Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=386134 Zamisli ovo, ako bude oj da menjas nik! icon_smile.gif icon_smile.gif

Не... Рекоба је испред Интера... И не би га Морати пустио...

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не бре. Интер игра у недељу са Ромом. А вечерас Инѕаги добио Јуве са 2:0.

 

ma znam jebote, nego pravio sam foru... ali ocigledno losu :mrgreen:

 

vecheras ce juve da vidi zbog koga moze da se oprosti od titule..icon_biggrin.gif

shta, inter igra vecheras? s kim?

 

jebiga, i meni se omakne losha fora :mrgreen:

mislim, jebesh foru kad moram da je pojasnjavam... :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je vrijeme da Roma dobije Inter u tom Super kupu. Ali, najveći nam je problem zadržati prednost, prošle godine smo ih vodili 3:0 i izgubili 4:3. Neki dan vodili Juventus 2:0 i izgubili 5:2. Nadam se da će se u nedelju sabrati i ne dozvoljavati takve stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ментоли, погледајте посету на утакмицама италијанске лиге, а онда баците око на енглеске стадионе. Италијане заболе за говњиву лигу, а ви се ту као ложите.

Edited by Doommaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ментоли, погледајте посету на утакмицама италијанске лиге, а онда баците око на енглеске стадионе. Италијане заболе за говњиву лигу, а ви се ту као ложите.

 

Uspori malo, ovo je sport a ne vredjanje

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ментоли, погледајте посету на утакмицама италијанске лиге, а онда баците око на енглеске стадионе.

 

vidi opet ovog debila

 

molim moderatore da reaguju i da zastite temu od frustracija nekih fanova ostrvskog fudbala koji ne mogu da podnesu cinjenicu da je italijanski fudbal u svakom pogledu dominantniji, superiorniji i uspesniji od engleskog.

 

hvala.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi opet ovog debila

 

molim moderatore da reaguju i da zastite temu od frustracija nekih fanova ostrvskog fudbala koji ne mogu da podnesu cinjenicu da je italijanski fudbal u svakom pogledu dominantniji, superiorniji i uspesniji od engleskog.

 

hvala.

Not.

 

Бај д веј, ти си почео са вређањем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, нисам дебил и не, италијански фудбал није бољи од енглеског.

 

a, to.

koliko puta su italijani bili sampioni sveta, a koliko puta englezi?

pa imas li ti covece jedan jedini argument? uozbilji se malo, molim te.

 

i nisam video taj quote, kad sam "ja prvi poceo sa vredjanjem"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juve izgubio od Milana. Nemamo adekvatnu zamenu za Almirona koji će biti jedan od najboljih igrača ove sezone. Odbrana dosta neuigrana. Igrači zadnje linije nisu tol'ko loši kol'ko su haotični i asinhroni, a tu bi Klaudija mogla da se malo poigra. Kada se sve uzme u obzir, solidna igra - biće ovo dobra sezona.

Dok su seniori izgubili, mladi tim je preslišao Milan u 1/2 svetskog kupa. Sutra sa Mančesterom u finalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a, to. koliko puta su italijani bili sampioni sveta, a koliko puta englezi?pa imas li ti covece jedan jedini argument? uozbilji se malo, molim te.i nisam video taj quote, kad sam "ja prvi poceo sa vredjanjem"
Погледај сутра пренос Сити - Јунајтед, па ћеш видети који су аргументи на мојој страни. Брза и поштена игра, без симулирања, пун стадион, фантастична публика.За цитат ћеш морати да се стрпиш до сутра, сад идем да гледам Рамба Амадеуса, па ме мрзи да тражим.
sta se koji kurac javljas ako ne pratis. da praznis svoje frustracije? italijani su reprezentativni i klupski prvaci sveta, odnosno evrope, zato decko, hejteru italijanskog fudbala, cao i zdravo. shut the fuck up.javi se kad engleska bude prvak sveta. do tad tisina.
Ха, ево нађох. Ово можда и није ескплицитно вређање, али је потпуно тачно да је изузетно безобразно написано. После тога се наизменично настављују твоји и моји постови у којима си показао своју простачку природу. Edited by Doommaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово можда и није ескплицитно вређање, али је потпуно тачно да је изузетно безобразно написано

 

evo, i sam si rekao, u tom postu nema nikakvog vredjanja. post jeste mozda malo "bezobrazno" napisan, ali mnogo manje bezobrazno od hail metal-ovog posta kojim je bio izazvan. ja nikada nikog nisam prvi uvredio na ovom forumu (ko nadje quote koji bi dokazao da jesam - ima pivo od mene), samo sam, ponekad, odgovarao na uvrede prostaka (medju kojima si i ti) koji su me vredjali bez ikakvog razloga. njihove uvrede su , naravno, posledica frustracije i nemoci, koje su izazvane cinjenicom da sam ja uvek upravu i da su svi argumenti uvek na mojoj strani. over&out.

 

 

 

 

 

 

 

--------------

totem, molim te ostavi ovaj post. potpuno je korektan i cak ne uzvaraca uvrede koje su mi ponovo upucene.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo, i sam si rekao, u tom postu nema nikakvog vredjanja. post jeste mozda malo "bezobrazno" napisan, ali mnogo manje bezobrazno od hail metal-ovog posta kojim je bio izazvan. ja nikada nikog nisam prvi uvredio na ovom forumu (ko nadje quote koji bi dokazao da jesam - ima pivo od mene), samo sam, ponekad, odgovarao na uvrede prostaka (medju kojima si i ti) koji su me vredjali bez ikakvog razloga. njihove uvrede su , naravno, posledica frustracije i nemoci, koje su izazvane cinjenicom da sam ja uvek upravu i da su svi argumenti uvek na mojoj strani. over&out.

--------------

totem, molim te ostavi ovaj post. potpuno je korektan i cak ne uzvaraca uvrede koje su mi ponovo upucene.

Kaко да не, ти си потпуно поштен, а ми смо кретени који се ложе на Енглезе без разлога. Мани ме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...