Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Navijas za Crno-bele... :D

 

To me svi pitaju, kako povezujem Zvezdu i Juve

 

Zvezdu volim, za Juve navijam :da:

 

 

@lemmy sixx, ma navatali su i ostale, ono je bio direktno rat protiv Juventusa

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ide mislim da bi ovu temu mogli da nazovemo JUVENTUS! :) :) (Juventus i ostali)

 

Inace

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=374127

Heh, stigao si da postuješ to pre mene ;).

Eto, govorilo se o slaboj odbrani. Ivanović je dobar igrač, iako zna da kiksne, srećom ne koliko Biševac. Uz Juventusov trening, lako može da postane mnogo dobar odbrambeni igrač.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene to isto pitaju."Kako mozes navijati za Zvezdu i Juventus?".Eto tako,mogu.Jebe mi se za boju dresova.

 

Samo sto se u ovoj zemli sve vise navija za Juve! :) :) A znas li koji su najvise zbunjeni. Oni ..... sto su u fazonu Inter/Serbia :) :) :)

 

@Thule, sve mi je to slabo za Juve, moraju da nadju i jednog extra srednjaka

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče srednjaka, ja bi voleo da tu vidim još jednog old-timera, Ballack-a ;). Tako bi se makar malo iskupio za onu izdaju Bayern-a.

 

Ide u Real ili ostaje u Celziju jos se ne zna, ja sam hteo da juve dovde Riberija ali otisao je u Bajern M.

Voleo bi da u Juve dodje Bastian Schweinsteiger, ali tesko da ce ga Bajern M prodati

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bi da u Juve dodje Bastian Schweinsteiger, ali tesko da ce ga Bajern M prodati

Čitaš mi misli! Bastian je tako nenadjebivo dobar igrač! Baš tražih neke vesti o njemu. Ali i ja sumnjam da bi ga se Bayern tako lako odrekao. Ili možda Lahm, ni on nije loša investicija. Taman da Chiellini nauči nešto od njega ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

667444023_small.jpg

Ma juve pravi tim od mladih igraca koji ce se uklopiti sa ovim starijim. Sto nije lose za sledecu sezonu u LS! :da: I kad se Lipi vrati :da:

 

Jesi li siguran da ce Juve biti medju prve 4 ekipe ove godine? A, da... namestice sve utakmice... kako sam mogao da zaboravim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno gledano INTER ima najvishe shanse,imaju dobru kompaktnu ekupu,josh sam da Adrijano udje u formu..MILAN je uvek tu negde,shto zbog Silvija (setite se lige shampiona,UEFA nije izbacila MIlan , on kasnije dobija najlakshu grupu u LS),shto zbog maestrajnog veznog reda ,tu pre svega mislim na liniju KAKA PIRLO...JUVE je velika nepoznanica za mene , dolaze sa potpuno novim timom, koji je sudeci po imenima spreman za velika dela...FIORENTINA je ostala bez TONIJA i mislim da realno nemoze da parira velikanima...a shto se ROME tiche ona ima relativno mlad tim,i bio bih vishe nego zadovoljan ako zavrshi na 3. mestu(po uslovom da pobedi LACIO u oba mecha)...moja prognoza za sledecu sezonu

 

1.INTER

2.MILAN

3.ROMA

4.JUVE

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) bukvalno tako

jugovic.jpg -- Jugovic!

Једини Јуве за који сам навијао (у ЛШ), јер је био убедљиво најјачи на свету... После је почео да краде титуле и тако...

 

 

Него, ко жели да види Интер-Србију ето сајта...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...