Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Jeste da igra za Romu ali onaj Toti je cudo!

 

Možda...Ali mrzim ga kao što i mrzim Romu ( moj najomraženiji klub).

 

Ne znam, ovde u Nišu samo Romi navijaju za Romu,

i svi nose bordo-narandžaste dresove ( ciganestije klupske boje verovatno nisu ni mogli da izaberu).

 

Ah, radovao sam se k'o malo dete kad je proletos moj Mančester ponižavao Totija peškirića & Co.

 

Što se tiče Juventusa i ja bih jako voleo da uzmu titulu, mada stvarno teško...prognoziram 3.mesto

( morali su bolje da se pojačaju jebiga).

 

AC Milan ima da prsne ove sezone u Champions League - ali uzeće skudeto, nažalost.

 

Juve tek one tamo sezone, pod uslovom da bolje odrade sledeći prelazni rok i

najure ex Chelsea menadžera.

Edited by Guitar Solos MaNiAc

Share this post


Link to post
Share on other sites

AC Milan ima da prsne ove sezone u Champions League - ali uzeće skudeto, nažalost.

 

nece uzeti ove godine nista, a pogotovo ne prvenstvo. milan je ekipa matoraca koja ne moze da odigra u kontinuitetu 38 utakmica na visokom nivou. nema sanse. to se vec pokazalo prosle sezone. izgubice i ove sezone dosta bodova protiv ekipa kao sto su redjina, kaljari, siena, parma itd. kad se na to doda cinjenica da se mentoli iz milana prze da im je liga sampiona prioritet, a prvenstvo tek na drugom mestu, inter je veliki favorit za skudeto.

naravno, ovo su sve samo prognoze, koje padaju u vodu ako se ne dokazu na terenu kada pocne prvenstvo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Надам се да ће Авала да престане да преноси тенис сад кад је узела Серие А...

Зашто, бре?

Елем, Кјево има да се врати следеће године и опет ће бити први на крају првог дела сезоне.

 

ЕДИТ: :) :)

Edited by Doommaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda...Ali mrzim ga kao što i mrzim Romu ( moj najomraženiji klub).

 

Ne znam, ovde u Nišu samo Romi navijaju za Romu,

i svi nose bordo-narandžaste dresove ( ciganestije klupske boje verovatno nisu ni mogli da izaberu).

 

Eto koliko se razumiješ, to uopšte nisu Romine boje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто, бре?

Па јер увек пусте тенис, уместо фудбала... Нека га преносе али не у том термину, мада су тад углавном финала...

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...) Zvonimir Boban vjeruje da će njegov bivši klub vrlo teško uspjeti osvojiti Scudetto ove sezone, a kao prvog favorita vidi gradskog rivala Intera.

 

"Inter je ostao najjači, dok su Milan i Roma ipak jedan nivo niže, ali spremni za iznenađenje", komentirao je Boban za nogometni portal tribalfootball.

 

"Juventus bi trebao biti zadovoljan ako osvoji mjesto u kupu UEFA. Uvijek je teško momčadima koje dolaze iz Serije B", dodao je.

 

Boban kao najveće iznenađenje vidi Livorno, koji je napravio odličnu kupovinu iako su izgubili Christiana Lucarellija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa svi ce se boriti ali ko ce izboriti ostaje da vidimo.. mislim da su milan i inter najveci favoriti ali berluskoni je izjavio da im to ove godine nije priroritet vec odbrana ovogodishnje titule lige sh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juventus ove godine max četvrto mjesto, ništa više od toga...

Sve da imaju najboljih 11 igrača svijeta, i dalje je Ranijeri na klupi :)

 

Lacio ulazi u prvo kolo bez povrijeđenih: Kribarija, Sivilje, Stendarda, Maurija, Kolarova... Sa Balotom na golu i Behramijem na klupi...

Krajnje improvizovana odbrana, ali i sredina terena bez Maurija, dok je i Mudingaji među rezervama...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto koliko se razumiješ, to uopšte nisu Romine boje.

 

Aj' ne seri...A čije su onda ?!

 

Boje Veleža iz Mostara jel' ? :)

 

Jebote, niti sam mislio a niti napisao ''na pruge''....to što si ti tako (možda) shvatio druga je stvar....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' ne seri...A čije su onda ?!

 

Boje Veleža iz Mostara jel' ? :)

 

Jebote, niti sam mislio a niti napisao ''na pruge''....to što si ti tako (možda) shvatio druga je stvar....

 

 

Romine boje su crvena i žuta (giallo & rosso).

 

 

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Romine boje su crvena i žuta (giallo & rosso).

 

Zadnjih deset godina su bordo-narandžaste,

za period pre toga ne mogu da garantujem...

 

Mada ne isključujem ni mogućnost da si daltonista... ;)

 

BTW. Juve yebe qeve na samom startu ( baš mi drago ) - najlepši melez među fudbalerima

startovao het-trikom!

 

Činiće izgleda opasan tandem Trezege & Jakinta.

Još kad im se odpozadi ubaci dokazani genije Del Pjero...mada i dalje tvrdim da su po kvalitetu treći -nikad se ne zna, iznenađenja su uvek moguća.

 

Curva Nord - Forza Juve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам гледао мало Лацио, прво полувреме. Серени није нормалан како је бранио, а Розина је дао голчину! На полувремену су домаћи навијачи поклонили шал Серенију...

 

А Јуве је играо против слабог Ливорна, и забележио прву победу у Серие А после толико времена... И има много ружне дресове...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам гледао мало Лацио, прво полувреме. Серени није нормалан како је бранио, а Розина је дао голчину! На полувремену су домаћи навијачи поклонили шал Серенију...

 

А Јуве је играо против слабог Ливорна, и забележио прву победу у Серие А после толико времена... И има много ружне дресове...

Ma ti si ružan :P

 

5:1, ni manje ni više nego (i slovima) pet prema jedan :P

Pusti ti to, slab ovaj, slab onaj, 5-1 jer ipak 5-1, i protiv koga god da igraš, jak je rezultat.

 

_41663416_nedved_getty.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Činiće izgleda opasan tandem Trezege & Jakinta.

 

mislim da ni najbolji napadac na svetu ne bi bio dovoljno dobar da bi jakinta sa njim cinio opasan tandem.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ti si ružan :P

 

5:1, ni manje ni više nego (i slovima) pet prema jedan :P

Pusti ti to, slab ovaj, slab onaj, 5-1 jer ipak 5-1, i protiv koga god da igraš, jak je rezultat.

 

_41663416_nedved_getty.jpg

Ливорно без Лукарелија испада сигурно, али нема везе... Дресови нови су мноооого ружни, а такве са италијанском заставом неће да види Дел Пјеро више док је играч, а камоли Њедвјед...

 

 

У 3 Интер, без Виере, Камбијаса, Адрија и Рекобе игра против Удинезеа, а Милан гостује Ђенови...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...