Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

inače, kad smo već kod bogohuljenja, ja sam dobio otprilike istu sumu kao Kuruz a igrao sam tokom sedmice Junajted u LŠ, Galatu, Real, Čelzi i Fiorentinu

 

danas igrao Čelzi, Viljareal, Mehnehgladbah, Juve, Monako, ostali mi za 30e Atletiko, Olimpijakos i Stromsgodset, norveška liga

 

za sada me zajebavaju i Grci i Skandinavci, nerešeno na pola tekme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ne kladim se, mozda krenem online preko mocarta. Gledao sam na Sport Klubu najave ovog proslog kola, konkretno za Premijer i Primera ligu, pa gotovo su sve pogodili, rekli da Siti, Uck i Liverpul dobijaju verovatno, kao i za Atletiko Madrid, mada to nije ni bilo tesko pogoditi, Valja ih slusati ocigledno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ja sam ovog vikenda tako ispušio da je to strašno

 

na svakom tiketu pomašio 3 do 5 tekmi

 

igrao keca na Sautempton, dvojku na Napoli, keca na Menhengladbah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to i jos sam bio u minusu jedno 2-3 hiljade, palo ko budali samar...da sam ovo promasio - mog'o sam da uzmem konopac da se obesim...jos da su jebeni Bobketsi dobili Jutu, bio bi na konju...jebeni Dzeferson promasi 2 zicera za pobedu, nikad igrac

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala, braconi... ako mi verues - i ove sitne kvote sto sam ubo na dva tiketa, to su porodjaine muke za pogoditi, samo se dzabe nerviras i cupas kosu, a siebe te neki par dok si rek'o keks i knulla mormor kvlasmat...a neko ko iz picke pogodi prelaz vrste iz x-1, neke sisteme/cuda....il sta znam - naredja lik 20 parova 2+ golovi neka ekipa i sve ubode...iako i nisu neke kvote na tu igru, treba biti maher pa sastaviti...poslednjih godina sam dobar bio u NBA-u i kosarci globalno...sad ako sam utrefio 5 parova od 25 odigranih - tu me seci :D cupa me nhl, ae malo fuzbalica, ceka se tenis da pocne, bice valjda bolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Bata Životinja

zna li neko da mi odgovori, danas otišao u kladionicu da uplatim tiket, i ova na šalteru mi kaže da ne mogu da igram 2 različite igre za istu tekmu

 

dakle, ista šifra, npr par utakmica evrolige sam odigrao, npr

 

Lokomotiva - CSKA

 

ddpu <

i

gdpu >

 

znači domaćin daje manje poena od propisanog

i gost daje više poena od propisanog

 

zašto mi ova zabranjuje da tako igram?

 

šta nju briga kad su to 2 različite igre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

debilizam

 

pod hitno da se promeni besmisleno pravilo

 

ne postoji nijedna jedina logična prepreka da ja npr za utakmicu Lokomotiva-CSKA ne odigram na istom tiketu

 

ddpu, gdpu, ukupan broj poena, broj poena na poluvremenu i konačni ishod

 

i to sve na istom tiketu

 

ništa od toga nije u koliziji sa drugom igrom

 

Nedje ni to ne moze (u Balkan betu)

 

onda je taj Balkan bet još retadiraniji od Mozarta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...