Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Pobeda...odlicna partija Juventusa,cvrsto i nepremostivo.Jedino je Felipe Melo odigrao nesto slabije nego inace,svi ostali na visini zadatka.Sto me iznenadilo,cak je i onaj smecar Poulsen bio jako dobar,prekidao akcije i fino razradjivao igru.Sisoko usao u drugom poluvremenu,covek je masina,ovi nisu presli polovinu jedno 10 minuta nakon sto je on usao.Nadam se da ce od sledece tekme biti 100% fit,pa da odigra celu.Ono sto nastavlja zabrinjavati jeste napad,'bem ti kad pored zivog Amaurija gol mora zabiti Groso,i to u maniru centarfora.Iako,bio dobar Amauri,ima dve odlicne sanse,ali mora to da se zabije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ,molim te. Kad god si nesto prognozirao,suprotno se desilo. Edituj post i napisi da ce Milan da izgubi :haha:

 

Sta sam rekao. Dodah jos Juventus, Sampdoriju i Stoke, i 25 Eura u dzep.

 

Nego, jeste vidjeli Totijev treci gol, tj. remek djelo?

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

diego_milito1.jpg

 

Jes da se ispromasivao danas, al je izborio penal i dao gol za bitna 3 boda sad kad je rubentus kiksao. Iduce kolo pobjeda u Torinu, pa onda mogu sve snage na LS! Jes da nemam neka ocekivanja posle katastrofe na Kamp Nou, al bar nek daju sve od sebe u nastavku :rockdevil:

Edited by morbid god
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, nego sta! Samo da se jos uigramo. Grijesi Leonardo kad ne daje prilike Huntelaru, ili kao sto je nije Ronaldinju davao jedno vrijeme. Zna se ko je ko u fudbalu, i ko pobjedjuje i kad nikako ne ide. Mislim da je Milan imao 90% posjed lopte, i ni jednu jedinu sansu, i onda drugi gol Huntelara - remek djelo. Iduce je prvo mjesto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...