Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Zato što je torino ˝radnička klasa˝ klub a Juve bogataški

 

 

Torino je meni mnogo simpaticniji od Juventusa. :D

 

 

BEGAJ! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif Juve je zakon! Ali nikad nisu bili losiji no.gif Ubio bi Ranijerija, koji je to KRSH TRENER icon_mad.gif

 

A mogao bi opet da se avion s celom postavom zakuca u planinu u predgradju Torina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Torino je meni mnogo simpaticniji od Juventusa. :D

A mogao bi opet da se avion s celom postavom zakuca u planinu u predgradju Torina :)

 

C.c.c.c.c Mislio sam da gotivis JUVE!

:da:

 

@ Tor, da sto bi rekli neki sportski analiticari "da je bilo pravde trebali su celu seriu A u B ligu, B ligu prebaciti u A

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brazilski fudbalski reprezentativac Kaka spreman je da produži ugovor sa Milanom do leta 2012. godine i tako okonča spekulacije oko navodnog prelaska u madridski Real. "Rosoneri" su spremni da jednom od najboljih igrača sveta ponude godišnji ugovor od šest miliona evra.

 

- Spreman sam da ostanem u Milanu do kraja karijere, a da li će se to i desiti zavisi pre svega od Silvija Berluskonija. Ako on kaže da je spreman da me zadrži u Milanu, ja mu verujem, rekao je najbolji igrač osvajača Lige šampiona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milan je ove godine proglasen najboljim klubom sveta. Da budemo realni, Milan ima najbolju politiku vodjenja kluba. Uvek grade tim, malo prodaju malo kupuju. Tamo savki igrac zna kako drugi igrac dise!

Milan i jeste tim koji cuva igrace! Beluskoni (Mafijozo) je tu veoma pametan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...