Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Pismeniji? :) Ako su svi shvatili,samo ti nisi,onda momce znaci da nesto sa tobom nije u redu...a ne sa mojom pismenoscu.

Nadrkan nisam...daleko bilo.Samo si mi smesan. :da: Al' u vecini slucajeva simpatican svojom nebuloznoscu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате, јеботе, ти си још увек овде? Није могуће, сви се спрдају с тобом, а ти настављаш да долазиш и испадаш све глупљи!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se prozivate, milina vas je citati :)

 

Nego sto se Inzagija tice, on je ruzna njuska , i ziceras i lose golove daje, al je IGRACINA, i ja ga cenim zbog te njegove sposobnosti.

 

Gospodar ofsajda.

 

A to da ne zna glavom da igra, pa kakav je gol dao zvezdi ??? -GLAVOM..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo vesti za interovce.

 

 

 

sjajna vest, sjajno pojacanje.

 

 

 

ovo za amaurija i djilardina je verovatno glupost, tj. novinarska izmisljotina, tj. tvrdjenje pazara obostrano (od strane kluba i igraca)

mislim, djilardino je u katastrofalnoj formi vec dve tri godine i uprava juventusa nema mozga ako napravi takvu razmenu, jer ta razlika u plati njima sigurno nije problem

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Taman fino, dajte nama Amaurija :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E do kurca vise sa svim tim glasinama...vise ne verujem ni u jednu,ceka se prelazni rok i onda cu komentarisati.

Voleo bih da dodju Evra,Barzagli,Van Der Vart...Amauri nije toliko neophodan,ali nikada nije na odmet imati jos jednog odlicnog napadaca,a on je zaista odlican napadac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiorentina pobedila , Milan izgubio , lepa vest , bilo bi dobro da Fiorentina bude cetvrta , ... Inter izgubio :) , kako mi ovo lici na namestaljku , da i zadnje kolo bude interesantno , ali sta i ocekivati od kalca :) , i u premijer ligi je tako .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, а мој друг одиграо 2 - 4 гола и диг'о 3600. Срећом није гледао утакмицу, не би ни стигао да подигне добитак. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja verujem da ce on preci u Juve,neverujem da ce tu bitnije uticati kako ce se Milan plasirati.Ali ako se bude cenjkao u tom slucaju,ja bih ga oterao u tri lepe pizde materine.I zdravo.

Meni nije jasno zbog cega Seljo ne juri potrebnije igrace,nekog dobrog pakera ili odbrambene...eto,zvalavi Milan im capio ispred nosa Flaminija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...