Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

ovaj....

 

danas sam sreo druga iz osnovne...

 

rece mi covek da sutra katanija igra 0:0...

 

ne znam koja je fora...rece mi da igram to i kombinacije koje se zavrsavaju sa x...

 

mos ga jebati...informacija je cudna...niko ne bi tako lupio...mada,namestanje tacnog rezultata ukljucuje i sudiju...mihina zena sa sicilije,cale neki bos...katanija ...jebat' ga...bolje da nije ni rekao...

 

 

iskreno se nadam da je neko odigrao x ili iz u x-x,posto ja nisam...nisam imao para...

 

kuruze,nadam se da si ti odigrao...trazio si dojavu...ako nisi,sledeci put ces dobiti pijenis...  :evotigana:

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff sto ne odigrah X breee... :(

 

haha onaj klipan sjebao ruku... on je zajebao i Kocica koji je pao u kupatilu pred svetsko prvenstvo... :D

Мислим да ће у том сегменту остати непревазиђен Кањизарес када му је уочи СП 2002. испала бочица парфема и поломила палац на нози! ;)

 

А што се Јувентуса тиче, ово је најочигледнији пример да у том клубу не постоји ико способан да лупи шаком о сто! :haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,isto pise i da se nece ponuditi novi ugovor Del Pijeru.Kako da ne,sve vidim da ce se to desiti.Ako neko ne ponudi neku neverovatnu cifru koja se ne odbija,trebaju ga prodati,u suprotnom slucaju nikako.Pa gde ce naci opet takvog golmana?Ako je istina to sto se pise,da su pripremili oko 90 miliona eura za sledeci prelazni rok,i da planiraju potpuno renovirati tim,super.Treba se resiti matorih prdonja koji vise nisu ni za kurac,kolika god oni bili imena.Trezege,Kanavaro,Kamoranezi...to sve olupine,ni za kurac nisu.Ali Djidji...pa to je glupost na kvadrat.Sem,kao sto sam vec rekao,ako ne uleti neka neverovatna ponuda.25 miliona eura za njega je kurac na biciklu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само да напоменем да је судија пропустио да свира чист пенал за Милан над Хунтеларом и да је тиме практично поклонио Интеру +4. Брука...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да ће у том сегменту остати непревазиђен Кањизарес када му је уочи СП 2002. испала бочица парфема и поломила палац на нози! ;)

ahahaaaa.. :ha:

Jbt Milan puce, gol primise u zadnjem minutu.. toliko o tituli.. XD

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...