Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Хахахаха. Ево, да ставим тачку на ту причу око канте. Ово ми је била "инспирација":

 

Quorthon.jpg

 

Ако може велики Квортон, што не бих могао ја :P

 

Наполи има да освоји ове године! Још су јачи него прошле сезоне, а костур је задржан. И верујем да далеко могу да догурају и у ЛШ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, ne bi mi bilo previše žao. Naravno da bih volio da Milan osvoji, ali ako već ne može, onda Napoli. Era Intera je svakako prošla, ove godine neće ni u LŠ uspjeti da uđe. Biće borba za to treće mjesto između Juve-a i Udinezea. Roma na solidnom 6-om mjestu.

YNWA!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, ne bi mi bilo previše žao. Naravno da bih volio da Milan osvoji, ali ako već ne može, onda Napoli.

 

Saglasan,sa malom ispravkom.Naravno da bih voleo da Juventus osvoji, ali ako već ne može, onda Napoli.Simpatican tim,sa ubicom El Matadorom.Samo da paprikanerska horda zla ne bude prva,rimske picketine ogavne su svakako kanta jaroslav,a ostali klubovi su mi ok.

 

Ја позер? Са лошом фризуром? :uhoh:

 

Teski pozer.Sa ocajnom frizurom. :D

 

180042_183070021724223_100000636786724_496230_353873_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али су ипак дупло слабији него прошле сезоне, због одласка Санчеза. Кавани је зверина какве дуго није било у фудбалу. Подсећа ме на Роналда (оног правог) из најбољих дана. Још само да једног дана дође у Барсу... Можда већ следеће сезоне, као замена за Виљу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...