Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Ja navijam za Parmu... :evotigana: bolje promenite ime teme u juventus, ili otvorite jednu takvu... ja ocu da znam kakvu ekipu Parma ove godine ima jer ne mogu da nadjem na netu... :D

 

Koliko nas ima i nije losa ideja :) :)

 

FORZA JUVE!

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roma 2 - Juventus 5 :bigblue:

 

Nakon nesretnog početka i 2:0 za Romu, Juve je objasnio neke stvari. Odbrana najslabiji deo tima (tako neuobičajeno za Juventus). Nadam se da će uvaljati ciganče nekome i za taj novac kupiti nekog odbrambenog fudbalera. Nocerino će biti jedan od korisnijih igrača, definitivno, dok je Almiron pojačanje broj jedan ove sezone; neverovatan je sa loptom, sreća te ga ugrabismo. Iaquinta ga je napokon isporučio, a Salihamidžić će biti mnooooogo korisniji od cigančeta. Sezona će to pokaziti, uveren sam. Buffon je car, a tata je za pola sata u igri šou napravio. Jeste prijateljska, ali ova igra uliva nadu da se može ugrabiti pozicija 4.

 

Eh da, metnuli su ga Iaquinta, Trezeguet 2x, Zalayeta i tata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da ne pratim najdosadniju ligu , ali ove godine navijam za Juventus,mislim tragedija je za svetskog sampiona da mu jedan sugavi Inter bude prvak, i videcete Juventus ce imati pozitivan skor u duelima sa Interom,Milanom,Laciom i Romom,titulu ce verovatno izgubiti na nekim paradajiz utakmicama sa Livornom,Pjacencom i slicnim ako su oni uopste u Serii A

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko nas ima i nije losa ideja :) :)

 

FORZA JUVE!

Јесте...

 

Jeste da ne pratim najdosadniju ligu , ali ove godine navijam za Juventus,mislim tragedija je za svetskog sampiona da mu jedan sugavi Inter bude prvak, i videcete Juventus ce imati pozitivan skor u duelima sa Interom,Milanom,Laciom i Romom,titulu ce verovatno izgubiti na nekim paradajiz utakmicama sa Livornom,Pjacencom i slicnim ako su oni uopste u Serii A

Није досадна, Интер није шугав, Јуве неће да има позитивни скор и Пјаћенца није у Серие А...

 

 

Иначе, АЦе је надиграо Интер како сам ја чуо... Али мислим да је то дошло случајно исто као и овај Ромин пораз...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте...

Није досадна, Интер није шугав, Јуве неће да има позитивни скор и Пјаћенца није у Серие А...

Иначе, АЦе је надиграо Интер како сам ја чуо... Али мислим да је то дошло случајно исто као и овај Ромин пораз...

 

PUFFFFFFFFF!

 

Samo napred sa tim slucajno, tako se gube bodovi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте...

Није досадна, Интер није шугав, Јуве неће да има позитивни скор и Пјаћенца није у Серие А...

Иначе, АЦе је надиграо Интер како сам ја чуо... Али мислим да је то дошло случајно исто као и овај Ромин пораз...

Ajme, pa ti ne odustaješ. :D

Pogledaj samo kako si dobro krenuo. Nizao si, jedan za drugim, sve same ispravne podatke i na kraju, umesto velikog finala, usr'o motku. ;)

Jaka je Roma, ovaj rezultat nikako nije realan odnos snaga, ali šanse Juventusa za CL kvalifikacije uopšte nisu zanemarljive, naprotiv. Da je Spaleti kojim slučajem na klupi crno-belih namesto ovog Klaudija, već bih stavio gajbu piva da se ladi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da ne pratim najdosadniju ligu , ali ove godine navijam za Juventus,mislim tragedija je za svetskog sampiona da mu jedan sugavi Inter bude prvak, i videcete Juventus ce imati pozitivan skor u duelima sa Interom,Milanom,Laciom i Romom,titulu ce verovatno izgubiti na nekim paradajiz utakmicama sa Livornom,Pjacencom i slicnim ako su oni uopste u Serii A

 

 

sta se koji kurac javljas ako ne pratis. da praznis svoje frustracije? italijani su reprezentativni i klupski prvaci sveta, odnosno evrope, zato decko, hejteru italijanskog fudbala, cao i zdravo. shut the fuck up.

javi se kad engleska bude prvak sveta. do tad tisina.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi sad i ovog :udri: :udri: :udri:

 

 

sta se koji kurac javljas ako ne pratis. da praznis svoje frustracije? italijani su reprezentativni i klupski prvaci sveta, odnosno evrope, zato decko, hejteru italijanskog fudbala, cao i zdravo. shut the fuck up.

javi se kad engleska bude prvak sveta. do tad tisina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аха. Упореди, рецимо, утакмице Аталанта - Катанија и Евертон - Фулам кад преносе наши. Италијанско мртвило или енглеска експлозивност, питање је сад. Или није.

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze, jesi ti glup?

 

italijani su reprezentativni i klupski prvaci sveta, odnosno evrope

 

javi se kad engleska bude prvak sveta

 

to ti je otprilike jedino sto je bitno. to je ono sto moze da se meri. sto moze da se broji. veruj mi na rec. eto, sad znas.

pozdrav.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеси ли ти слеп?

Јебали вас мртви Италијани, срамотно су освојили титулу. Французи их разгузили, а Аустралију добили симулирањем оног шупка.

Друже.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта у мом посту није истина?

 

 

срамотно су освојили титулу

Французи их разгузили

Аустралију добили симулирањем оног шупка

 

ostalo je ok.

 

selektivno iznosis informacije. ili se mozda ne secas da su pre par godina italijani razbili igrom francuze u finalu evropskog prvenstva u holandijii, a izgubili? sve se vrati, kad tad. ne secas se ni da je na tekmi sa australijom zabarima prestrogo iskljucen materaci? ni da su bili mnogo bolji u prvom poluvremenu finala?

 

a kad smo vec kod istine, koji deo ove recenice nije istina:

 

italijani su reprezentativni i klupski prvaci sveta, odnosno evrope
Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...