Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Не верујем да можете поред Роме, Фиорентине и Милана, али бих волео да будете испред овог последњег...

 

Tко пљује по дифолту?

Da raščistimo, maksimalno se trudim da navijačku ostrašćenost ostavim po strani, te izvagam šanse. Roma će verovatno biti face to face konkurent za proboj među četiri. Pored brutalnog rasporeda koji ne mogu da izguraju na visokom nivou, imaju slabu klupu + obaveze u Evropi. Mislim da će ih to definitivno ostaviti iza Juventusa. Fiorentina, hm... meni su oni prošle sezone igrali ponajlepši fudbal, ali tako se ne prave rezultati u Kalču. Imaju ogromne padove forme u toku sezone i ne pamtim kada su poslednji put u kontinuitetu izgurali makar polusezonu. No, kao što rekoh, dopada mi se kako igraju fudbal, pa mi i ne bi zasmetalo da se plasiraju ispred Juventusa. (Lažem, smetalo bi mi ;) )

Juve je bez obaveza u Evropi, maksimalno skoncetrisan na CL dogodine i tu je prednost broj jedan. Odbrana jeste po prvi put najslabiji deo tima, ali to neće biti presudno iz razloga što većina timova ne gaji napadačku igru. Možda baš ove sezone vidimo jedan ofanzivniji Juventus? Ono što me najviše brine jeste Ranijeri, ali zažmurimo trenutno pred tom nepoznanicom.

 

Default pljuvači? Ima ih, ne možeš to poreći. Neću sad listati i izvlačiti postove, nije mi toliko važno. Da ne tupim mnogo, par pripremnih utakmica u sred kondicionih priprema nisu apsolutno nikakav materijal za kojekave vidovite Zorke.

 

edit: slovce.

Edited by Калавера

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da raščistimo, maksimalno se trudim da navijačku ostrašćenost ostavim po strani, te izvagam šanse. Roma će verovatno biti face to face konkurent za proboj među četiri. Pored brutalnog rasporeda koji ne mogu da izguraju na visokom nivou, imaju slabu klupu + obaveze u Evropi. Mislim da će ih to definitivno ostaviti iza Juventusa. Fiorentina, hm... meni su oni prošle sezone igrali ponajlepši fudbal, ali tako se ne prave rezultati u Kalču. Imaju ogromne padove forme u toku sezone i ne pamtim kada su poslednji put u kontinuitetu izgurali makar polusezonu. No, kao što rekoh, dopada mi se kako igraju fudbal, pa mi i ne bi zasmetalo da se plasiraju ispred Juventusa. (Lažem, smetalo bi mi ;) )

Juve je bez obaveza u Evropi, maksimalno skoncetrisan na CL dogodine i tu je prednost broj jedan. Odbrana jeste po prvi put najslabiji deo tima, ali to neće biti presudno iz razloga što većina timova ne gaji napadačku igru. Možda baš ove sezone vidimo jedan ofanzivniji Juventus? Ono što me najviše brine jeste Ranijeri, ali zažmurimo trenutno pred tom nepoznanicom.

А Милан? Што се тиче Фиорентине зависиће доста од тога да ли ће Виери нити неко на кога може да се рачуна, и мислим да са овим тимом заслужује ЛШ... Рома има лак распоред последњих 8 кола, тако да може и да повеже доста победа ако Спалети настави да ради као и пре...

Узгрд, и Торино је ојачао. Само то да уклопи некако Новелино и биће неизвесан градски дерби...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti Milan i Inter, ne pričamo ovde o tituli. Torino je još daleko od respektabilnog tima - druga polovina tabele, shame on me ako grešim. Roma ne može da poveže veliki broj pobeda ni u našoj ligi. Preslab roster, neozbiljan. Uništiće ih borba na više frontova + dve jake serije u prvenstvu. Fiore samo neka igra svoju igru, pa kome se zalomi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рома је држала рекорд из претпрошле сезоне... А сад имају и лак распоред у једном делу сезоне...

Торино је довео Вентолу и Коринија, између осталих и мислим да уз Розину тај тим може да буде у првој половини...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рома је држала рекорд из претпрошле сезоне... А сад имају и лак распоред у једном делу сезоне...

Торино је довео Вентолу и Коринија, између осталих и мислим да уз Розину тај тим може да буде у првој половини...

 

Sve to je prica koju nosi vetar, ako bi najveci klub Italije (Juventus) dozvolio da toliko propadne kao sto ti kazes onda ni za dve sezone ne bi igrao LS. A to nije moguce.

 

Au bre Rekoba ti bas mrzis Juve :)

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to je prica koju nosi vetar, ako bi najveci klub Italije (Juventus) dozvolio da toliko propadne kao sto ti kazes onda ni za dve sezone ne bi igrao LS. A to nije moguce.

 

Au bre Rekoba ti bas mrzis Juve :)

Где сам ја писао о Јувентусу то? И не мрзим, само ми дође с времена на време услед немоћ из различитијех разлога... А узгред, Рекоба је изјавио да никад не би прешао ни у Јуве ни у Милан...

 

Писао сам о Торину...

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu sei la squadra del cuore

Sempre in campo undici eroi

Vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Metti un'altra stella sul petto !

Mille mani al cielo per te insieme

L'onda di una magica ola partirà

 

Notte di coppa campioni

Notte che non finirà mai

Grande l'emozione che dai

Quando tu vinci per noi

 

Tutti allo stadio a sognare

Aspettando l'urlo di un goal insieme a

L'onda di una magica ola partirà

 

Forza la Juve la Juve la Juve alè

E bianconera la bella signora

Alè la Juve la Juve la Juve alè

Solo la Juve è magica la Juve alè

 

Alè la Juve la Juve la Juve alè

Solo la Juve è Grande la Juve alè

Juve ... Juve ... Juve ... Juve

 

 

 

BandieraJuve.gif

 

 

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

romin krajnji dome ove sezone pre svega zavisi od inspirisanosti glavnih motora ove ekupe, tu pre svega mislim na francheska,mansinija i perotu...ako toti ponovi formu iz proshlog shampionata...verujte mi bice gusto :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je nebitno,ne izlazimo sa njim u kafane da bi gledali kakav je covek.Gledamo ga na tv-u,i najbitnije je kako pilaje fucu.

Tu sei la squadra del cuoreSempre in campo undici eroiVinci l'impossibile e vaiTi seguiremo anche noiMetti un'altra stella sul petto !Mille mani al cielo per te insiemeL'onda di una magica ola partiràNotte di coppa campioniNotte che non finirà maiGrande l'emozione che daiQuando tu vinci per noiTutti allo stadio a sognareAspettando l'urlo di un goal insieme aL'onda di una magica ola partiràForza la Juve la Juve la Juve alèE bianconera la bella signoraAlè la Juve la Juve la Juve alèSolo la Juve è magica la Juve alèAlè la Juve la Juve la Juve alèSolo la Juve è Grande la Juve alèJuve ... Juve ... Juve ... JuveBandieraJuve.gif
:rockdevil:389388_mediumsquare.jpgVialliT.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Видим да неки спомињу Парму, па морам да кажем нешто. Они су један од клубова који највише мувају и петљају, па погледајте квоте и резултате њихових утакмица пред крај сезоне. Јеботе, сећам се да је поршле године квота на Х против Сампдорије била 1.50 и да је било 2:2. Преваранти.

И то је један од разлога што навијам за Кјево, људи су играли поштено и испали. Можда се и врате, а можда и не, али је битно да не краду ако остала багра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...