Jump to content

Sportska kladionica


.:Thor:.

Recommended Posts

I onda te prime na šumarski master u Finskoj i tamo zgrćeš gomilu para jer je to zapravo njima nešto korisno :D Sin poznanice moje mame je dobio stipendiju neku za master studije šumarstva; pojma nemam šta se uči na tom faksu kod nas, ali eto negde je to traženo.

 

Jbt stvarno škrtari taj mozzart na duplim šansama. Meni je kvota na Ružomberok 1.57 :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago meni pa Atvidabergs izgubi 4:0 :haha: Opet 4/5 prošlo... I tako sam to uložio u novi tiket, da vidimo kako će to da prođe...

 

Kuban to score in 2nd half 1.50

Coritiba 2+ 2.00

Botafogo 1+ 1.53

Vitoria-Sao Paulo 1X 1.42

Sevastopol 1+ 1.40

 

Opet 4/5 :mhihi: Kuban dao gol, odigrao sam to jer sam hteo da igram pre početka meča 1X ali sam zaboravio, pa vidim da je Rubin dobio crveni karton na kraju prvog poluvremena, rekoh gol u drugom poluvremenu barem. Još je Rubin na kraju poveo, ali je Kuban izjednačio za par minuta. Ne kontam ovu visoku kvotu na Coritibu, Atletico Paranense toliko golova prima da je to teško pobrojati, 'vodeći' su u ligi po broju primljenih golova :pivopije: Jeste da Coritiba nije preterano efikasna, videćemo šta će biti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas odigrani Japanci i prošao tiket

 

Omiya Ardija 2+ 2.00 (2:3)

Cerezo Osaka-Sagan Tosu gg 1.57 (4:1)

Urawa Red Diamonds-Yokohama Marinos X2 1.70 (2:3)

Vegalta Sendai-Sanfrecce Hiroshima X2 1.42 (0:2)

 

A evo sada stoji tiket:

 

Universidad Catolica 2+ 2.25

Emelec 2+ 2.10

Barcelona Guayakil 2+ 1.61

Paysandu 1+ 1.30

 

Universidad Catolica vodi 0:1, negde 30. minuta se igra. Dosta sam rizikovao, videćemo šta će da ispadne.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam duplu šansu na Maccabi :haha: Ali batalih, rekoh previše neizvesnosti u kvalifikacijama. Nešto što nisam odigrao a moglo bi proći - America Mineiro-Internacional gg, revanš meč šesnaestine finala kupa Brazila, u prvoj utakmici bilo 3:1 za Internacional, koji je u međuvremenu išao u goste Fluminenseu i odneo pobedu, moguće da će malo opuštenije ući u ovaj meč, a kontam da će biti i odmora za neke igrače. Domaćini fino igraju u drugoj ligi, bude uvek golova na njihovim utakmicama, u proseku 3.6, a kod Internacionala celih 4 po utakmici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BOMBA za danas lavovi i lavice :haha: Jbt zašto bi neko pisao takve idiotarije, evo osećam kako mi se topi mozak a samo sam jednom napisao takvu rečenicu. Elem, igra se kup u Čileu, a Universidad kanda baš zabole da se takmiče. U grupi su sa trećeligašem ili šta je već ova Deportes Temuco ekipa, drugolišem Deportes Concepcion i moćnim Nublenseom, i Universidad kupi prašinu, u tri utakmice imaju tri poraza, jedan od kojih je bio protiv njihovog današnjeg (sutrašnjeg po našem vremenu) protivnika - Deportes Concepcion (bilo 2:1). Prvi na tabeli su Temuco sa 10 poena iz 4 utakmice, drugi su Concepcion sa 5 poena iz 3 utakmice, treći Nublense sa 4 poena iz 4 utakmice i poslednji Universidad sa krompirom iz 3 utakmice. Prve dve ekipe idu dalje, znači Concepcion pobedom eventualnom mogu da odmaknu podosta Nublenseu i naprave sebi finu poziciju za plasman u završnicu. Kvota na Universidad je na 1.25, ali i prošle nedelje je bilo 1.30 na pobedu kada su dočekivali Temuco pa je bilo 0:1, a ja odigrao X2 ekekeke. Eto jedna zanimljiva utakmica možda, odigrao sam X2, kvota bila 3.75, što da ne. Ako prođe prođe :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekam sad tu utakmicu za 115 evra :bigblue: Odigrao rusku drugu ligu uz to, Yenisey-Arsenal Tula X2 1.66 i Sibir-Mordovia Saransk 2+ na Mordoviju, kvota 1.90. Prva završila 1:3, druga 4:2. U međuvremenu, kvota na Universidad de Chile porasla sa 1.25 na 1.50, što je kontam dobro :mhihi:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi obratite pažnju ponekad na ovaj klub iz Lajpciga, ušli su u nemačku treću ligu i kontam da će da budu poprilično konkurentni. Klub je kupio Red Bull, tako da je sad u društvu Salzburga, New Yorka i čega već svega što je u vlasništvu kompanije, koja je uložila veliki novac u klub (i to pametno, našli grad od 600 000 ljudi koji nema ekipu u prve tri lige, kupili i razvijaju ga), imaju prelep stadion sa 45 000 mesta.

 

Nego, evo danas opet nisam postavio nešto što sam odigrao i za šta nisam mislio da ima baš velike šanse da prođe, ali dobro ide, sistem 3/4:

 

Yokohama FC-Tokyo Verdy 1X (trenutno 2:2)

Kataller Toyama-V Varen Nagasaki X2 (trenutno 0:1)

Gamba Osaka-Vissel Kobe gg (bilo 1:1 u 7. minutu već)

JEF United Chiba 2+ (ovo će biti zajebano i kvota je oko 2.30 valjda, ali Chiba kida u poslednje vreme, neka im je sa srećom)

 

Danas ću opet da računam na kikseve ekipa koje su u kvalifikacijama :D Ludogorets ide u goste novim prvoligašima, a ima odličan rezultat sa gostovanja Slovanu i kontam da će da se maksimalno da se skoncentrišu na revanš u kome mogu da se plasiraju u sledeću rundu i tamo se sretnu sa Partizanom valjda, a složićete se da se Partizana niko ne boji, tako da mi deluje da Ludogorets računa da ima solidne šanse da ode daleko što se LŠ tiče. Kvota na domaćine je celih 8.00, pa ću odigrati bar 1+, lepa kvota od 2.20. Tu su i Islanđani, igraju Keflavik-Hafnafjordur, Hafnafjordur ima lep rezultat iz Litvanije gde su dobili Ekranas 0:1 u kvalifikacijama za LŠ, Keflavik čupa da se malo odvoji od dna tabele, pa kontam odigrati gg ili 3+ (pošto ovde nemam gg3+ opciju grrrrr). Možda odigram u ruskoj ligi Volga Novgorod-Lokomotiv gg recimo, mada nisam siguran, tek je 2. kolo, ali su u prvom obe ekipe napravile odličan posao, Volga na gostovanju Dinamu odigrala 2:2 a Lokomotiva na gostovanju Anzhiju isto 2:2. Od kandidata za danas tu su mi još Viborg-Randers gg, igrao bih opet ovaj Zavrč slovenski neku duplu šansu, deluje simpatično ekipica jako, pa 1+ na Brašov, bar 2+ na Salzburg i recimo gg ili 3+ na Grodig-Ried.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yokohama primila gol u nadoknadi a Chiba pobedila samo 0:1 :no:

 

Eto iskombinovah na kraju dva tiketa, prvi je sistem 3/4:

 

Lyubimets 1+ 2.20

Viborg 1+ 1.40

Grodig-Ried gg 1.66

Salzburg 2+ 1.53

 

Drugi je 4/5:

 

Kaiserslautern gol pre 80. minuta 1.33

Keflavik-Hafnafjordur gg 1.57

Volga Nizhny Novgorod-Lokomotiv Moscow gg 1.90

FC Brasov 1+ 1.72

Aarau 1+ 1.33

 

Kaiserslautern prošao, ostalo se sve igra posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, Ludogorets izgubio jbt, kvota bila 10.00 :mhihi:

 

Viborg-Randers bilo lagano gg (2:2) ali eto ja odigrah samo Viborg 1+. Ovaj drugi tiket nešto ne verujem da će sve proći, prošli su Rusi, ali kilave Keflavik i Brašov, sad počinje drugo poluvreme u obe utakmice a i jedni i drugi gube, pa eto ima nade da će bar po gol da nekako smeste u mrežu protivnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekih od parova koje igram danas:

 

Koper 1+

Hafnafjordur-Thor gg

Degerfors 2+

Rostov 2+

 

Možda i Atvidabergs-Elfsborg gg, Ujpest-Paks gg, Karlsruher-St. Pauli X2, Ostersunds-Falkenbergs X2 i Jonkopings-Orebro X2 :)

 

Hafnafjordur se lavovski provukao u sledeće kolo kvalifikacija za LŠ, kontam da će odmarati nešto igrača, Thor sa druge strane u proseku 2 gola po meču u gostima, a legende primaju po 3 xD Maribor jedva prošao bedne Maltežane, Koper je odigrao fino nerešeno protiv Olimpije, a prošle sezone su i Maribor uspeli dobiti, pa ono, bar da gol daju nesreće. Od ovih ostalih, Elfsborg isto igra kvalifikacije, za Ligu Evrope, ali su izgazili Daugavpils u prvoj utakmici sa 7:1 pa pretpostavljam da ih u drugoj bolelo dupe, mada su opet pobedili 4:0. Atvidabergs su bili u super formi ali su me zajebali prošle nedelje kada su u stilu izduvali od Malmea. Paks obično igraju dosta dobro protiv Ujpešta, a opet Ujpešt mislim nikada ne ume da sačuva mrežu, oni su mi bili među omiljenim gg ekipama prošle sezone. Za ove Šveđane sve otprilike igram na osnovu trenutne forme, u svim utakmicama je dosta evidentna razlika u formi, samo Falkenbergs od ovih na koje igram igraju malo promenljivo, ali su dobri u gostima, pa se nadam prolazu. Rostov je fino počeo sezonu i bilo bi lepo da nastave :mhihi:

 

Igrao sam još Rusa, Dinamo-Spartak gg (1.80 valjda), ta je prošla, a u toku je Ural-Volga Novgorod (1.90) gde sam isto igrao gg i trenutno je 1:0 na poluvremenu. Dosta su visoke kvote na gg u ruskoj ligi, a uglavnom prolaze, evo od 20-ak odigranih utakmica ove sezone samo DVE nisu bile gg :haha:

 

Ovaj put nisam igrao sisteme, sve su tiketići sa po dva para :)

 

Iiiii Ural-Volga 1:1. Vidim da ću nastaviti da forsiram gg na ruske utakmice :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svejedno nisu dobro krenuli Šveđani :D Igraće se nešto i posle. Npr. Mezokovesd 1+ (novajlije u mađarskoj prvoj ligi), Podbeskidzie-Gornik Zabrze X2, Banska Bystrica 1+, Aarau 1+, Chapecoense 2+, Palmeiras 2+, Domžale 1+, Admira-Innsbruck gg, Ried-Wolfsberger gg. Od toga svega meni najfinije deluje ovaj Palmeiras, ostalo probiraj nešto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, srećno xD Ja ću od toga jedno 4-5 tiketa da napravim pa ako više od pola prođe super :)

 

Orebro i Falkenbergs propast srpskog carstva, dobro pa sam ih stavio na isti tiket :D

 

Evo prošla dva tiketa:

 

Atvidabergs-Elfsborg gg

Degerfors 2+

 

Austria Vienna 2+

Karlsruher-St. Pauli X2

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

управо сам открио да је боље кладити се у Балкан Бету, него у Моцарту, иако из Моцарта не избијам. код Бета ми укупна квота за тикет 54, а код Моцарта, са истим паровима, 35 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam baš da mozzart jako zakida na tim igrama koje volim da igram, tipa 1+, mnogo su mi veće kvote ovde na bet365, tj. na mozzartu generalno uvek podignu kvote na favorite u odnosu na strane kladionice, pa se tako i spuste kvote na 1+ na recimo gostujuću ekipu koja i nije baš favorit :)

 

Prošao još jedan

 

Aalesund 2+

Ujpest-Paks gg

 

:mhihi:

 

Pao na Orebro i to je prvi tiket danas koji nije prošao.

 

Počeo dan sa 20-ak evra na računu, sad je na 50 i još tri tiketa su aktivna :da:

 

4. minut - Podbeskidzie-Gornik 0:1

4. minut - Rostov-Tomsk 1:0

 

:rockdevil: Nadam se da je još neko odigrao neke od ovih utakmica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh šta su čekali toliko ovi Austrijanci. Prvi gol na utakmici posle 28 šuteva ukupno. Sad bi bilo lepo da se popali Wolfsberger da izjednači, ima još 25 minuta do kraja. Isto sa Mađarima, po statistici bi se reklo potpuno izjednačena utakmica, pa ajd da tako i završi :D

 

U međuvremenu mi prošao i tiket

 

Banska Bystrica 1+

Admira-Innsbruck gg

 

i pao

 

Rostov 2+

Hafnafjordur-Thor

 

Mrtvi Thor izdao, bilo 1:0 na kraju; Rostov ugazio, 3:0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...