće nedelje kvalifikacije, ko za LŠ ko za LE; Gefle su igrali kvalifikacije za LE ove nedelje a igraju i sledeće pošto su prošli dalje. Ta je utakmica počela i trenutno je 1:1, negde 60. minut. Evo i St. Patricks poveli.

 

Od zanimljivih kandidata za posle, igrao bih Ruzomberok-Žilina 1X, Sevastopol-Chernomorets Odesa 1X, Thor Akureyri-Vestmannayjear 1X, još razmišljam da li da stavljam na Odd 1+, igraju protiv Rosenborga, ali su stvarno očajni u gostima ove sezone, tipa 3 gola u 7 utakmica dali :haha:

 

Evo da ispišem i protivnike ovih ekipa koje igraju kvalifikacije. Sligo-Molde (jedino ova je za LŠ), Stromsgodset-Debrecen, Malme-Hibernian (škotski), Tromso-Inter Baku, Olimpija Ljubljana-Žilina, Chernomorets Odessa-Dacia Chisinau, Rosenborg-St. Johnstone, eto, za Islanđane je jasno s kim igraju :) Mrtvi Gefle sam zaboravio, i evo povedoše :no: Oni gostuju Anorthosisu.

 

Gefle-Norrkoping 2:2, gosti izjednačuju golom u 89. minutu :haha: Jbt kako stariji ljudi preživljavaju klađenje :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пао сам на поправни ипак био. То сам положио па сад чекам други рок за упис, видећу ових дана где је остало места.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...