Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

 

ne znam zasto hoce da taloze igrace sumljivog kvaliteta...vec imaju van bujtena i gaga...samo sto se u juveu zovu legrotalje i poulsen...

Pato proglasen za najboljeg igraca do 21 god,a Jovetic drugi.

 

 

 

precenili su ga...dobar je,ali ne toliko...pato,krkic,volkot...ne znam da li aguero potpada pod tu kategoriju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

za jedno godinu, najvise 2-3 ce se videti ko je postao igrac,a ko ostao veciti talenat...realno,svi su dobri...al im treba kontiunuitet...treba klub da ih jedno vreme "istrpi"na terenu kako bi postali veliki igraci...veliki klubovi cesto nemaju tu mogucnost zbog jakih tekmi...joveticu bi bilo najbolje da ode u neki slabiji tim na pozajmicu u januaru gde ce igrati stalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

najpametnije bi joveticu bilo da ode u parmu na pozajmcu...oni su prosecna ekipa,al su poceli da grizu...4 mesto...tesko da ce se tu odrzati,al su sada nalozeni,pa ce da lome po terenu...tu bi sigurno igrao,a tim ce se boriti za neki kup uefa...jaka konkurencija krkicu...mada,kapiram da ga cuvaju...anri ima 32 godine,trebace njemu zamena...od sledece sezone,najverovatnije...i krkicu bi bilo najpametnije da ode negde na pozajmicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije kriv Cira sto ima krs ekipu. Jebote onaj centralni tandem je raspad, Kanavaro ima 300 godina, a Legrotalje nije jebao od maturske eskurzije. Da ne pricamo o tome kako lose igraju Melo i Dijego, dok Amauri osim onih stilskih primanja i dodavanja ne umije da zabije jebeni gol. Mislim, kad je Braco Salihamidzic morao da daje gol...

Share this post


Link to post
Share on other sites

У одбрани им много шкрипи. Остатак је ок, али су ван форме. Јбг, тако је то кад не темпираш форму како треба. На почетку су одлично играли, а сад не могу дрљаву Катанију да победе. Михајловић им држи лекције.

А кад екипи лоше иде, зна се шта следи. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jad,beda...prvo poluvreme im je Katanija bukvalno odrzala lekciju.Bezidejnost,usiljeni napadi bez smisla,cemer...sabani bukvalno nisu nista uradili.U drugom poluvremenu su se vec stvari popravile,sve je to delovalo mnogo bolje i povezanije,ali nastavilo ih je jebati ono sto ih jebe vec nekoliko utakmica:neefikasnost.Imali su jedno 7-8 stojebenopostotnih sansi za gol,pa cak bi i ja ovakav nikakav nesto uvalio,u picku materinu.I onda drugi gol dobiju na naivnu kontru,sa kilometra se videlo da ce ih izjebati.Odbrana je standardno katastrofalna,da se ne ponavljam vise,rekao sam milion puta...kada nema Kjelinija,bilo ko od nas sa foruma moze igrati u odbrani Juventusa,cak i Jaroslav. :D

Neko rece da Ferara nije problem...cinjenica jeste da nije jedini on krivac,igraci su demoralisani i u ocajnoj formi vecina njih (pogotovo Melo,pa taj se vec 4-5 utakmica ne moze sastaviti sa loptom),ali je ferara najveci krivac.Moron je ponovo stavio mrtvu sredinu,koja nije uradila nista,sve je krenulo na bolje kada je uveo Djovinka i Salihamidzica...jednostavno,covek treba da popije otkaz,treba staviti neko privremeno resenje do kraja sezone posto je ova sezona vec sada realno izgubljena,i nagodinu treba puknuti ogromne pare na nekog vrhunskog trenera,kakvog ovaj klub i zasluzuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...