Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Cekaj,pa zar paprika nije gubila titule samo zato sto ih je Juventus kupovao i namestao?Nista mi sada nije jasno. :ph34r:

 

Voleo bih da Milan uzme titulu.Respekt za njih,za razliku od ovih kanta paprikanera.

 

l-inter-milan-champion-d-italie-2008_diaporama.jpg

 

juve%20serie%20B.jpg

 

Уочавате ли разлику?

 

 

pic84.jpg

 

 

n54190930578_9822.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Упоређивати Јуве и Интер по питању величине је исто као упоредити Бајерн и Дортмунд.

Да им нису поклонили титуле били би просечан тим.

 

Иначе, лепа увертира пред Челзи. Жао ми је што Мурињо губи време са овом екипом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Упоређивати Јуве и Интер по питању величине је исто као упоредити Бајерн и Дортмунд.

Да им нису поклонили титуле били би просечан тим.

 

Иначе, лепа увертира пред Челзи. Жао ми је што Мурињо губи време са овом екипом.

 

 

Навијати и волети клуб нема везе са његовом величином, него са љубављу према истом. О наводном поклањању титула нећу да трошим речи, јер та дискусија нема смисла, а с обзиром да си навијач Бајерна, тек ту немам о чему да причам.

Само сам изнео да смо пукли, зато што нисам пичка да причам само кад Интер бије. Одрали су нас и идемо даље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нећу улазити у полемику око глупости, а поготово не око "поклањања" титула.

 

Поздрав.

 

FORZA INTER!

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa poklonjene su,hteo ti to priznati ili ne.

 

Упоређивати Јуве и Интер по питању величине је исто као упоредити Бајерн и Дортмунд.

 

A dobro,sada i ti malcice preterujes...FK Paprika je za ove pilicare iz Dortmunda klubcina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, немам ја шта да признам, али нећу да се свађам са тобом, више волим да се унесем у љубав према Интеру него у расправе и мржње са другима. А ти, видим, почео да навијаш за Милан...;)

 

@СС Нисам имао намеру да вређам око оног са Бајерном, да се разумемо.

 

Одох да спавам, фудбал ме убио у ова два дана.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle Milaneze kako iskrivljuju moje reci.Ali ajde,da preformulisem da ne bude zabune:posto Juventus nema sanse da bude prvak,voleo bih da bude Milan posto ih postujem i cenim,za razliku od FK Paprika.

 

Леми, немам ја шта да признам, али нећу да се свађам са тобом, више волим да се унесем у љубав према Интеру него у расправе и мржње са другима.

 

Da,ali iznosenje simpatija prema klubu za koji navijas nije ni priblizno interesantno kao pljuvanje po klubu koji ne volis. :D A po ovom konkretnom pitanju nema rasprave,sve se moze argumentovati cistim cinjenicama,koje ubijaju raspravu. :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро, ово Партизан - Звезда да не рачунамо, Liverpool & Inter и ништа друго. Ал' надам се бољем сутра (са Liverpoolom већ подуже време :haha: ) :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...