Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

a Hail, ako ne verujes meni, veruj svim Englezima koji tog magarca ic ne shvataju ozbiljno. A bejzbol je savrsenstvo, cao cao pk itd :evotigana:

 

Evo pitao sam ih , i kazu da je covek u pravu , realno Mesi ne poseduje kvalitet ni da igra u Luton Town-u , ne poseduje fizicku snagu . Obicni malaricni pacov .

 

cao cao p.k ! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Без обзира да л' је квалитетно такмичење или не, Звезда га је освојила, а не Партизан који је испао још у полуфиналу. Као првенство је много квалитетно јер га је Партизан освојио, а куп није... Кисело је грожђе.

 

nase prvenstvo je najjadnije na svetu,a kup je 10 puta jadniji od prvenstva...timovi druge lige protiv rezervnih postava timova iz prve lige...a garantujem da bi na tim utakmicama mogao da igra bilo ko...za prvenstvo bi trebala kondicija...cisto da moze da se proseta 90 minuta,nista spektakularno...koliko god bilo nase prvenstvo lose,jako je neozbiljno uporediti ga sa kupom...druga je stvar to sto si ti navijac zvezde i ne prihvatas cinjenicu da je partizan organizovaniji tim trenutno...zvezda toliko ne sovaja nista da ce te se uskoro hvaliti uspesima i sesnestini finala kupa...sa ovom upravom mislim da je to i maksimum...

 

 

http://sportservis.pressonline.rs/wsw/index.php?p=71&ni=17141&PHPSESSID=13fa4a8278a86db1a9c27e1570b57076

 

ako se zanemari tekst(zato sto je sranje) i pogleda slika dolazi se do zakljucka da je na slici gomila seljacina,sem prosinca...izgledaju k'o da su krenuli da se sibaju sa nekim...dobri su jedni ako treba da se tuku sa upravom partizana...za vodjenje kluba,nisu...neskolovani kvazi strucnjaci sa kupljenim diplomama...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хејл, само опуштено, видиш како пуцају комплекси на све стране. Поготово ако си навијач Јунајтеда, цео живот само о Ливерпулу причаш. То им је судбина, јбг.

 

А овај анонимус има проблем са собом, не треба га уопште узимати за озбиљно.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хејл, само опуштено, видиш како пуцају комплекси на све стране. Поготово ако си навијач Јунајтеда, цео живот само о Ливерпулу причаш. То им је судбина, јбг.

 

Pre ce biti da je obrnuto.

Mene za Liverpul boli uvo, sto da se potresam oko kluba koji vec godinama nije ni blizu titule.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Реина је лош голман?

 

 

Шта, као не дешава му се пречесто да прими глуп гол? Па само ове сезоне је примио неколико таквих голова (против Арсенала, М. Ситија, Стеауе...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта, као не дешава му се пречесто да прими глуп гол? Па само ове сезоне је примио неколико таквих голова (против Арсенала, М. Ситија, Стеауе...)

 

Подсети ме, молим те, због чега је Рејна крив код гола против Арсенала? Лопта се одбила од стативе и ударила га у руку док је био у паду. Ти би боље реаговао?

Једини глуп гол који је примио је против Стеауе, али ако неки део Ливерпула има кредит код навијача и управе, то је онда Пепе. Уосталом, сигурно је бити златна рукавица Премијер лиге пар година титула која се заслужује лошим одбранама. Додуше, и то што је на сто утакмица прошао без примљеног гола, а одиграо је 198 у клубу. Едукација пре просеравања, пријатељу.

 

 

Jok, nego mi Reina i golman ne idu u istu rečenicu nikako.

 

Значи, глуп си. Додуше, Рома и клуб мени не иду заједно, али шта сад, има нас разних.

 

Што би рек'о Хејл: Ћао, ћао. Даље знаш и сам.

Edited by Scouser
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

I upravo zato neće igrati u usranom klubu kao što je Liverpul, ne treba mu to u životu.

 

 

:wub: Како си нам ти? Како у Риму ових дана? Је л' и даље покушавају да постану велики клуб или?

 

http://www.youtube.com/watch?v=nH71Cy4_kvc

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...