Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

То се зове одбрана, а не ова модерна говна која не смеју да сруше противника на земљу. Ја му не бих дао ни жути за ово, да сам судија рекао бих ''браво мајсторе, тако се игра'' и пољубио га.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Педери. То је фудбал, а не Меси и остали олош из сиротињских четврти Буенос Аиреса.

 

:da:

 

I Roj Kin je radio ovakve stvari pa ga neki smatraju velikim igračem...

keanevieira_design.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dotuklo me kurac,nisam ni gledao utakmicu.Ne mogu da komentarisem kada ne znam kako je i sta bilo.

 

edit:pogledah golove,odlicna su oba.Vidim da ste pominjali neki ofsajd kod drugoga...nema veze sa ofsajdom,cist gol.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno,kupovi u jacim ligama su stvoreni da bi jace ekipe ubacivale mladje igrace i one sto kukaju da ne igraju dovoljno...drugi razlog je da neka prosecna ekipa nesto uradi u tome,pa da trener moze da kenja kako je dobar...roma je konstatno ista ekipa...tu negde od 4-10 mesta...juve pre 5 godina polovini ovih igraca ne bi dao da prodju pored stadiona...dolazi do zamene najjacih ekipa u odredjenim ligama...neke su anonimusi,a neke se posle 10 godina posta vracaju na staze stare slave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dotuklo me kurac,nisam ni gledao utakmicu.Ne mogu da komentarisem kada ne znam kako je i sta bilo.

 

 

 

I bolje da nisi gledao kolega, ja umalo nisam zaspao, utakmica totalni KRSH! A sto se tice naseg Juventusa tesko da ce oni uci u LS. Lepo sam govorio, da se ne uzima trener koji nikad nije osvojio ni jedan trofej. A oni to rade vec godinama u nazad.

 

Bufon, Krasic, Kelini, Melo i Del Boy da ostanu! Ostale treba oterati jer nisi za klub kakav je Juventus! I da ponovim, potreban je trener koji ima bar 3 titule iza sebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bufon, Krasic, Kelini, Melo i Del Boy da ostanu!

 

I Bonuci i Kvaljarela.I Markizio,ali pod uslovom da dodje trener koji ga nece stavljati na jebeno krilo.Sve ostalo,kus.

Na leto ce se pokazati kakve ambicije ima ova uprava,kada se zavrsi stadion i nestanu svi izgovori za kupovinu boljih igraca.Da li ce napokon krenuti kako bog zapoveda,ili im je cilj da od najveceg italijanskog i jednog od najvecih svetskih klubova naprave prosecni kurton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...