Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

За Хурста нисам знао...небитно, ви се и даље враћате у време од пре 40 и кусур година.

Вест Хем није велики клуб, као што се овде тврди. И не може бити већи од Тотенхема и Астон Виле, а о Евертону, Ливерпулу и Манчестеру да и не говорим. Рекао сам шта сам рекао. А онај форум (обишао сам га у пар наврата) ми је крајње смешан.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prdite gluposti,Nele je u potpunosti u pravu.Vest Hem je pilicarski klub koji ne moze po velicini ni prismrdeti klubovima kao sto su Liverpul,Mancester Junajted,Arsenal,Everton,Aston Vila,Notingem Forest,Totenhem...previse slusate Maidene i gledate Green Street Hooligans.Kakav crni Vest Hem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каквог црног светског правака? И Какав Глен Џонсон и Нобл? Рекао сам шта су произвели: Рија и Кола. Лампара нису.

Све што сте рекли не мења чињеницу да они нису велики клуб, као што ви тврдите. Велики клуб који за свој једини трофеј има пилићарски интертото куп од пре 10 година. Клуб који је 20 година таворио у другој лиги и којој није стран ни трећи ранг такмичења, једноставно не може бити велики који постиже врхунске резултате. И мука ми је кад видим колико се људи код нас (посебно металци) озбиљно прже на тај исти Вест Хем. Јеб'о те, па ми Срби смо и форум направили једном просечном британском клубу, фан форум са 50.000 постова, ахах! Јадно.

Јебали их Мејдени и Стив Херис.

 

klub za koji navija najveci deo londona,jedan od najopularnijih klubova na ostrvu..  ne treba nekog od jajeta da gaje da bi moglo da se kaze da su ga stvorili...ako nekog dovedu sa 17-18 godina i ako se afirmise,to znaci da taj klub koji miu je pruzio priliku zasluzan za to...nobl je postao engleski reprezentativac,jedan od 5 igraca koji su najvise napredovali u engleskoj ligi...i ti si pomenuo metalce i vest hem...ja bih recimo povezao to sa navijacima vojvodine...veliki broj firmasa navija za vest hem...da se gleda po tituama,svi bi trebali da navijaju za real madrid...

 

 

lemi,makar nisu namestili 23 poslednja sampionata...forca juve!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не спорим да В.Хем није клуб са душом. Напротив, он то свакако јесте. Као и Хадерсфилд и Стоук Сити који су далеко мањи клубови. Али сматрам да они не би требало имати навијаче код нас који би им правили форуме и одушевљавали се њиховом величином. Да није било свега овог чега је било код нас, Војводина и Раднички Ниш би били у малтене истом рангу традиције, производњи играча и сл. Лупам, али тај неки рад...и Аптон Парк је пре 20-ак година личио на пољану. ;)

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam,ja bas mislim suprotno,ne vidim nista lose u tome sto je neko odavde napravio vesthem srbija sajt...za taj sajt im je vesthem platio domen...klub stvarno ima dusu...i ja ga smatram velikim klubom,ne najvecim,al dovoljno velikim...njih celo ostrvo postuje,imaju prilican broj navijaca...ljudi u londonu imaju jace klubove za koje mogu da navijaju,al vecina ih navija za vesthem...i pre 20ak godina je bilo tako...nisu ljudi naprasno poceli da navijaju za vesthem...oduvek je radnicka klasa iz londona/celog ostrva navijla za vesthem...realno,apton park ni sada nije bog zna sta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^

upravo mi je zbog toga whu simpatican klub (daleko od toga da sam neki zagrizeni navijac istog), i to apsolutno nema veze s tim sto harris lepi njihov grb na gitari i sto su njihovi navijaci "glana uloga" u filmu green street hooligans (koji btw nisam ni gledao), kao sto rece neko na prethodnoj strani...

 

:pivopije:

Edited by Mist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...