Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Jesi li siguran da ce Juve biti medju prve 4 ekipe ove godine? A, da... namestice sve utakmice... kako sam mogao da zaboravim...

 

Da si ti meni ziv i zdrav nije samo Juve krao, Juve je jedini ispastao. Ali ok, idemo dalje.

 

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=374667

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo da dodje,ali mislim da bi im ipak trebao neki konkretniji i izgradjeniji igrac.

 

Krali su svi,ali kurvin Berluskoni je lepo namestio stvari.I ne krade se samo u Italiji,krade se svugde.Fudbal je biznis i to je normalno.Italijani su ovaj puta najebali,sledeci puta ce neko drugi.

No nebitno,Juve se vratio i uskoro ce se sve vratiti na staro:Italijom ce ponovo dominirati njen najveci i najtrofejniji klub,i jedan on najvecih klubova u istoriji fudbala.Stara dama iz Torina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi,u zadnjih 10 godina je Italija imala 5 prvaka:Juventus,Milan,Inter,Romu i Lacio.Takav je period naisao.

Ali u svim ligama postoje tri kluba koja se bore za titulu,a ostali kako kad ubodu.Italija,Engleska,Francuska (tamo je vec stvarno Lion dosadio i bogu i vragu),Holandija...u Nemackoj je malo neizvesnije ali i to je kurton.

A pogledaj Skote recimo.Rendzersi i Seltik.I cao,Par puta Aberdin,ali to je kurac na biciklu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У Француској је проблем што тимови попут ПСЖа и Сент Етјена везе немају, а ни Марсеј, али ипак и немачка и француска су много испод нивоа енглеске, италијанске и шпанске... У Енглеској је Блекб'рн направио био изненађење једне сезоне, у Шпанији нико не уме ( све дођу до задњег кола ), а у Италији ето понекад заблистају римски клубови... Ипак волео бих да се неко типа Наполи, Ђенова, Фиорентина умеша у борбу за титулу једног дана...

 

И узгред Италија има једну Сићилију где нпр. један Дел Пјеро није смео реч да каже Кополи из Месине, а тога нема у другим лигама, ваљда...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadao sam se da će onaj Lacio da napravi nešto ove sezone, ali očigledno ništa od zvučnijih pojačanja, zbog te njihove politike da nijedan igrač ne prima preko (čini mi se ) 1.200.000e godišnje... Ili je to ipak dosta niže, s obzirom da Roki prima 650.000 ...

Zar je moguće da nisu doveli Ševantona, koji je jedva čekao da radi sa trenerom Rosijem koji ga je trenirao u Lećeu...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inter The Strongest In Europe - Moggi!!!

 

 

Disgraced ex-Juve manager Luciano Moggi talked about the current difference between Inter and his old team.

 

Luciano Moggi always has a way of making the headlines with his declarations. Also this time, as he compared the current situations of Inter and Juventus, and did not spare his former club.

 

"Inter are the strongest team in Europe right now and at the moment there are 15 points difference between the Nerazzurri and the Bianconeri", the ex Juve general manager claimed. In a direct encounter, though, Moggi considers Juve favorites: "Ranieri's players will have stronger motivations to win if they play Inter."

 

He was also critical of the new Juventus management, which according to Moggi has suddenly become big-spending: "It's the first time in 12 years that the club have invested money. During the time I was involved with the club we always had to do without that.

 

"Still we always achieved results, and what followed was a reward for always having managed to be competitive."

:) :) :) Лепо...

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba stvarno imati velika muda da dovedeš Ranijerija za trenera... Ja mislim da nema većeg gubitnika na planeti :)

 

Ali u ludilu ga je pretekao Sven Goran Erikson, koji je na jučerašnjoj konferenciji rekao da nijednog igrača kojeg je doveo ove sezone nije gledao uživo, već da su mu ih preporučili prijatelji i skauti, a Božinova je čak pitao: "Zašto si došao baš u Mančester Junajted?" :)

 

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali u ludilu ga je pretekao Sven Goran Erikson, koji je na jučerašnjoj konferenciji rekao da nijednog igrača kojeg je doveo ove sezone nije gledao uživo, već da su mu ih preporučili prijatelji i skauti, a Božinova je čak pitao: "Zašto si došao baš u Mančester Junajted?" :)

 

Ovo je prilično neozbiljno od strane jednog menadžera. koji kurac je on uopšte još uvek na saojoj poziciji, ja da sam uprava kluba leteo bi odma posle te izjave. Čista sramota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Birra Moretti Trophy: Inter 1-0 Juventus

Wednesday, 08 August 2007 23:58:05

 

 

NAPLES - Inter followed up their 2-0 victory over Napoli with a 1-0 win against Juventus to lift the 2007 Birra Moretti Trophy with a maximum six points.

 

Brazilian left-back Cesar settled the mini 'derby d'Italia' with the lone goal on 2 minutes, latching on to Adriano's deflected pass and smashing past Belardi.

 

Luis Jimenez saw a right-foot shot from edge of box saved by the Juve keeper and Santiago Solari's shot dipped over the bar as Inter created early chances to increase their lead.

 

Juventus could have equalised through Marcelo Zalayeta on 15 minutes but Francesco Toldo pushed the Uruguayan's effort on to the post.

 

Toldo made a reflex save from Almiron's deflected shot, and twice thwarted Palladino as Juventus enjoyed the better chances of the second mini half.

 

Minutes from time, Adriano roused the San Paolo crowd with one of his left-foot specials, blocked by Belardi.

 

Inter 1-0 Juventus

 

Scorer: Cesar 2.

 

Inter: 1 Toldo; 17 Desenclos (2 Filippini 34), 24 Rivas, 16 Fatic, 31 Cesar; 13 Filkor (4 Pedrelli 42), 19 Bolzoni, 21 Solari; 11 Jimenez; 10 Adriano, 9 Cruz.

 

Juventus: Belardi; Zebina (Birindelli 9), Boumsong, Andrade, Molinaro; Zanetti, Nocerino (Olivera 25), Almiron, Salihamidzic; Palladino, Zalayeta

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

Интер играо са слабијим тимом него Јуве колко видим, хехехе... Шта ли би тек радио први тим!?

Узгред, претходно Интер добио Наполи головима Станковића и Суаза... Јуве-Наполи не знам резултат...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...