Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Ја сам још пре 2 и по године прижељкивао њега у Манчестеру. У том тренутку није било 'леба од Солскјера, због повреда силних.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, samo mislim da je covjek zasluzio priliku. Mozda ce on opet iducu utakmicu lose odigrati, ali treba biti uporan i sklopiti tim. Zna se kako bi mogli da igraju Dida, Nesta, Tiago Silva, Zambrota, Abate (Odo), Pirlo, Flamini, Sedorf, Ronaldinjo, Pato, Huntelar, samo da ih neko uigra. Jos ako dodju Krasic i Lane :),

Share this post


Link to post
Share on other sites

O prvom ni ne smeju da razmisljaju.

 

Je li to politika Juventusa? Vidim i da je i Lemmy indisponiran. Pa 7 bodova su se stizali u zadnja 3-4 kola,a ne u prvom dijelu sezone. Veliku si glupost odvalio. Oce li biti tesko? Oce. Ima li Inter jaci tim? Ima. Jesu li to razlozi da se razmislja o drugom ili trecem mjestu sa trenutno druge pozicije? Ne. 

 

 

Do prije mjesec dana ste pricali o borbi za opstanak,sad Juve puva Milanu u prkno sa trece pozicije. Polako.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@meksikanac

Ja sam Feraru smatrao pristojnim resenjem za ovu sezonu,ali u poslednje vreme sam se razocarao nekim njegovim losim odlukama...jednostavno ne mogu skapirati neke njegove odluke.Danasnja tekma naprimer.Jedan napadac,a u sredini Poulsen,Melo,Kamoranezi,Markizio i Dijego.Sta sa tim uraditi jebote?Nit kreativnosti u vezi,nit probijanja po bokovima...nista.Pa kako on misli da zabije gol?

 

@jadni uvrnuti ja

Naravno da sam indisponiran...postoje razlozi za to.Igre toplo/hladno,od kojih nema leba.2-3 utakmice odigraju odlicno,pa onda 2 katastrofa.I tako u krug.Tako se ne uzimaju trofeji,vec se ostaje bez njih.

 

Puva u prkno...ko da Milan bezi 10 bodova...i ti lupetas.Naravno da nista nije gotovo,ali iz ovog ugla Milan nema sanse,nikakve.Isto i Juventus.Pricajmo o ovome sada.A reci da je realno ocekivati bilo sta osim da paprika ponovo uzme titulu je smesno.

Ali,sledece nedelje derbi Italije,jebeno ocekujem pobedu.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puva u prkno...ko da Milan bezi 10 bodova...i ti lupetas.Naravno da nista nije gotovo,ali iz ovog ugla Milan nema sanse,nikakve.Isto i Juventus.Pricajmo o ovome sada.A reci da je realno ocekivati bilo sta osim da paprika ponovo uzme titulu je smesno.

Ali,sledece nedelje derbi Italije,jebeno ocekujem pobedu.

 

Svejedno,10 ili 1 iza Milana je. Poenta je tu,nego si je ti omasio, jer te je ovo puvanje u prkno omelo :) Nijesam mislio nista lose,samo sam se figurativno izrazio,jer me nerviraju takvi stavovi. Kakva su bila ona prvenstva kad je Milan uzeo Laciju titulu ispred nosa,a 7 bodova mu je bjezao, u zadnjih 5 kola maksimum. Ista je stvar i sa onim prvenstvom 1999/2000 kad je Juve izgubio titulu u Perudji.

 

Na 25 kola do kraja reci da je prvenstvo izgubljeno za sve bez za Inter..e to je ono sto je smijesno.

 

 

Je li nerealno ocekivati da Inter izgubi sad ovaj derbi,a Milan dobije u sl. kolu? U tom slucaju,to je 4 boda. Mozda je veca sansa da bude remi,opet to je 5 bodova na 20ak kola prije kraja. 

 

Rekao sam vec. Najvece sanse ima Inter. Mozda i 70 posto,ali otpisivati Milan i Juve SADA je apsurd.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,posto ima jos mnogo da se igra.Ali ja ti govorim o igrama i situacijama u kojima su Milan i Juventus sada.I jedni i drugi nemaju kontinuitet,sve sto pruzaju je toplo/hladno.To je jednostavno tako.Shodno tome je i nerealno ocekivati da neko uzme titulu,zbog toga sto ce npr.Juve u sledecoj tekmi dobiti Intera,a odmah posle toga zduvati od Livorna.Takve su igre trenutno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PTM

Sadasnja dobra forma Milana nista ne znaci.To dodje i prodje.Ali realno Milan je slab,mnogo slabiji od Intera.Kao sto su na pocetku sezone igrali lose,isto tako ce da izgube par puta od nekih pilicara ili ce da udju u seriju losih rezultata.Moze teoretski i Katanija ali ako gledamo realno to se nece desiti.

 

@Lemi

Kao da je pitao Pizona za savet pre utakmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 @Lemmy

U pravu si donekle. Najvise sansi i jedni i drugi izgube onamo dje im se daju najvece.

Trenutne igre Juventusa jesu takve. Milan u zadnjih 11 utakmica nije porazen,a 7 dobio. Pricacemo za nekih 15-ak kola,tada ce biti mnogo jasnije moze li se ili ne. 

 

@Karnisero: Nece ni Inter svaku utakmicu dobijati. A ovo jeste teorija,ali sa dobrim izgledima da se u praksi ostvari,sto se za Kataniju ne moze reci. I ne bih nazvao ovo dobrom formom,koliko ono ranije losom. 

Edited by Poor Twisted Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gepekovani meksikanac

A dobro,nije toliki sabanoti...Pizon igrao sa tri zadnja vezna i tri napadaca,to je van pameti.Ovaj je barem Dijega stavio.

 

@stormtrooper

Nadam se da to pivo necu dobiti,ali po svemu prikazanom u poslednje vreme,tj.Napoli,Palermo,pa onda Sampdorija i Atalanta,pa zatim Bordo i Kaljari,sve mi se cini da ces da ladis pivkana...mozes i u buretu,tako je lepse.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jos jedna solucija... Inter se izbruka u Ligi Sampiona, losa atmosfera utice na ekipu, i izgube 3:0 od Kijeva :)

Problem Milanu i Juventusu trenutno nisu timovi, vec treneri, sto se Milanu vec po malo i popravlja, ali Juve je tu u problemu trenutno. Galijani je trpio Leonarda predugo, ali ovaj na kraju donio neke rezultate, pobjedjuje. Kako, to je vec druga prica, ali dobiti Real na Bernabeu je uvijek podvig, a i u prvenstvu su dobri, jedino ono izjednacenje Napolija je bilo lose u poslednjih nekoliko kola. I nema toliko oscilacija u pobjedama, ali igri ima, posebno kad su Ronaldinjo i Pato u pitanju. Kad bi se to ispravilo, malo sredila odbrana, a Brazilci uz Huntelara koji moze mnogo kad se uklopi, i nema Inter toliko bolji tim. Cak su i losiji na nekim pozicijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекај, бре, не прекидај најбоље делове, видиш да ће сад да дођу до закључка да је Милан у ствари први јер има 15 пута бољи тим од Интера, а Јувентус због кварних зуба играча прети са другог места, а Интер се бори за опстанак. Чекај, видиш да је постало интересантно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@trne

Ma kakav Pistojeze,FK Futog ce da predje u zabarsku ligu posto kod nas nemaju konkurenciju.

 

 

sasvim realna opcija...mada,nece to dati picke zabarske...skesice se...

 

ja bi vol'o da ove sezone palermo namesti jos jednu tekmu 7+ iz prelaza 2-1,da zaradim neku kintu...nadam se da ce to biti u mecu sa katanijom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...