Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Da,duplo bolji.Masina za golove.A realno,Ibrahimovic moze sam da dobija utakmice protiv Lecea,Redjine i Kremonezea.Dokazano.U Evropi,u jakim utakmicama,nikada nista nije pokazao.Nikada.Totalno neprimetan.Eto sa druge strane je pokazao mnogo,uzeo trofeje koje Ibra nije...mozes ti reci da je Eto drugaciji tip igraca koji je imao u timu Cavija i Iniestu koji su ga hranili...ali onda dolazimo do onoga da je Ibra soler koji moze sve sam.A moze kurac protiv uredne odbrane.Proslosezonski primer:nije se video od Vidica i Ferdinanda,dok ih je Eto vozao kao majmune.

E sada,kako ce biti u promenjenim okruzenjima,videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio Juve Sevilju 2:1.Gledao sam,doduse ne celu tekmu,ali zadovoljan sam.Neki skrpljen sastav bio,nisu igrali Bufon,Sisoko,Diego,Melo,Djovinko...fino odigrase.Amauri i Jakinta ubitacni,ima da kolju ove sezone...na moje iznenadjenje,Zebina bio dobar,al' bas dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pripremne utakmice su varljive. Igraci jos nisu spremni, treneri kombinuju tim i probaju nove taktike, forma se tempira za odredjeni period i tako.. Celzio dobio i drugi milanski tim, al su ovi uspjeli bar da im uvale jedan komad preko Sidorfa. Inter poprilicno blijed na sredini, nikakvih pomaka od prosle godine nisam primjetio - ista formacija i ista spora igra. Murinjo bi treba da razmisli da se opet vrati na 4-3-3 sa Militom, Etoom i Balotelijem u napadu. Uz Maikona i Santona po bokovima, mozda se i moze nekako nadomjestiti nedostatak kreativnosti na sredini. Ne znam, od ovog Hleba ne ocekujem previse..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...