Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

ZONA SUMRAKA u picku materinu.

 

Dosao sinoc kuci nakon krajnje feralnog 'vatanja, gledam rezultate, Samp dobili po nosevima, a Inter po dupetima, bog te jeb'o kako danas nije roknuo ljubicasti sneg nece mi biti jasno nikad......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je ovaj Baloteli bagra, mater mu jebem, uh, kako ga mrzim... samo da ga ne povedu u Afriku.

 

Veceras Derbi della Capitale, FORZA GIALLOROSSI!!!!

 

Ваљда ће га Дујковић натерати да игра за Гану. Нека му поломе ноге матер му јебем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Kolega, zna se to odavno, pratio sam celo sudjenje, jos sam te godine (turisticki) bio u Italiji, pricajuci sa ljudima iz fudbala, moje struke i obicnim gradjanima, sve se svodilo na ono sto je Modji rekao na sudu "Da je pravde treba celu serie A prebaciti u serie B" Jednostavno, kako je umro matori Anjeli, lesinari poput porodice Morati su preuzeli svu moc. Razlika izmedju Anjelija i Moratia je velika, kad je Anjeli vladao Italija je bila sila broj 1 u klubskom fudbalu, a sad sa ovim paprikanerima (Sto bi ti rekao :) ) klubski fudbal u Italiji je upropasten i jedva drzi trece mesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, zna se to odavno, pratio sam celo sudjenje, jos sam te godine (turisticki) bio u Italiji, pricajuci sa ljudima iz fudbala, moje struke i obicnim gradjanima, sve se svodilo na ono sto je Modji rekao na sudu "Da je pravde treba celu serie A prebaciti u serie B" Jednostavno, kako je umro matori Anjeli, lesinari poput porodice Morati su preuzeli svu moc. Razlika izmedju Anjelija i Moratia je velika, kad je Anjeli vladao Italija je bila sila broj 1 u klubskom fudbalu, a sad sa ovim paprikanerima (Sto bi ti rekao :) ) klubski fudbal u Italiji je upropasten i jedva drzi trece mesto.

 

Прво да кажем да не волим италијанске клубове, поготово не Интер, Милан и Јуве али није Морати крив што је прсла италијанска лига. Мислим да Интер није ништа јачи сад него пре 6, 7 или 10 година што показују њихови резутати у ЛШ (једно полуфинале чини ми се и то је то). Калчо је градио рејтинг искључиво на резултатима Милана у европи, а кад су они пукли пукла им је и лига. Моје мишљење. Можда и грешим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прво да кажем да не волим италијанске клубове, поготово не Интер, Милан и Јуве али није Морати крив што је прсла италијанска лига. Мислим да Интер није ништа јачи сад него пре 6, 7 или 10 година што показују њихови резутати у ЛШ (једно полуфинале чини ми се и то је то). Калчо је градио рејтинг искључиво на резултатима Милана у европи, а кад су они пукли пукла им је и лига. Моје мишљење. Можда и грешим.

 

Pukla je liga debelo, u svoje vreme Juve je izgubio gomile finala (Juve i Ajax najvise izgubljenih finala) Do same afere u LS Milan i Juve su skoro uvek dogurali do finala ili polu-finala, ako bi ispali od nekog uglavnom taj bi osvajao LS. Godina afere, Milan ne kupi ni jednog A klase igraca i osvoji LS. Vec sledece godine krece rasulo u Italijanskom fudbalu. Ne kazem da je Morati kriv i ako mislim da jeste, jebes ti sad to ako on osvaja Serie A. Dosadice mu, onda ce da trazi LS a nece nista uraditi. Jer ako dolazis iz slabe lige, koja je ocigledno takva postala nakon afere, nista neces uraditi ni u Evropi.

 

Jedno ime kao sto je Juventus, sa najvise navijaca u Evropi strahuje da li ce uopste veceras proci u osminu finala. Bedak za takvu ligu koja je nekad dominirala Evropom

Edited by Lemur genijalac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pukla je liga debelo, u svoje vreme Juve je izgubio gomile finala (Juve i Ajax najvise izgubljenih finala) Do same afere u LS Milan i Juve su skoro uvek dogurali do finala ili polu-finala, ako bi ispali od nekog uglavnom taj bi osvajao LS. Godina afere, Milan ne kupi ni jednog A klase igraca i osvoji LS. Vec sledece godine krece rasulo u Italijanskom fudbalu. Ne kazem da je Morati kriv i ako mislim da jeste, jebes ti sad to ako on osvaja Serie A. Dosadice mu, onda ce da trazi LS a nece nista uraditi. Jer ako dolazis iz slabe lige, koja je ocigledno takva postala nakon afere, nista neces uraditi ni u Evropi.

 

Jedno ime kao sto je Juventus, sa najvise navijaca u Evropi strahuje da li ce uopste veceras proci u osminu finala. Bedak za takvu ligu koja je nekad dominirala Evropom

 

Пукли су они зато што нема пара, па све што иоле ваља иде у Шпанију и Енглеску, а у Италију само да завши каријеру (Бекам)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako...po kvalitetu igraca i naravno trenera,Inter ne da je losiji,vec je bolji od ogromne vecine klubova,bez diskusije je medju 5 najboljih u svetu.Kod njih problem lezi u necem drugom,pre svega u kompleksu nize vrednosti posto su paprika klub.I nemaju kreativca u vezi.Juve i Milan su duga prica,tu je dublja analiza neohodna,a mene mrzi sada...sve u svemu,Juve ce se za 2-3 godine sigurno vratiti u vrh,cim zavrse gradnju stadiona i dodju do ozbiljnijih para.Ovako su prinudjeni dovoditi maksimalno dva uredna igraca po sezoni,a ostatak popuniti pacerima.Milan ce se takodjer vratiti,cim ih bude kupio neko i budu se resili onog pajsera Berluskonija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nova katastrofa...dakle,kategoricki tvrdim da je ova odbrana najgora odbrana koju je neki veliki klub imao od kako ja pratim fudbal.I ponavljam,kada je Kjelini povredjen ili suspendovan,utakmica se ni ne mora igrati,neka je odmah predaju i ne gube vreme.Ocaj,katastrofa...toliko gresaka odbrane na jednom mecu,da bukvalno sva tri gola koja su primili su dali sami sebi...svaka cast Kanavaru na njegovoj karijeri,bio je zaista masina,genijalan igrac u svakom pogledu,ali on je sada teska krsina,i treba mu zabraniti da se bavi fudbalom.Zaista se nadam mu je ovo poslednja sezona,da ce na leto okaciti kopacke o klin i da nikada vise nece prici terenu na kome igra Juventus.O ostatku odbrane ne treba trositi reci,onaj Kaseres neka se nosi nazad u Barselonu,ili u tri picke materine,ili gde vec hoce.O kvalitetima celibat nejebaca Legrotaljea je uzalud trositi reci.

Ciro Ferara je ponovio svoju nadahnutu strategiju iz meca sa Bajernom...ostavio Grosa na klupi,i stavio Molinara!Naravno,lik je bio standardno katastrofalan,i na kraju ga je zamenio sa Grosom.Pri rezultatu 2:1 u korist protivnika,ti u 65.minutu menjas bekove!Eeeeeeeeej!!!Koji si kurac uopste stavljao bolida koju picku materinu?Em je bio ocajan,em si morao potrositi izmenu na jebene bekove.

Djovinko i Kamo su ponovo grejali klupu zbog mrtve taktike bez krila,Dijego je morao sve sam posto ovi mesari iza njega nisu ni za kurac...neefikasnost ponovo problem,imali su bar 5 stopostotnih sansi i nista,a koliko je tim moralno u totalnoj pripizdini pokazuje i promasen penal Dijega,cim je prisao lopti znao sam da ce je napucati preko tribina.

Horor,strah,uzas,kraj...

 

I da:jebem im mater raspalu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуве - Интер нисам гледао, био са оправдано "одсутан" у гледању, али све честитке на победи, не знам каква је била текма, али пише се 2:1 за Лемија и његове клошаре. Иначе, добро игра овај Бари. Јуве добио Интер, Бари добио Јуве, значи Бари првак Италије.

 

 

Елем, сутра пада Аталанта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...